Współpraca

Witam, nazywam się Igor Hanzha

Formularz do wypełnienia - "VEAN TATTOO PARTNERS"


Jestem założycielem największej sieci studiów tatuażu VEAN TATTOO link do mojego instagrama igor___ganzha

  Nasze osiągnięcia:

 • Ponad 30 udanych projektów
 • Ponad 200 tysięcy zadowolonych klientów
 • Ponad 80 zakładów


«VEAN» to największa na świecie sieć salonów tatuażu i studiów tatuażu. Marka powstała w 2011 roku i od tego czasu aktywnie się rozwija i rośnie na skalę

Swoje pierwsze studio otworzyłem 10 lat temu w Chersoniu. W tej chwili projekt Vean Tattoo został rozbudowany i osiągnął bardzo duży sukces:

Nasze salony są już w 5 krajach i nie zatrzymujemy się.

Specjalizacja sieci jest dość szeroka, ale głównym kierunkiem jest branża tatuażu i piercingu. Podnieśliśmy tą sferę na zupełnie nowy, wysoki poziom standardów. Dziś jest rok 2022, a przytłaczająca większość specjalistów nadal pracuje w nieodpowiednich warunkach, nie znając minimalnych zasad, z niskiej jakości sprzętem i materiałami eksploatacyjnymi./p>

Od śniadania w uniwersyteckiej stołówce po największe studio tatuażu w Europie

10 lat temu nawet nie myślałam, że będę zaangażowana w tak duży projekt, a co najważniejsze, połączę swoje życie z tatuażami. Moja praktyka zawodowa rozpoczęła się w bardzo młodym wieku, w małym miasteczku nad brzegiem Morza Azowskiego - w Berdiańsku.

Na początku 2000 roku pracowałem na jednej z miejskich plaż. W 9 klasie szkoły podstawowej pracowałem jako sprzedawca telefonów komórkowych. Po szkole poszedłem na studia do Akademii Morskiej, tam zostałem zauważony przez niemiecką firmę załogową i ostatecznie podpisałem 5-letni kontrakt sponsorski na czas studiów.

Jak tylko skończyłem 18 lat, rozpocząłem pracę nad morzem. Po pierwszym kontrakcie z marynarką wojenną dostałem część pensji, po czym zająłem się reklamacją towarów różnych firm, a konkretniej uzyskiwałem przychód od stawki procentowej ze sprzedaży. Nieźle mi poszło, ale wkrótce musiałem znów wrócić do pracy w marynarce wojennej. Po drugim rejsie pomyślałem o tym, aby spróbować otworzyć własny biznes. Pewnego dnia siedziałem z kolegami z grupy w jadalni i słuchałem, jak jeden z moich przyjaciół opowiadał o udanym tatuażu, zrobionym przez mistrza, który prawie nigdy nie ma wolnych terminów. Kolega spróbował swojego szczęścia i namówił tatuatora, aby ten zapisał go w tym miesiącu. W tym momencie długo się zastanowiłem i powiedziałem: „Otwórzmy sobie studio tatuażu w Chersonie.” Tego samego dnia zacząłem zagłębiać się w temat i badać konkurencję.

Popełniłem wiele błędów, więc w ciągu 2 lat wychodziłem na czysto, a czasem nawet poniżej budżetu. Igor Hanzha Założyciel sieci studiów tatuażu VEAN
Rozwój kariery

Długo można pisać o swoich błędach przez pierwsze 2 lata, a dodatkowo łączenie biznesu z pracą na morzu w ciągu 5 lat. Nawiasem mówiąc, moja kariera na morzu rozwijała się bardzo szybko i dobrze, w wieku 25 lat miałem miesięczne wynagrodzenie ukraińskich menedżerów. W 2013 roku otworzyłem salon tatuażu w Berdiańsku i od tego czasu rozpoczęła się nowa era rozwoju firmy.

Do 2015 roku otworzyliśmy 6 salonów, a następnie co roku zwiększaliśmy tempo rozwoju. W 2018 roku przestałem żeglować i do dziś przerwałem swoją karierę w marynarce wojennej. A od 2018 roku zacząłem w pełni angażować się w tworzenie marki i jej rozwój, dlatego wynajęliśmy pierwsze biuro (a raczej jego podobieństwo). Był to pokój w centrum miasta z czwórką pracowników. W 2019 roku kupiliśmy sobie biurowiec, a liczba pracowników personelu przekroczyła 20 osób. Rozpoczęliśmy budowę systemu i procesów operacyjnych firmy, co było dla nas dość trudnym, ale interesującym zadaniem. Stworzyłiśmy też plan rozwoju i optymalizacji. Odtąd wszystko poszło bardzo szybko, a to, co widzicie teraz, jest wynikiem tysięcy godzin pracy i wielu eksperymentów.

W 2020 roku podjęliśmy decyzję przystąpić do franczyzy VeAn Tattoo. Przeanalizowaliśmy nasze dane, sieci społecznościowe i doszliśmy do wniosku, że mamy wielu chętnych z krajów WNP. Posiadamy te same klucze wyszukiwania, a zwłaszcza podobne projekty YouTube.

