Studio tatuażu w Krakowie - VeAn Poland
m. Kraków
Długa 29
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Sungat Aliyev

Ocena: 5 (45)
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Daria Tarnavska

Ocena: 5 (24)
avatar
Kraków

Anastasiia Biletska

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Studio tatuażu w Krakowie

Z przyjemnością witamy na stronie najpopularniejszego studia tatuażu w Krakowie.


Firma «VeAn» otwiera drzwi dla wszystkich zainteresowanych tatuażami artystycznymi, makijażem permanentnym i piercingiem. Najlepsi specjaliści z Ukrainy oferują profesjonalne usługi i gwarantują absolutne bezpieczeństwo każdemu odwiedzającemu. Dla każdego klienta specjaliści ze studia tatuażu w Krakowie dobiorą taką ofertę, która pozwoli na spełnienie marzeń.

Studio tatuażu w Krakowie

Indywidualne podejście do każdego klienta

Tatuaż, modyfikacja ciała, makijaż permanentny to sposoby na ozdobienie ciała, podkreślenie własnej wyjątkowości, pokazanie innym niestandardowego myślenia, niezwykłego światopoglądu.

Każda osoba jest indywidualna. Dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać modyfikację ciała za pomocą tatuażu artystycznego, makijażu permanentnego lub piercingu ciała, czyli wybrać dla klienta taką opcję, która pomoże skupić się na wyjątkowości osoby.

Nie korzystamy z żadnych szablonów. Pomimo obecności typowych szkiców w katalogu, tatuażyści w Krakowie nie wykonują dwukrotnie tego samego wzoru na ciele różnych osób. Każdy rysunek jest dopasowywany dla konkretnego klienta, biorąc pod uwagę jego życzenia. Z łatwością przekładamy na papier, a póżniej na ciało wszelkie, nawet najbardziej niestandardowe i odważne pomysły naszych klientów, więc wielu z nich wraca do nas na drugą bądź trzecią sesję, czasami częściej.

Studio tatuażu w Krakowie
Studio tatuażu w Krakowie

Dlaczego nasze Studio tatuażu w Krakowie jest tak popularne?

Każdy z naszych stylistów jest bardzo profesjonalnym specjalistą z wieloletnim .


Kochamy naszą pracę i podczas każdej sesji nie tylko pracujemy, ale też tworzymy! Tatuażyści «VeAn» są w stanie zrealizować każdy pomysł, od prostej ozdoby do złożonego wzoru.

Nasze studio tatuażu w Krakowie tworzy w każdym stylu, dzięki czemu uzyskasz dokładnie taki rysunek na skórze, o jakim marzyłeś. Możemy również opracować szkic na podstawie zdjęcia.

Jesteśmy prawdziwymi fanami sztuki tatuażu, dlatego też bardzo dbamy o standardy branżowe.

W naszym studiu tatuażu w Krakowie szczególną uwagę zwracamy na normy sanitarne. Wszystkie narzędzia wielokrotnego użytku i miejsce pracy specjalisty są dezynfekowane po każdej sesji. Wykorzystywane przez nas materiały jednorazowe i pigmenty są wysokiej jakości i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Nasza firma oferuje najbardziej kompleksową listę specjalistycznych usług, ponieważ zespół salonu reprezentowany jest przez kilku stylistów o różnych profilach. Każdy specjalista regularnie podnosi poziom kwalifikacji w swoim zawodzie, bierze udział w międzynarodowych konkursach, pokazuje swoje umiejętności również na festiwalach branżowych.

Wykaz usług "VeAn"

Do usług naszych gości:

  • Tworzenie tatuaży w dowolnym stylu.
  • Makijaż permanentny brwi, powiek, ust, konturu twarzy.
  • Piercing płatka i chrząstki ucha, warg, języka, nosa, brwi, okolic intymnych, wszelkich tkanek miękkich (w granicach możliwości fizjologicznych).
  • Szkolenie specjalistów. Szkolimy specjalistów w ramach specjalnych autorskich programów szkoleniowych, a następnie pomagamy w znalezieniu pracy.
  • Laserowe usuwanie starych i korekta wyblakłych tatuaży.
  • Pomoc w wyborze profesjonalnego sprzętu i sprzedaży materiałów wysokiej jakości.Prowadzimy konsultacje we wszelkich istotnych kwestiach. Zawsze możesz skontaktować się z naszym studio tatuażu, aby uzyskać informacje dotyczące tatuażu artystycznego, makijażu permanentnego czy pircingu. Będzie nam miło Cię widzieć wśród gości, odwiedzających i klientów.

Studio tatuażu w Krakowie
Ile kosztują stylistów VeAn studio

Nie ma jednej ceny za usługi, ponieważ stylista pracuje z każdym klientem indywidualnie.


Podczas bezpośredniej konsultacji ze specjalistą możesz omówić cenę konkretnego zabiegu. Zadzwoń, aby umówić się na spotkanie.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.