fbpx


Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Lublin, Ul. Okopowa 12

t. +48 883 337 046

od 11-00 do 20-00
Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Lublin, Ul. Okopowa 12

t. +48 883 337 046

od 11-00 do 20-00


  

Salon tatuażu w Lublinie

Witamy Was, drodzy przyjaciele! Nie jesteście u nas przypadkiem, szukacie czegoś świeżego i niepowtarzalnego. Trafiliście na takie miejsce, w którym z dużą chęcią Ci pomogą. Mamy nie tylko bezpłatne doradztwo oraz konsultacji dla klientów, ale również z przyjemnością przedstawiamy zakres usług, takich jak: 

  • tatuaż 
  • szkolenie tatuażu 
  • piercing 
  • szkolenie piercingu 
  • makijaż permanentny 
  • szkolenie makijażu permanentnego 
  • laserowe usuwanie tatuażu 
  • covery 
  • indywidualne szkice. 

W naszym studio "Vean Lublin" pracują prawdziwi mistrzowie, gotowi spełnić Twoje marzenia oraz realizawać pomysły.

Naszym priorytetem jest jakość!

Każdego dnia tatuaż staje się coraz bardziej popularny wśród osób w różnym wieku. Niewiele salonów tatuażu w Lublinie może zaoferować artystyczne Tatuaże według ekskluzywnych szkiców. Większość tatuatorów oferują o wiele łatwiejszą opcję - wzięcie banalnych szablonów z internetu: tak popyt jest wyższy, a klienci uważają, że dzięki temu tatuaż będzie tańszy. Klienci, którzy wybrali nasze studio, są zawsze mile zaskoczeni, bo mamy przyjemne ceny oraz robimy tatuaże najwyższej jakośći!

Różnorodność stylów.

Wchodząc do naszego salonu, będziesz zdziwiony, jak różnie może wyglądać twój pomysł na tatuaż. Tutaj będziesz zachwycony przyjazną atmosferą, pięknością i kreatywnością! Nasi mistrzowie oferują robienie tatuażu w takich stylach, jak: OLDSKUL, NEWSKUL, Polinezja, realizm, portret, biomechanika, in black tattoo, cover-up tattoo, dotwork tattoo, geometrical tattoo, Love Life Tattoo, neotraditional tattoo, newschool tattoo, prison tattoo, realistic tattoo, traditional tattoo i wiele innych.

Czy robienie tatuażu bardzo boli?

- to pytanie martwi wszystkich bez wyjątku. To pytanie zadaje każdy, kto zdecydował się po raz pierwszy zrobić tatuaż i zwrócił się do salonu Vean w Lublinie. Ból jest zawsze indywidualny i zależy od Twojej wrażliwości, a także od miejsca, w którym zdecydujesz się zrobić tatuaż. Na przykład ramiona i pośladki są mniej bolesnym miejscem do wykonania tatuażu. Najbardziej wrażliwe są łokcie, kolana i inne miejsca blisko kości. Maszynaka do tatuażu ma również ważny wpływ na bolesność procedury.

Piercing-czy to boli czy nie?

Odpowiedź jest prosta:"nie tak bolesne, jak sobie wyobrażasz". I w 99% przypadków tak jest na samej sprawie. Po szukaniu odpowiedzi na to pytanie klient wyobraża sobie najgorszy układ wydarzeń, Jeśli chodzi o przekłucie, tatuowanie, makijaż permanentny. Ale jeśli te wszystkie zabiegi są wykonywane dobrym mistrzem, procedura samego przekłucia zajmie pół sekundy, a wszystko skończy się znacznie szybciej, niż się spodziewałaś.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze!

Nasi pracownicy i pracowniki pracują wyłącznie w sterylnym miejscu, jakie przygotowywują zgodnie z przepisami sanepidu. Po każdym człowieku przeprowadzamy sterylizację miejsca. uUżywamy tylko jednorazowych materiałów eksploatacyjnych. Dla każdego odwiedzającego zapewniamy nowoczesne, hipoalergiczne farby i pigmenty oraz doradzamy w wyborze produktyów pielęgnacyjnych.

JUŻ JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? ZOSTAW SWOJĄ OPINIE

Коммерческие

JAKOŚĆ PRACY STYLISTY: 100% - 9 votes
Świetnie
SERWIS I OBSŁUGA: 100% - 11 votes
Świetnie
LOKALIZACJA STUDIUM: 100% - 10 votes
Świetnie
ZGODNOŚĆ CENOWA: 100% - 11 votes
Świetnie

100%

общий рейтинг

Nasze usługi

Nasze usługi

Korzystne rozdziały