Ta oferta jest dla tych, którzy już zajmują się tatuowaniem i chcą realizować swój model biznesowy oraz dla tych, którzy myślą o zakupie franczyzy studia tatuażu i chcą na tym zarobić. Ponadto rozważamy możliwość rozwoju na zasadzie partnerstwa. Nie potrzebujemy Twoich pieniędzy, tylko utalentowanych i celowych partnerów!

Dlaczego studio tatuażu jest dochodowym biznesem

Oprócz pracowni Vean mam wiele różnych projektów biznesowych i społecznych:

 • Agencja nieruchomości Vean
 • Fryzjer_Okland
 • kawiarnia
 • Praca w pracy
 • Hotel Vean
 • Pomoc w obiecującym biznesie i finansowaniu.

Moje projekty społeczne są różne i obejmują wiele pytań i problemów innych osób:

 • Charytatywna: pomoc dzieciom, zwierzętom @dopomoga_brd i osoby niepełnosprawne @dobro_ta_zabota
 • Jestem prelegentem na różnych spotkaniach biznesowych i forach, na których z przyjemnością dzielę się moimi osobistymi doświadczeniami z budowania i patrzenia na biznes.
 • Finansowanie drużyny piłkarskiej „Arsenał Vean Tatu” i wspieranie sportu na rzecz rozwoju małych dzieci
 • Wycieczki quadami - Projekt ma na celu rozwój turystyki i aktywnego wypoczynku w naszym mieście @kvadro.brd

I mój nowy, najważniejszy projekt, którego celem jest pomoc młodym i utalentowanym chłopakom w rozwijaniu własnego biznesu @vean_business_group:

 • Jesteśmy firmą biznesową z dużym doświadczeniem w prowadzeniu i budowaniu różnego rodzaju biznesów.
 • Zajmujemy się promocją i rozwojem projektów, start-upów rehabilitacji biznesu na Ukrainie. Nasza firma ma ponad 30 osobistych udanych projektów, które są rozwijane i skalowane.
 • Dotacja w wysokości 100 000 USD dla obiecującego startupu lub firmy.
 • Poszukujemy młodych i obiecujących startupów do finansowania i pomocy w rozwoju biznesu.
 • Jeśli masz projekt lub pomysł, którym się pasjonujesz, który Cię inspiruje, czekamy na Twoje sugestie! Zostaw prośbę na naszej stronie internetowej https://vean-bg.com
 • Dołącz do naszego kanału YouTube, będzie dużo informacji na temat rozwoju i budowania biznesu: Vean Business Group


Cztery sposoby na otwarcie studia tatuażu

 1. Rozpocznij i zrezygnuj

  Wynajmij pokój, kup sprzęt, znajdź dobrych specjalistów i czekaj na zapisy klientów. Wiele osób wierzy, że klienci pojawią się sami i zapraszają wszystkich swoich znajomych tuż po pierwszym udanym tatuażu.

  Początkujący, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem firmy, uważają, że konieczne jest otwarcie studia tatuażu właśnie w taki sposób. Większość z nich nie skupiają się na dodatkowym zaangażowaniu klienta i rezygnuje z prowadzenia firmy w ciągu sześciu miesięcy.

 2. Ścieżka przedsiębiorcy

  Prawdziwy przedsiębiorca wie, że oprócz wynajmu, sprzętu i kosztów wynagrodzenia, będzie musiał wydać na reklamę i promocję: uruchomić kampanię w Yandex.Direct lub Google Adwords, stworzyć wygodną i funkcjonalną stronę, organizować ciągłą produkcję wysokiej jakości treści fotograficznych i wideo. Potrzebuje też rzetelnych pracowników, którym można zaufać oraz planu działań. Ale dlaczego powtarzać błędy innych? Popełniliśmy milion błędów w ciągu pierwszych dwóch lat prowadzenia biznesu i tyle samo straciliśmy pieniędzy.

 3. Ścieżka mistrza tatuażu

  Kiedy jesteś praktykującym mistrzem tatuażu, wydaje się, że bardzo łatwo jest otworzyć studio. Możesz nawet zabrać niektórych klientów z poprzedniego miejsca pracy (trochę nieuczciwie). Ale zamiast pracy, którą znasz i kochasz, będziesz musiał zrobić kilka nudnych rzeczy. Ponadto będzie ich więcej! Po prostu wybierz kim chcesz być — menedżerem lub mistrzem tatuażu? PAMIĘTAJ, TEGO NIE MOŻNA ŁĄCZYĆ!

 4. Współpraca

  Partnerstwo oferuje znaną markę, doświadczenie i ugruntowane procesy biznesowe za zadatek lub procent firmy. Dzięki temu ryzyko staje się mniejsze, a firma szybciejsię zwraca. Jeśli nie masz ochoty uzupełniać osobistych doświadczeń i chcesz zacząć zarabiać szybciej, potrzebujesz partnerstwa.

