Salon tatuażu w Jeleniej Górze - VeAn Poland
m. Jelenia Góra
Piłsudskiego 28
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami

Salon tatuażu w Jeleniej Górze

Tatuaże były zawsze aktualne.


Każdy, kto chce wyróżniać się z tłumu, być stylowy i niepowtarzalny, nakłada na skórę piękny tatuaż. Nawet starożytni Egipcjanie praktykowali rysowanie różnych ozdób na skórze za pomocą specjalnych urządzeń. Od tamtego czasu wszystko się zmieniło, począwszy od techniki aplikacji, a skończywszy na precyzyjnym i bezpiecznym sprzęcie, w który wyposażony jest nasz salon w Jeleniej Górze. Teraz tatuaże stały się częścią nowoczesnej mody i pozostają stale w trendzie. Wyglądają różnie — ekscytujące, słodkie, piękne, spektakularne i tak dalej. Tysiące ludzi codziennie podejmuje decyzję o stworzeniu niepowtarzalnego obrazu. 

Z reguły tatuaże w Jeleniej Górze coś symbolizują:

  • Jasny i niepowtarzalny moment życia;
  • Pamięć o kimś;
  • Narodziny dziecka;
  • Oferta od ukochanej osoby i tak dalej.Bez względu na to, z jakich powodów chcesz zastosować oryginalny wzór na ciele, musisz zwrócić dużą uwagę na wybór mistrza. Właśnie do tej kwestii należy podchodzić z wielką odpowiedzialnością. 

Salon tatuażu w Jeleniej Górze

Najważniejsze jest podejście

Z usług naszych wysoko wykwalifikowanych mistrzów korzysta wiele osób, które zdecydowały się zmienić swój wygląd na lepsze.


Sekret ich wysokiej jakości pracy tkwi w ich talencie i bogatym doświadczeniu zawodowym, także za granicą. Nie tylko dobrze wypełniają swoją misję, ale także wkładają w pracę duszę. Tylko w ten sposób można uzyskać prawdziwe dzieło sztuki. Praktyka za granicą, którą odbyli nasi artyści, pozwala im nie tylko lepiej wykonywać swoje usługi, ale także lepiej rozumieć klienta. Stawiamy sobie najwyższe priorytety:

  • 100% zrozumienie tego, czego pragnie klient;
  • Profesjonalne i pełne doradztwo;
  • Wysokiej jakości wynik.Osoba, która przyszła, otrzyma wysokiej jakości i pełne doradztwo w interesującym go temacie. Następnie zostaniesz poproszony o zapoznanie się z konkretnymi szkicami mistrza. W odpowiednim katalogu zostaną umieszczone rysunki, które można zamówić. 

Pracujemy również z indywidualnie opracowanymi projektami. Każda osoba może zamówić ekskluzywny i oryginalny rysunek, który wymyśli osobiście. Po rozważeniu go przez naszego specjalistę można zaproponować pewne ulepszenia. Następnie obraz jest nakładany na odpowiedni szablon, a ostateczny efekt jest widoczny na żywo.

Salon tatuażu w Jeleniej Górze
Salon tatuażu w Jeleniej Górze

Nasza reputacja i metody

Należy od razu zaznaczyć, że używamy w pracy tylko najnowocześniejszego i najbezpieczniejszego sprzętu, który posiada odpowiednie licencje i zezwolenia.


Farby i inne materiały, które tworzą wzór pod skórą, składają się z naturalnych substancji organicznych, które nie powodują podrażnień i reakcji alergicznych. Efekt takich materiałów jest po prostu oszałamiający. Zobaczysz, że kolory mają bogate odcienie i mają szczególny efekt realizmu. 

Szanujemy Cię i twoje zdrowie. Z nami nie grozi ci żadne niebezpieczeństwo. Bezpieczna praca mistrza w stosunku do twojego zdrowia jest jednym z głównych priorytetów naszego salonu. Szczególną uwagę zwracamy na sterylizację sprzętu i miejsca pracy. Doświadcz prawdziwy serwis tatuażu w Jeleniej Górze.

Każdy nasz klient otrzymuje nie tylko osobliwe indywidualne podejście, ale także nienaganną obsługę. Nie wystarczy nałożyć piękny obraz na oddzielną część ciała, musisz to zrobić ze smakiem i duszą. Na szczęście to rozumiemy. To właśnie ten fakt zapewnia nam przepływ stałych klientów, którzy kształtują pozytywną reputację naszego salonu. 

Wiele osób, które do nas trafiają, szuka usług z polecenia. Pozytywne opinie o nas i naszej pracy, to najlepsza reklama. Prowadzimy doradztwo w zakresie prawidłowej pielęgnacji tatuażu w Jeleniej Górze. Nasz salon tatuażu prowadzi działalność od bardzo dawna i bardzo skutecznie. Gwarantujemy Ci, że korzystając z naszych usług, będziesz zadowolony z efektu.

Salon tatuażu w Jeleniej Górze
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.