Salon tatuażu w Bielsku-Białej - VeAn Poland
m. Bielsko-Biała
Wałowa 27
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Bielsko-Biała Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Oleksandr Kosenko

  • Tattoo
Ocena: 4,7 (23)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Salon tatuażu w Bielsku-Białej

Dziś nikogo nie zaskoczysz sferą tatuażu, sztuką makijażu permanentnego i umiejętnością przekłuwania.Pomimo tego, że wszystkie te sfery znają od dawna, ich popularność nie maleje, ale wręcz przeciwnie, rośnie w ogromnym tempie. Każdego dnia wiele osób odwiedza salony z chęcią wykonania tatuażu, makijażu permanentnego lub piercingu. Dziś tatuaż lub piercing jest uważany za modny. Oprócz tego usługi te mają wiele zalet.

Tatuaż to okazja, aby wyróżnić się, podkreślić swój wewnętrzny świat, wyrazić swoje wartości i hobby. Za pomocą rysunku na ciele osoba utrwala dla niego ważne wydarzenie życiowe lub portret ukochanej osoby, zwierzaka. Albo osoba po prostu lubi dekorować swoje ciało w ten sposób, nie nadając rysunkom tatuażu żadnego znaczenia.

Piercing jest punktem kulminacyjnym każdego obrazu. Dobrze dobrany rodzaj modyfikacji ciała może skutecznie podkreślić dowolny styl. Ponadto za pomocą tej usługi możesz wyrazić swój wewnętrzny świat, pokazać swoją indywidualność. Z tej usługi korzystają nie tylko panie, ale również panowie, ponieważ piercing jest uniwersalny i dobrze wygląda zarówno na ciele kobiety, jak i mężczyzny.

Makijaż permanentny jest bardziej związany z usługami dla kobiet. Innymi słowy można powiedzieć, że makijaż permanentny to makijaż na kilka lat. Ta usługa może ukryć wiele wad w wyglądzie, ukryć zmiany skórne związane z wiekiem, sprawić, że twarz będzie świeża i zadbana. Co więcej, makijażu permanentnego nie rozmazuje się ani nie zmywa wodą, ponieważ znajduje się w warstwach skóry. Możesz bezpiecznie odwiedzać siłownie, solaria, łaźnie i baseny, mając pewność jakości makijażu.

Mieszkasz w Bielsku-Białej i chcesz skorzystać z którejkolwiek z powyższych usług? Zapraszamy do salonu tatuażu „VeAn”.

Salon tatuażu w Bielsku-Białej

VeAn — profesjonalizm na
najwyższym poziomie

Salon tatuażu w Bielsku-Białej „VeAn” oferuje wszystkie style tatuaży, wszystkie rodzaje makijażu permanentnego, dowolną złożoność piercingu.Prowadzimy również szkolenia z wymienionych usług, specjalizujemy się w laserowym usuwaniu tatuaży i makijażu permanentnego. Pospiesz się, aby zapisać się do naszego salonu tatuażu i poczuć wysoki poziom profesjonalizmu.

Dlaczego nasz salon jest lepszy od innych?

  • „VeAn” to największa sieć studiów tatuażu w Ukrainie i w Europie.
  • Kontrolujemy jakość pracy każdego z naszych mistrzów.
  • Przystępne ceny usług salonowych.
  • Bezpłatne i szczegółowe doradztwo.
  • Szkolenie dla tatuażystów, linergistów i piercerów, z wydaniem dyplomu i zatrudnieniem.
  • Regularne podnoszenie kwalifikacji.
  • Regularne rabaty na usługi, promocje i loterie.
  • Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do tatuażu, a także markowego sprzętu „VeAn”.
Salon tatuażu w Bielsku-Białej
Salon tatuażu w Bielsku-Białej

Sterylność najwyższej jakości

Nasz salon tatuażu w Bielsku-Białej dba o zdrowie każdego klienta.

Do każdej usługi w naszym salonie przydzielono specjalne pomieszczenie ze wszystkim sprzętem niezbędnym do pracy. Miejsca pracy są regularnie sprzątane i dezynfekowane. Mistrz dezynfekuje sprzęt roboczy po każdym kliencie. Ponadto po każdym kliencie mistrz zmienia jednorazowe prześcieradła na kanapach i krzesłach, porządkuje pulpit i dezynfekuje wszystkie narzędzia.

Salon tatuażu w Bielsku-Białej

Bezbolesność zabiegów

Wielu klientów martwi się kwestią bolesności sesji tatuażu, procedury makijażu permanentnego albo piercingu.Każdy klient jest indywidualny, każda osoba odczuwa inaczej, na przykład robienie sobie tatuażu. Niektórzy w ogóle nie odczuwają bólu, niektórzy odczuwają ból, ale znośny. Istnieje również kategoria osób, które nie tolerują bólu. W przypadku tej ostatniej opcji stosujemy środki przeciwbólowe, pod wpływem których każda z usług salonu wykonywana jest nie tylko bezpiecznie, szybko i sprawnie, ale również bezboleśnie.

Skontaktuj się z nami