Studio tatuażu w Tarnowie - VeAn Poland
m. Tarnów
Krakowska 38
Wt.-Sob. 11:00 19:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Tarnów Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Natalia Lazarowicz

Ocena: 5 (22)
avatar
Tarnów Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Wioleta Maria Parys

Ocena: 5 (21)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Studio tatuażu w Tarnowie

Coraz więcej osób korzysta z usług tatuowania, piercingu i makijażu permanentnego, a ich popularność z każdym dniem gwałtownie rośnie.


Sztuka tatuażu jest popularna wśród obu płci. Branża ta jest pełna ogromnej liczby szkiców, które na pewno przypadnną do różnych gustów. Każdy klient będzie mógł wybrać sobie rysunek według własnych upodobań.

Piercing też jest usługą powszechną. Dziś piękny i oryginalny produkt może ozdobić niemal każdą część ciała, w tym miejsca intymne. Ta usługa nie ma ograniczeń wiekowych, chociaż istnieją pewne rodzaje modyfikacji ciała, które wymagają pełnoletności.

Jeśli powyższe usługi można nazwać uniwersalnymi, to makijaż permanentny uważany jest za usługę dla kobiet. Taka usługa znacznie ułatwia życie współczesnym kobietom, nie ma już potrzeby regularnego wydawania pieniędzy na kosmetyki dekoracyjne, a po takim zabiegu każda kobieta ma świeży wygląd i jest zadbana o każdej porze dnia, w każdych warunkach pogodowych. Salon tatuażu "VeAn" świadczy wszystkie wyżej wymienione usługi, a także wiele innych.

Studio tatuażu w Tarnowie

VeAn - wybór profesjonalnych usług

Salon tatuażu "VeAn" w Tarnowie to synonim najwyższej jakości usług tatuażu, piercingu i makijażu permanentnego.

Niezbędne warunki sterylne, gwarantujące poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Skuteczne laserowe usuwanie tatuaży. Szkolenie w zakresu tatuażu i piercingu, z uzyskaniem dyplomu i możliwością dalszego zatrudnienia. Jesteś zainteresowany? Pospiesz się do naszego salonu, żeby omówić wszystkie warunki.

Nasze atuty:

  • Bezpłatna konsultacja ze specjalistą;
  • Wykwalifikowani mistrzowie z doświadczeniem zawodowym;
  • Indywidualne podejście do klienta;
  • Najlepsze warunki komfortu i bezpieczeństwa;
  • Bezbolesne zabiegi;
  • Najnowszy sprzęt;
  • Narzędzia najwyższej jakości;
  • Hipoalergiczne pigmenty i barwniki;
  • Szkolenie z możliwością dalszego zatrudnienia.
Studio tatuażu w Tarnowie
Studio tatuażu w Tarnowie

Laserowe usuwanie tatuażu

Usługi tatuażu i makijażu permanentnego cieszą się dziś dużą popularnością, dlatego liczba mistrzów świadczących te usługi rośnie z każdym dniem.


Niestety nie wszyscy mistrzowie to sumienni, doświadczeni specjaliści. Jeśli umówiłeś się na wizytę u niedoświadczonego mistrza lub z innych powodów marzysz o usunięciu tatuażu, skontaktuj się z salonem tatuażu VeAn.

Studio "VeAn" specjalizuje się w bezpiecznym, bezbolesnym i skutecznym usuwaniu tatuaży oraz makijażu permanentnego. Najlepszą metodą eliminacji pigmentu w naszym salonie jest sprzęt laserowy. Laser usuwa barwnik o dowolnym kolorze, jakości i wieku. Jest to całkowicie bezpieczna i bezbolesna metoda, która działa wyłącznie na cząsteczki barwnika, niszcząc go. Jednocześnie komórki skóry pozostają nienaruszone.

Usuwanie tatuażu wymaga od dwóch do pięciu sesji. Natomiast makijaż permanentny od dwóch do ośmiu. Każdy klient ma indywidualną sytuację, każdy ma inne reakcje organizmu, dlatego ilość zabiegów jest różna.

Salon tatuażu "VeAn" to wysokiej jakości usługi tatuażu, piercingu i makijażu permanentnego, bezpieczne usuwanie pigmentu oraz efektywne szkolenie z możliwością dalszego zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany którąś z naszych usług, zapraszamy do naszego studia tatuażu.

Studio tatuażu w Tarnowie
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.