Cennik
Notatka:
1 Ceny zależą od wielkości i ilości detali w szkicu, różnią się także w zależności od miasta, w którym chcesz wykonać tatuaż.
2 Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od konsultanta online lub pod numerem telefonu +48 602 474 288
Minimalny koszt tatuażu 250 złotych
Koszt tatuażu od praktykanta 150 złotych
Notatka:
1 Ceny zależą od wielkości i ilości detali w szkicu, różnią się także w zależności od miasta, w którym chcesz wykonać tatuaż. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od konsultanta online lub pod numerem telefonu +48 602 474 288
Makijaż permanentny: usta kontur 600 złotych
Makijaż permanentny: usta z wypełnieniem 800 złotych
Makijaż permanentny: kontur ust z lekkim cieniowaniem 750 złotych
Makijaż permanentny: brwi od 750 do 850 złotych
Makijaż permanentny: przestrzeń międzyrzęskowa powieki od 500 do 600 złotych
Notatka:
1 W cenniku są ceny tylko za przekłucie. Koszt kolczyka nie jest wliczony. Dodatkowy koszt kolczyków wynosi od 40 do 100 zł. W każdym studio cena może się różnić.
2 Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od konsultanta online lub pod numerem telefonu +48 12 400 43 38.
Przekłucie płatka ucha 60-70 zł
Przekłucie ucha (chrząstki) 80-100 zł
Industrial 90-100 zł
Brew 80-100 zł
Bridge 90-100 zł
Nos 80-100 zł
Septum 90-100 zł
Warga (wszystkie przekłucia) 80-100 zł
Język 80-100 zł
Smile 80-100 zł
Pępek 80-100 zł
Sutek 90-100 zł
Microdermal 120-140 zł
Inne przekłucia ucha/chrząstki (rook, forward helix, daith, snug, anti tragus) 90-100 zł
Notatka:
1 Koszt jednej sesji:
2 Ceny zależą od wybranego miasta. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od konsultanta online lub pod numerem telefonu +48 602 474 288
Tatuaż 2x2 cm od 200 złotych
Tatuaż 5x5 cm od 300 złotych
Tatuaż 10x10 cm od 500 złotych
Notatka:
1 Koszt jednej sesji:
2 Ceny zależą od wybranego miasta. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od konsultanta online lub pod numerem telefonu +48 602 474 288
Permanentny makijaż brwi od 400 złotych
Permanentny makijaż ust od 400 złotych
Notatka:
1 Opłaty za kursy. Koszt szkolenia obejmuje wszystkie materiały eksploatacyjne i pomoc w znalezieniu modeli, a także konsultacje i pomoc przy wyboru i zakupie sprzętu i materiałów eksploatacyjnych do dalszej pracy. Po szkoleniu wydawany jest certyfikat wzoru europejskiego, który jest rejestrowany w bazie danych specjalistów wybranej branży. Możliwe jest dalsze zatrudnienie.
2 Ceny zależą od wybranego miasta. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od konsultanta online lub pod numerem telefonu +48 602 474 288
Szkolenie z tatuażu od 4500 złotych
Szkolenie z makijażu permanentnego od 5000 złotych
Szkolenie z piercingu od 3500 złotych

Ceny tatuaży

Wiele czynników wpływa na cenę tatuażu, a głównym punktem jest wybór mistrza. Jeśli mistrz jest odpowiednio wykwalifikowany i doświadczony, jego praca będzie kosztować więcej. Ponieważ dobra jakość i mistrzowska praca doświadczonego specjalisty nie może być oceniana tanio .

Prace początkujących mistrzów są znacznie niższe niż w przypadku doświadczonych profesjonalistów. Głównymi kryteriami, według których specjalista ocenia tatuaż, są trudność obrazu, złożoność wykonania i jakość pracy.

Wybór mistrza

Po zapoznaniu się z cenami tatuażu wiele osób zastanawia się: "Czy wykonać wysokiej jakości pracę u profesjonalisty za odpowiedni koszt, lub zaoszczędzić i zapisać się do początkującego mistrza?»

Ważne jest, aby zrozumieć, że wybór tatuatora jest poważnym procesem. Osoba, którą wybierzesz, pozostawi na twoim ciele swoją pracę na całe życie.

Początkujący tatuażysta może przyciągnąć dyplomami, miłym podejściem oraz dostępnymi cenami usług. Ale oto pytanie, czy jest przed tobą doświadczony specjalista i jakiej jakości pracę wykonuje? Warto od razu zauważyć, że nie oznacza to, że wszyscy początkujący tatuażyści mają gorszą jakość usług.

A wśród nich są fajni mistrzowie, którzy w krótkim czasie pokazują dobre wyniki oraz wysoką jakość pracy. Aby się nie pomylić i mieć pewność, poproś o portfolio mistrza, a sam przekonasz się o jego doświadczeniu.

Poproś o kontak

Złożoność szkicu

Im trudniej jest wykonać dany szkic , tym wyższa będzie jego cena. Na cenę tatuażu wpływają następujące czynniki: czarno-biały obraz w prostym stylu; praca z kolorem, złożonymi przejściami i tworzenie objętości.

Weźmy na przykład realizm - jest to dość złożony styl, który wymaga dużej wiedzy, umiejętności, czasu i doświadczenia. Nie każdy mistrz dobrze radzi sobie z tym stylem, więc przed wyborem specjalisty trzeba dobrze przemyśleć swój wybór ..

Skala tatuażu

Rozmiar obrazu jest również ważnym czynnikiem wpływającym na koszt przyszłego tatuażu. Aby znaleźć przybliżony koszt, mistrz mnoży długość obrazu przez jego wysokość. Wynik z kolei jest mnożony przez koszt jednego centymetra kwadratowego. Ale jest jeden szczegół : im większy szkic, cena jego centymetra kwadratowego jest niższa.

Główną rolę ma złożoność wykonania. Szkic, w którym znajduje się wiele drobnych szczegółów, zwykle nie jest oceniany na podstawie skali, ale na podstawie złożoności. Koszt takiej pracy będzie do uzgodnienia. Mistrz będzie mógł podać dokładniejszą kwotę tylko wtedy, gdy szkic będzie w pełni gotowy.

Paleta użytych kolorów i miejsce przyszłego tatuażu

Miejsce, w którym będzie pokazywany rysunek, a także paleta użytych kolorów pigmentu, wpływa również na koszt tatuażu. Również cena jest nieistotna, ale nadal wpływa na stosowanie środków znieczulających. Możesz dowiedzieć się o przybliżonych cenach tatuażu w studiu tatuażu "VEAN" powyżej.

Poproś o kontak