Już ponad 80 odnoszących sukcesy studiów tatuażu VeAn na Ukrainie,
Niemczech, Polsce, Litwie, Czechach, Węgrzech, a to dopiero początek

„VEAN TATTOO” to coś więcej niż studio tatuażu

 1. Nowy model biznesowy

  Naszym celem jest popularyzacja i rozwinięcie sztuki tatuażu artystycznego. Ale główną różnicą jest wprowadzenie marketingu i produktu na rynek oraz obsługa klienta i jego zaufanie.

 2. Nowe technologie

  Aby zbudować udany biznes, używamy najnowszej technologii do pracy, analizowania i promowania naszego studia tatuażu. Zautomatyzowane procesy za pośrednictwem naszych systemów SRM, najnowocześniejszych systemów analitycznych i komunikacji cyfrowej pozwalają nam monitorować proces i szybko reagować na wszelkie zmiany. Planujemy naszą przyszłość i wiemy, jak wprowadzić te plany w życie.

 3. Mistrzowie w swojej pracy

  Wybór salonu tatuażu zależy bezpośrednio od doświadczenia i talentu pracujących tam specjalistów. Posiadamy najlepszy dział HR i proces selekcji pracowników.

 4. Szkolenia

  Aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość pracy i nie zależeć od czynników zewnętrznych, stworzyliśmy profesjonalne centrum szkoleniowe z wykwalifikowanymi tatuatorami.

  Nasz program nauczania pomoże nawet początkującym tatuatorom stać się mistrzem w swojej pracy. Dbając o wszechstronnym rozwoju zaangażowaliśmy nie tylko tatuażystów, ale także ekspertów ze świata rysunku akademickiego, ilustracji oraz projektowania graficznego.

  Program dodatkowych szkoleń dla naszych pracowników skutecznie rozwiązuje problem rozwoju zawodowego i tworzy perspektywę uczenia się przez całe życie.

Z zastrzeżeniem partnerstwa
OTO CO OTRZYMASZ
1 MARKA
1.1 Marka, znak towarowy, tożsamość korporacyjna, opakowanie, brand book i tym podobne.
1.2 Regularne badania rynku i badania marketingowe grup docelowych.
1.3 Badania marketingowe produktów w strategii pozycjonowania marki i wdrożenie długoterminowej strategii rozwoju.
2 Marketing i Reklama
2.1 Kampania reklamowa.
2.2 Oficjalna strona internetowa.
2.3 Informacje w mediach społecznościowych.
2.4 Treści na oficjalnym kanale YouTube.
2.5 Wystawy, festiwale i inne wydarzenia.
2.6 Sesje zdjęciowe i sesje wideo.
2.7 Radio i telewizja.
2.8 Środki masowego przekazu.
2.9 Reklama offline.
3 Klienci
3.1 Strategia zwiększenia zaangażowania klienta (lidogeneracja).
3.2 Segmentacja klientów według określonych kryteriów.
3.3 Call-center.
3.4 Aplikacja mobilna dla klientów.
4 Lokal na działalność
4.1 Identyfikacja i wybór lokalizacji dla studia.
4.2 Zalecenia dotyczące instalacji, wyposażenia i utrzymania studia.
4.3 Dostosowane projektowanie wnętrza oparte na tożsamości korporacyjnej naszych projektantów.
4.4 Pomoc w remoncie.
4.5 Ergonomiczne podejście do planowania.
5 Rzemieślnicy i pracownicy administracyjni
5.1 Rekrutacja.
5.2 Szkolenia BHP.
5.3 Dodatkowe szkolenia.
5.4 Certyfikacja i dopuszczenie do pracy.
5.5 Adaptacja i kontrola nad działaniem personelu.
6 Systemy zarządzania i analityki
6.1 Rachunkowość i finanse.
6.2 Komputerowy system zarządzania, nagrania online.
6.3 System CRM.
6.4 Monitoring satysfakcji klientów, analiza small data.
7 Procesy biznesowe
7.1 Regulamin (personel, dostawa, marketing, sprzedaż, serwis).
7.2 Strategia rozwoju.
7.3 Obieg dokumentów pracowniczych.
8 Koordynator
8.1 Wsparcie i doradztwo w bieżącej działalności.
8.2 Właściwy specjalista w odpowiednim momencie (HR, prawnik, księgowy, specjalista My Way, menedżer).
8.3 Rozwój zgodnie z planem: projektowanie, uzgodnienie, zarządzanie sprzedażą.
8.3 Motywacja a wyniki pracy.
Opcje współpracy
«LIGHT» Pakiet partnerski 70% na 30%
Opłacalnośc: 13-16 miesięcy
Koszty otwarcia: 50% od ceny firmy
Miejsca pracy: 2 – 6
Pakiet «Partnerstwo»
Opłacalnośc: 12-15 miesięcy
Koszty otwarcia: 20% kosztów na otwarcie studia z możliwością wykupu
Miejsca pracy: 4 - 7
Jeśli wśród ofert pakietowych nie znalazło Państwo odpowiedniej dla siebie, prosimy wysłać zapytanie, a my przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.
Wyślij zapytanie