fbpx


Tattoo-Studio "VeAn"

Miasto Kraków, ulica Długa, 29

t. +48 731 191 510

od 11-00 do 20-00


 
Facebook
Tattoo-Studio "VeAn"

Miasto Kraków, ulica Długa, 29

t. +48 731 191 510

od 11-00 do 20-00

 Instagrsmm 
Facebook

 

STUDIO TATU W KRAKOWIE

Z przyjemnością witamy na stronie najpopularniejszego studia tatuażu w Krakowie. Firma «VeAn» otwiera drzwi dla wszystkich zainteresowanych tatuażami artystycznymi, permanentnym makijażem i modyfikacją ciała w postaci piercingu. Najlepsi eksperty Ukrainy oferują profesjonalne usługi i gwarantują absolutne bezpieczeństwo każdemu odwiedzającemu. Dla każdego klienta specjaliści ze studia tatuażu w Krakowie znajdą taką ofertę, która pozwoli Ci zrealizować pomysł o modyfikacji ciała.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA

Tatuaż, modyfikacja ciała, makijaż permanentny to sposoby na ozdobienie ciała, podkreślenie własnej wyjątkowości, pokazanie innym niestandardowego myślenia, niezwykłego światopoglądu.

Każda osoba jest indywidualna. Dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać modyfikację ciała za pomocą tatuażu artystycznego, makijażu permanentnego lub piercingu ciała, czyli wybrać dla klienta taką opcję, która pomoże skupić się na wyjątkowości osoby.

Nie używamy żadnych szablonów. Pomimo obecności typowych szkiców w katalogu, tatuatorzy w Krakowie nie wykonują dwukrotnie tego samego wzoru na ciele różnych ludzi. Każdy rysunek jest dopasowywany dla konkretnego klienta, biorąc pod uwagę jego życzenia. Z łatwością przekładamy na papier, a póżniej na ciało wszelkie, nawet najbardziej niestandardowe i odważne pomysły naszych klientów, więc wielu z nich wraca do nas na drugą, trzecią lub więcej sesji tatuażowych.

DLACZEGO NASZE STUDIO TATU W KRAKOWIE JEST TAK POPULARNE?

Każdy z naszych stylistów jest bardzo profesjonalnym specjalistą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, posiadającym praktyczne umiejętności artystyczne. Kochamy naszą pracę i podczas każdej sesji nie tylko pracujemy, ale tworzymy! Tatuatorzy «VeAn» są w stanie zrealizować ideę dowolnej złożoności: od prostej ozdoby do złożonego wzoru.

Nasze studio tatuażu w Krakowie działa w każdym stylu artystycznym, dzięki czemu uzyskasz dokładnie taki rysunek na skórze, o jakim marzyłeś. Możliwe jest również stworzenie szkicu ze zdjęcia.

Jesteśmy prawdziwymi fanami sztuki tatuażu, dlatego ściśle przestrzegamy profesjonalnych standardów.

W naszym studiu tatuażu w Krakowie szczególną uwagę przywiązuje się do zachowania warunków sanitarnych. Wszystkie narzędzia wielokrotnego użytku i miejsce pracy mistrza są dezynfekowane po każdej sesji. Jeśli chodzi o materiały jednorazowe i pigmenty, wszystkie są wysokiej jakości, certyfikowane.

Nasza firma oferuje najbardziej kompleksową listę specjalistycznych usług, ponieważ zespół salonu reprezentowany jest przez kilku stylistów o różnych profilach. Każdy specjalista regularnie podnosi poziom kwalifikacji w swoim zawodzie, bierze udział w międzynarodowych konkursach, pokazuje swoje umiejętności również w festiwalach.

WYKAZ USŁUG „VEAN”

Do usług naszych gości:

1. Rysowanie tatuaży w dowolnym stylu.

2. Makijaż permanentny brwi, powiek, ust, konturu twarzy.

3. Piercing płatku i chrząstki uszu, warg, języka, nosa, brwi, okolic intymnych, wszelkich tkanek miękkich (w granicach możliwości fizjologicznych).

4. Szkolenie specjalistów. Prowadzimy szkolenie mistrzów w ramach specjalnie zaprojektowanych programów autorskich. Na koniec kursów - pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

5. Laserowe usuwanie starych i korekta wyblakłych tatuaży.

6. Pomoc w wyborze profesjonalnego sprzętu i sprzedaży materiałów wysokiej jakości.

Prowadzimy konsultacje we wszelkich istotnych kwestiach. Zawsze możesz skontaktować się z naszym studio tatuażu, aby uzyskać informacje dotyczące tatuażu artystycznego, makijażu permanentnego, modyfikacji ciała. Będzie nam miło cię widzieć wśród gości, odwiedzających i klientów.

ILE KOSZTUJĄ USŁUGI STYLISTÓW VEAN STUDIO

Nie ma jednej ceny za usługi, ponieważ stylista pracuje z każdym klientem indywidualnie. Podczas bezpośredniej konsultacji ze specjalistą możesz omówić cenę konkretnej procedury. Zadzwoń, aby umówić się na spotkanie.

JUŻ JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? ZOSTAW SWOJĄ OPINIE

Коммерческие

JAKOŚĆ PRACY STYLISTY: 65.19% - 232 votes
Dobrze
SERWIS I OBSŁUGA: 70.22% - 264 votes
Dobrze
LOKALIZACJA STUDIUM: 68.26% - 279 votes
Dobrze
ZGODNOŚĆ CENOWA: 66.29% - 263 votes
Dobrze

68%

общий рейтинг

Krakow Tattoo Salon 1
Krakow Tattoo Salon 2
Krakow Tattoo Salon 5
Krakow Tattoo Salon 3
Krakow Tattoo Salon 4
Krakow Tattoo Salon 6

Nasze usługi

Krakow Tattoo Salon 1
Krakow Tattoo Salon 2
Krakow Tattoo Salon 4
Krakow Tattoo Salon 3
Krakow Tattoo Salon 5
Krakow Tattoo Salon 6

Nasze usługi

Nasze styliści

Anastazja Bessarab

Anastazja Bessarab

mistrz tatuażu
Alexander

Alexander

mistrz tatuażu
Julia

Julia

mistrz piercingu
Vita

Vita

mistrz piercingu

Nasze styliści

Anastazja Bessarab

Anastazja Bessarab

mistrz tatuażu
Alexander

Alexander

mistrz tatuażu
Julia

Julia

mistrz piercingu
Vita

Vita

mistrz piercingu

Przypadkowe prace

Przypadkowe prace

Korzystne rozdziały

›PODZIEL SIĘ OPINIĄ I OTRZYMAJ PREZENT

Zostaw opinie