Studio VeAn w Opolu - VeAn Poland
m. Opole
Reymonta 47
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Opole

Heorhii Konup

 • Piercing
 • Laserowe usuwanie
Ocena: 5 (20)
avatar
Opole Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Valeriia Korohodska

 • Tattoo
 • Opracowanie szkiców
 • Szkolenie mistrzowskie
Ocena: 4,8 (32)
avatar
Opole Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Maryna Buzunova

 • Tattoo
Ocena: 3,0 (53)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Studio VeAn w Opolu

Studio Vean Tattoo & Piercing w Opolu to miejsce, gdzie prawdziwa pasja łączy się z profesjonalizmem.


Nasi tatuatory oferują całą gamę stylów oraz technik, od old schooli i neotraditional, po realizm i new school.

Korzystając z usług naszego profesjonalnego studia tatuażu, masz gwarancję, że tatuaż, który zrobimy, będzie niepowtarzalnym, a każda usługa jakościową. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując wszystko do jego potrzeb. Tak samo nasz salon tatuażu zapewnia każdemu pełną, szczegółową i darmową konsultację.

Studio VeAn w Opole

Nasze usługi

 1. Tatuaże
  1. obecnie wiele osób robią tatuaże na swoim ciele, ponieważ tatuaże budują w nas poczucie władzy, kontroli nad swoim ciałem, a ponad wszystko, odzwierciedlają nasze “JA” – czyli poczucie tego, jacy i kim jesteśmy, co jest dla nas ważne i jak chcemy być odbierani przez otoczenie.
 2. Piercing
  1. to jedna z popularnych usług modyfikacji ciała. Można przekłuć wiele różnych części ciała: uszy, nos, wargę, sutki, pępek, język, a nawet intymne części ciała. Korzystając z tej usługi, możesz nie tylko odnaleźć swój styl, ale także podkreślić swoje najlepsze strony.
 3. Makijaż permanentny
  1. pomoże ukryć jakieś wady, takie jak znamiona, łysienie brwi, asymetria kącików oczu czy ust itp. Ponadto makijaż permanentny pomoże ukryć blizny i ślady po oparzeniach lub operacjach. Makijaż tego typu nie zmywa się wodą, dlatego po skorzystaniu z takiej usługi będziesz cieszyć się makijażem przez długi czas.
 4. Laserowe usuwanie tatuażu
  1. nasze urządzenie laserowe ma funkcję ustawiania długości fali i głębokości jej penetracji. Dzięki temu wiązka skutecznie niszczy cząsteczki pigmentu, nie uszkadzając skóry. Usuwanie tatuażu w Olsztynie odbywa się warstwa po warstwie. Dlatego całkowite usunięcie tatuażu zajmuje od dwóch do ośmiu sesji, w zależności od wielkości tatuażu, tuszu, jaki był użyty oraz czasu kiedy był robiony tatuaż.

 • Szkolenia z zakresu nauki tatuażu, piercingu i makijażu permanentnego.
 • Sprzedaż materiałów oraz Bonów podarunkowych.
Studio VeAn w Opole
Studio VeAn w Opole

Standardy czystości w studio Vean w Opolu.

Każde pomieszczenie w naszym salonie spełnia wszelkie standardy sterylności.


Nasi pracownicy regularnie prowadzą czyszczenie oraz dezynfekcje całego sprzętu. Tatuatorzy oraz piercerzy pracują wyłącznie w jednorazowych rękawiczkach, a robocze powierzchnie są zabezpieczane folią.

Po każdym zabiegu klient otrzymuje niezbędne zalecenia dotyczące pielęgnacji przekłucia bądź tatuażu. Oprócz tego u nas można kupić wszystkie niezbędne środki do pielęgnacji, które gwarantują poprawne wygojenie.

Wykonując usługę w naszym studio, możesz liczyć na wysoką jakość i miłą atmosferę.Studio tatuażu w Opolu spełnia marzenia o trwałych oraz unikatowych zdobieniach.

Zapraszamy do naszego nowego studia Vean w Opolu.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.