m. Gorzów Wielkopolski
Sikorskiego 34
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Gorzów Wielkopolski Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Veronika Vlasova

  • Tattoo
  • Opracowanie szkiców
  • Szkolenie mistrzowskie
Ocena: 5 (24)
avatar
Gorzów Wielkopolski Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Ksenia Abramenkova

  • Tattoo
Ocena: 5 (23)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Salon tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim

Wyróżnić się spośród ludzi wokół siebie, podkreślić swój styl, swoją wyjątkowość i odmienność od reszty ludzi, odejść od ram standardu jest pragnieniem wielu osób.Dziś osiągnięcie tego celu jest bardzo proste: nierealne kolory włosów, wyrazisty makijaż, dziwne ubrania i tak dalej. Wszystko to niewątpliwie przyciągnie uwagę innych i przechodniów, ale to nie jest na całe życie. Ponadto nie zawsze można wyglądać stylowo i modnie.

Salon tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim „VeAn” oferuje Państwu usługi, które nie tylko podkreślą Państwa wyjątkowość i styl, ale przez całe życie radować Państwo swoim pięknem i jakością:

● Tatuaż w dowolnej interpretacji stylu, inny kierunek i technika wykonania;

● Makijaż permanentny wszelkiego rodzaju;

● Piercing na każdy gust o różnych poziomach złożoności;

● Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego sprzętem laserowym;

● Nauka tatuażu, makijażu permanentnego, piercingu, z dalszym zatrudnieniem;

● Zakup produktów i materiałów eksploatacyjnych.

Salon tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Salon tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim „VeAn” specjalizuje się w świadczeniu wysokiej jakości usług w bardzo przystępnych cenach.Zespół salonu to wykwalifikowani mistrzowie, z przyzwoitym doświadczeniem w pracy, wielu z nich ma wykształcenie medyczne. Salon posiada specjalnie wyposażone sale do każdego rodzaju usługi. Warunki sanitarne są na najwyższym poziomie. Szafki są regularnie poddawane sterylnemu czyszczeniu i sterylizacji całego sprzętu i narzędzi. Jakość naszych usług stoi na najwyższym poziomie, ponieważ każdy specjalista salonu traktuje każdego klienta z szacunkiem i kocha swoją pracę.

W naszym salonie czeka na Państwa nowoczesne, stylowe wnętrze, przyjazny zespół, przyjazna atmosfera, komfort i przyjemne ceny usług.

Jeśli chcesz wykonać tatuaż, tatuaż lub piercing, ale nie możesz się zdecydować z powodu bolesności procedur — Salon „VeAn” wykonał wszystko, czego potrzebujesz, aby usługi były tak bezbolesne i wygodne, jak to możliwe. Próg bólu dla każdego klienta jest indywidualny, na wypadek, gdyby klient potrzebował znieczulenia, w naszym arsenale są skuteczne leki przeciwbólowe. Dzięki ich zastosowaniu proces nakładania tatuażu, makijażu permanentnego lub wykonywania piercingu nie przyniesie ani grama dyskomfortu.

Salon tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim
Salon tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim

Kursy szkoleniowe

Oprócz świadczenia usług takich jak tatuaż, makijaż permanentny i piercing, nasz salon prowadzi również szkolenia dla wszystkich, którzy chcą opanować tę sztukę.Szkolenie odbywa się w formacie indywidualnym, do każdego ucznia stosowane jest specjalne podejście, co pozwala skutecznie osiągnąć zrozumienie. Uczymy nie tylko podstaw tatuażu, makijażu permanentnego i piercingu, ale także zapewniamy bardziej dogłębną naukę tych zawodów. Nasz salon uczy uczniów wszystkiego, co niezbędne, aby w przyszłości mogli nie tylko pracować w prestiżowym salonie, ale także samodzielnie otworzyć własną firmę.

Po ukończeniu studiów studenci otrzymują certyfikaty potwierdzające ich kwalifikacje, a także zapewniamy dalsze zatrudnienie.

Salon tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim

Laserowe usuwanie tatuażu,
makijażu permanentnego

Salon tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim „VeAn” specjalizuje się również w skutecznym usuwaniu tatuażu i makijażu permanentnego.Procedura usuwania pigmentu ze skóry odbywa się w oddzielnym biurze roboczym za pomocą najnowszego sprzętu laserowego. Wybrana przez nas metoda jest w stanie poradzić sobie z tatuażem, makijażem permanentnym, dowolnym rozmiarem o dowolnym rozmiarze, kolorze i terminie, bez uszkadzania skóry klienta.

Sprzęt laserowy jest najbezpieczniejszą metodą usuwania pigmentu ze skóry. Wiązka laserowa niszczy pigment, wydobywając go, jednocześnie na skórze nie występują oparzenia i blizny, nie występują reakcje alergiczne, podrażnienia i inne uszkodzenia skóry. Gwarantujemy bezpieczeństwo skóry i zdrowie klientów.

Wybieraj tylko wysokiej jakości usługi kosmetyczne, z pełnym bezpieczeństwem dla Twojego zdrowia. Nie zawracaj sobie głowy wyborem odpowiedniego salonu tatuażu. Odwiedź salon tatuażu „VeAn” i przekonaj się o profesjonalizmie naszych specjalistów.

Salon tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim
Salon tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim
Skontaktuj się z nami