m. Kraków
Długa 29
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktować się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Sofiia Karpulenko

  • Tatuaż
Ocena: 5 (20)
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Sergey Tarasov

  • Tatuaż
Ocena: 5 (20)
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Sofiia Nados

  • Piercer
Ocena: 5 (20)
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Yelyzaveta Homanova

  • Piercer
Ocena: 4 (21)
Byłeś już z nami? Proszę ocenić.

Studio tatuażu w Krakowie

Z przyjemnością witamy na stronie najpopularniejszego studia tatuażu w Krakowie.


Firma «VeAn» otwiera drzwi dla wszystkich zainteresowanych tatuażami artystycznymi, permanentnym makijażem i modyfikacją ciała w postaci piercingu. Najlepsi eksperty Ukrainy oferują profesjonalne usługi i gwarantują absolutne bezpieczeństwo każdemu odwiedzającemu. Dla każdego klienta specjaliści ze studia tatuażu w Krakowie znajdą taką ofertę, która pozwoli Ci zrealizować pomysł o modyfikacji ciała.

Studio tatuażu w Krakowie

Indywidualne podejście do każdego klienta

Tatuaż, modyfikacja ciała, makijaż permanentny to sposoby na ozdobienie ciała, podkreślenie własnej wyjątkowości, pokazanie innym niestandardowego myślenia, niezwykłego światopoglądu.

Każda osoba jest indywidualna. Dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać modyfikację ciała za pomocą tatuażu artystycznego, makijażu permanentnego lub piercingu ciała, czyli wybrać dla klienta taką opcję, która pomoże skupić się na wyjątkowości osoby.

Nie używamy żadnych szablonów. Pomimo obecności typowych szkiców w katalogu, tatuatorzy w Krakowie nie wykonują dwukrotnie tego samego wzoru na ciele różnych ludzi. Każdy rysunek jest dopasowywany dla konkretnego klienta, biorąc pod uwagę jego życzenia. Z łatwością przekładamy na papier, a póżniej na ciało wszelkie, nawet najbardziej niestandardowe i odważne pomysły naszych klientów, więc wielu z nich wraca do nas na drugą, trzecią lub więcej sesji tatuażowych.

Studio tatuażu w Krakowie
Studio tatu w Krakowie

Dlaczego nasze studio tatu w Krakowie jest tak popularne?

Każdy z naszych stylistów jest bardzo profesjonalnym specjalistą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, posiadającym praktyczne umiejętności artystyczne.


Kochamy naszą pracę i podczas każdej sesji nie tylko pracujemy, ale tworzymy! Tatuatorzy «VeAn» są w stanie zrealizować ideę dowolnej złożoności: od prostej ozdoby do złożonego wzoru.

Nasze studio tatuażu w Krakowie działa w każdym stylu artystycznym, dzięki czemu uzyskasz dokładnie taki rysunek na skórze, o jakim marzyłeś. Możliwe jest również stworzenie szkicu ze zdjęcia.

Jesteśmy prawdziwymi fanami sztuki tatuażu, dlatego ściśle przestrzegamy profesjonalnych standardów.

W naszym studiu tatuażu w Krakowie szczególną uwagę przywiązuje się do zachowania warunków sanitarnych. Wszystkie narzędzia wielokrotnego użytku i miejsce pracy mistrza są dezynfekowane po każdej sesji. Jeśli chodzi o materiały jednorazowe i pigmenty, wszystkie są wysokiej jakości, certyfikowane.

Nasza firma oferuje najbardziej kompleksową listę specjalistycznych usług, ponieważ zespół salonu reprezentowany jest przez kilku stylistów o różnych profilach. Każdy specjalista regularnie podnosi poziom kwalifikacji w swoim zawodzie, bierze udział w międzynarodowych konkursach, pokazuje swoje umiejętności również w festiwalach.

Wykaz usług "VeAn"

Do usług naszych gości:

  • Rysowanie tatuaży w dowolnym stylu.
  • Makijaż permanentny brwi, powiek, ust, konturu twarzy.
  • Piercing płatku i chrząstki uszu, warg, języka, nosa, brwi, okolic intymnych, wszelkich tkanek miękkich (w granicach możliwości fizjologicznych).
  • Szkolenie specjalistów. Prowadzimy szkolenie mistrzów w ramach specjalnie zaprojektowanych programów autorskich. Na koniec kursów - pomoc w znalezieniu zatrudnienia.
  • Laserowe usuwanie starych i korekta wyblakłych tatuaży.
  • Pomoc w wyborze profesjonalnego sprzętu i sprzedaży materiałów wysokiej jakości.Prowadzimy konsultacje we wszelkich istotnych kwestiach. Zawsze możesz skontaktować się z naszym studio tatuażu, aby uzyskać informacje dotyczące tatuażu artystycznego, makijażu permanentnego, modyfikacji ciała. Będzie nam miło cię widzieć wśród gości, odwiedzających i klientów.

Studio tatuażu w Krakowie
Ile kosztują stylistów VeAn studio

Nie ma jednej ceny za usługi, ponieważ stylista pracuje z każdym klientem indywidualnie.


Podczas bezpośredniej konsultacji ze specjalistą możesz omówić cenę konkretnej procedury. Zadzwoń, aby umówić się na spotkanie.

Skontaktować się z nami