Salon tatuażu w Koszalinie - VeAn Poland
m. Koszalin
Zwycięstwa 10
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Cherednyk

 • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olena Minaieva

Ocena: 5 (20)
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Yelyzaveta Morozova

 • Piercing
Ocena: 4,5 (21)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Salon tatuażu w Koszalinie

Jeśli od dawna marzysz o wykonaniu tatuażu, ale nie możesz wybrać mistrza, któremu powierzysz wykonanie tej pracy, zapraszamy do odwiedzenia „VeAn tattoo” – specjalistycznego salonu tatuażu w Koszalinie.Oferujemy wysokiej klasy usługi tworzenia obrazu naskórkowego według gotowego szkicu lub rysunku autorskiego. Chętnie spełnimy Twoje marzenie.

Salon tatuażu w Koszalinie

Salon tatuażu w Koszalinie: usługi

Nasz salon to nie tylko okazja do stworzenia na skórze niepowtarzalnego wizerunku, który podkreśli indywidualność, odzwierciedli pasje i życiowe aspiracje.Świadczymy pełen zakres usług profilowanych:

 • Tatuaż — tworzenie nowego obrazu i usuwanie starego tatuażu;
 • Makijaż permanentny — nakładanie i usuwanie starego makijażu konturowego;
 • Piercing — wykonywanie nakłuć na dowolnych częściach ciała;
 • Szkolenie — przygotowanie specjalistów z wydaniem certyfikatu po pomyślnym ukończeniu kursu.Cała gama usług tatuażu „VeAn” jest zgodna z surowymi normami europejskimi. Jednocześnie cena usług różni się poziomem konkurencyjnym dla polskiego rynku.

Salon tatuażu w Koszalinie
Salon tatuażu w Koszalinie

Korzyści dla naszych klientów

Zwracając się do naszego salonu tatuażu w Koszalinie, każdy odwiedzający może liczyć na:

 1. Bezpłatną konsultację i uważne podejście do każdego klienta.
  1. Jeśli przyszedłeś do salonu „VeAn tattoo” w Koszalinie, dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje życzenia. Wysłuchamy, polecimy, wybierzemy najlepszą opcję z dostępnych u nas ofert.
 2. Profesjonalizm.
  1. Nasi mistrzowie to wykwalifikowani specjaliści, którzy nie tylko przeszli specjalistyczne szkolenia, co potwierdzają dyplomy, ale również mają wykształcenie medyczne. Wszyscy regularnie uczestniczą w międzynarodowych festiwalach, zajmują nagrody, potwierdzają wysokie kompetencje.
 3. Bezpieczeństwo.
  1. Nasz salon tatuażu w Koszalinie zwraca szczególną uwagę na przestrzeganie wszystkich norm sanitarnych. Miejsca pracy, a także cały zestaw narzędzi po każdej sesji jest sterylizowany. Przeprowadzana sanitacja spełnia wymagania profilowe. Jednorazowe narzędzia są otwierane przy odwiedzającym, a po sesji są natychmiast usuwane.
 4. Wysokiej jakości materiały i nowoczesne technologie.
  1. Tylko najlepsze dla naszych klientów! To nasze zawodowe credo, którego ściśle przestrzegamy. W pracy wykorzystujemy najbezpieczniejsze materiały eksploatacyjne, które zamawiamy u sprawdzonych dostawców. Mistrzowie „VeAn tattoo” uważnie śledzą wszystkie nowości na rynku, opanowują nowe techniki.
 5. Korzyści.
  1. Regularnie przeprowadzamy promocje, losowania, udzielamy rabatów na wybrane rodzaje usług. W takie dni „otwartych drzwi” nasi klienci mogą spełnić swoje marzenie — zrobić tatuaż, piercing, usunąć makijaż permanentny, przejść szkolenie z maksymalnymi korzyściami finansowymi. Śledź nas w mediach społecznościowych, aby nie przegapić udanego momentu.

Wystarczy przeczytać opinie naszych klientów w sieci, aby upewnić się, że usługa świadczona w salonie zasługuje na twoją uwagę.

Salon tatuażu w Koszalinie

Jak pracujemy?

Zapraszamy do odwiedzenia „VeAn tattoo” – pierwszego specjalistycznego salonu tatuażu w Koszalinie, aby zapoznać się z naszą pracą.Nie jest konieczne natychmiastowe wykonanie tatuażu lub piercingu. Możesz po prostu porozmawiać z mistrzem, uzyskać bezpłatną konsultację, wyjaśnić szczegóły. Taka wizyta pomoże podjąć właściwą decyzję. Następnie pozostaje zapisać się na sesję w dogodnym dla ciebie czasie.

W dniu wizyty szczegóły zostaną ponownie uzgodnione, aby zarówno klient, jak i mistrz byli absolutnie pewni, jaka usługa zostanie świadczona. Cóż, następnie musisz zaufać specjalistom. Po sesji specjalista udzieli wskazówek, jak dbać o nowy tatuaż lub nakłucie. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.