fbpx
 
Ceny na tatuaże
  • Minimalna cena tatuażu 200 złotych
  • Koszt tatuażu od praktykanta 100 złotych
Ceny zależą od wielkości i złożoności szkicu, różnią się także w zależności od miasta, w którym chcesz wykonać tatuaż. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od konsultanta online lub pod numerem telefonu +48 602 474 288

CENY TATTOO

Wiele czynników wpływa na cenę tatuażu, a najważniejszym punktem jest wybór eksperta. Jeśli mistrz jest odpowiednio wykwalifikowany i doświadczony, jego praca będzie kosztować więcej. Ponieważ dobrą jakość i idealne wykonanie doświadczonego specjalisty nie można tanio ocenić. Praca początkujących mistrzów ocenia się znacznie niżej niż w przypadku doświadczonych profesjonalistów. Główne kryteria, według których specjalista ocenia tatuaż, to wielkość rysunku, trudność wykonania i jakość pracy.

WYBÓR MISTRZA

Po zapoznaniu się z cenami tatuaży wielu zadaje pytanie: „wykonać wysokiej jakości tatuaż u profesjonalisty za odpowiednią opłatę, czy zapisać się do początkującego mistrza i zapłacić mniej?”. Ważne jest, aby zrozumieć, że wybór tatuażysty to poważny proces, ponieważ osoba, która będzie wybrana, pozostawi swoją pracę na ciele klienta na całe życie. Początkujący tatuażysta może przyciągać swoimi dyplomami, ciepłym powitaniem i dostępnymi cenami usług. Ale pytanie brzmi: czy jest przed tobą doświadczony specjalista i jakiej jakości pracę wykonuje? Warto od razu zauważyć, że nie oznacza to, że wszyscy początkujące w sferze tatuażu źle działają. Wśród nich są fajni rzemieślnicy, którzy w krótkim czasie wykazują dobre wyniki dobrej jakości pracy. Aby nie pomylić się i dla pewności, lepiej zapytać portfolio mistrza, żeby przekonać się w jego doświadczeniu.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBRAZU

Im trudniejszy jest obraz, tym wyższa będzie cena. Na cenę tatuażu wpływają następujące czynniki złożoności: czarno-biały obraz w prostym stylu; praca z kolorem, złożonymi przejściami i tworzeniem objętości. Weźmiemy na przykład realizm - jest to dość złożony styl, który wymaga dużej wiedzy, umiejętności, czasu i doświadczenia. Nie każdy mistrz dobrze radzi sobie z tym stylem, więc trzeba dokładnie przemyśleć wybór specjalisty.

SKALA TATU

Rozmiar rysunku jest znaczącym czynnikiem wpływającym na koszt przyszłych tatuaży. Aby dowiedzieć się o przybliżonym koszcie, mistrz mnoży długość obrazu przez jego wysokość. Wynik z kolei mnoży się przez koszt jednego centymetra do kwadratu. Ale jest jedno zastrzeżenie: im większy obraz, tym cena jego centymetra kwadratowego jest niższa. Główną rolę odgrywa złożoność wykonania. Obraz, w którym jest wiele drobnych szczegółów, z reguły szacowany jest nie na podstawie skali, ale na podstawie złożoności. Koszt takiej pracy będzie do negocjacji. Mistrz będzie w stanie podać dokładniejszą wartość tylko wtedy, gdy szkic będzie całkowicie gotowy.

PALETA STOSOWANYCH KOLORÓW I MIEJSCE PRZYSZŁEGO TATUAŻU

Miejsce, w którym zostanie zrobiony rysunek, a także paleta kolorów pigmentu, wpływa również na koszt tatuażu. Również w odniesieniu do ceny stosowanie środków znieczulających nie jest znaczące, ale nadal wpływa. Znaleść przybliżone ceny tatuaży w studiu tatuażu „VeAn”, można powyżej.

Korzystne rozdziały