Studio tatuażu w Nowym Sączu - VeAn Poland
m. Nowy Sącz
Piotra Skargi 4
pon-niedz 11:00 19:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Gabriela Marszałek

  • Tattoo
Ocena: 4,9 (44)
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Dzmitry Stsepulionak

Ocena: 5 (25)
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Karina Kamysheva

Ocena: 3,3 (59)
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olha Kamysheva

Ocena: 5 (23)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Studio tatuażu w Nowym Sączu

Jak uzupełnić swój styl i uczynić go ciekawszym?Jak podkreślić indywidualność, wskazać swoje preferencje i hobby? Możesz wybrać najciekawszy styl w ubraniach, zrobić ekstrawagancką fryzurę i użyć podobnych elementów stylu, a punktem kulminacyjnym tego wszystkiego może być wysokiej jakości i jaskrawy tatuaż. Możesz wybrać dowolną opcję, rozmiar i kolor przyszłego wzoru na skórze, a my pomożemy Ci jakościowo zrealizować swój plan. Dla Ciebie masz wybór eleganckich i wyrafinowanych tatuaży dla kobiet oraz brutalnie pokaźnych dzieł dla mężczyzn. Studio tatuażu w Nowym Sączu oferuje wykonanie prac o dowolnej złożoności w tym kierunku — nasi mistrzowie są gotowi podjąć się każdego najbardziej złożonego pomysłu.

Studio tatuażu w Nowym Sączu

Bezpieczeństwo — nasze wszystko

W każdym mieście, jeśli porównasz, możesz znaleźć wykonanie dowolnej pracy za różne kwoty pieniędzy.Za minimalną cenę zostaniesz poproszony o wykonanie tatuażu nawet w domu, bez żadnych problemów wykonując partaczenie. Warto jednak pomyśleć o sterylności narzędzi, materiałów eksploatacyjnych, których nie można wymienić na nowe do pracy z Tobą. Nasi rzemieślnicy pracują w całkowitej sterylności, dzięki czemu proces rysowania na skórze jest całkowicie bezpieczny. Pomożemy Ci cieszyć się tatuażem, a nie ponieść konsekwencje oszczędności.

Nasi tatuatorzy używają pokrowców na buty, rękawiczek, pokrowca na maszynę i jej druty, dzięki czemu będziesz w pełni chroniony przed infekcjami. Ze względu na szereg różnych materiałów eksploatacyjnych koszty pracy będą wyższe, ale bezpieczeństwo i zdrowie będą na pierwszym miejscu. Zestaw tych materiałów eksploatacyjnych jest niezmienny i służy do nakładania dowolnego tatuażu, dlatego koszty są takie same.

Studio tatuażu w Nowym Sączu
Studio tatuażu w Nowym Sączu

Czym się różnimy?

Każdy z naszych specjalistów jest tatuatorem, który przeszedł długie szkolenie, studiował zarówno podstawy teoretyczne, jak i praktyczne.Ogromne doświadczenie pozwala mistrzom podejmować najtrudniejsze zadania i wykonywać je „na 5+”. Bierzemy udział w szkoleniach, uczestniczymy w seminariach i szkoleniach, co pozwala nam doskonalić się każdego dnia. Każdy tatuażysta ma dyplom ukończenia studiów, a także dokumenty towarzyszące, które potwierdzają jego poziom. Głównym zadaniem jest ochrona zdrowia podczas każdej pracy.

Studio tatuażu w Nowym Sączu

Studio tatuażu w
Nowym Sączu: nowe możliwości

Kolejne studio tatuażu w Nowym Sączu poszerzy możliwości uzyskania wysokiej jakości prac tatuażowych każdego typu.Zajmiemy się nałożeniem, korektą lub usunięciem tatuażu, cokolwiek by to nie było. Wykonamy również makijaż permanentny, aby podkreślić piękno twoich oczu. Mistrzowie naszego studia tatuażu są już gotowi do wykonania każdej pracy oraz możesz uzyskać poradę we wszystkich interesujących Cię kwestiach:

  • Dni rejestracji.
  • Koszt określonej pracy.
  • Rodzaje prac i sposób ich wykonywania.Każdy tatuażysta naszego studia w Nowym Sączu jest specjalistą, który może pochwalić się wysokim poziomem wiedzy i doświadczenia, dzięki czemu może zaproponować opcje szkiców do każdego zadania: rozmiary, kolory, odcienie i cienie. Możesz także wybrać konkretnego mistrza, którego prace przypadną Ci do gustu.

Studio tatuażu w Nowym Sączu
Studio tatuażu w Nowym Sączu
Jak inaczej uzupełnić swój styl?

Dziewczęta i kobiety mogą rozważyć opcje makijażu permanentnego brwi, co wyeliminuje konieczność spędzania czasu na codziennym nakładaniu makijażu.To oszczędność czasu codziennie, stale żywy styl na twarzy. Istnieją również usługi piercingu dla facetów i dziewcząt, aby ozdobić swoje ciało nie tylko tatuażem, ale także stylowymi akcesoriami. Linergisci i Piercerzy to również osoby z dużym zapasem wiedzy i doświadczenia, wykonujące swoją pracę z takim samym bezpieczeństwem i jakością. Piercing można wykonać w dowolnym miejscu na ciele, zgodnie z Państwa życzeniem — w naszym studio tatuażu w Nowym Sączu.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.