fbpx


Studio tatuażu "VeAn"

Spodziewaj się otwarcia wkrótce

Wybierz szkic dla siebie

WYBIERZ TATUAŻ - SZKIC

 
Studio tatuażu "VeAn"

EXPECT, otwarcie wkrótce

Wybierz szkic dla siebie

WYBIERZ TATUAŻ - SZKIC

 

SALON TATUAŻU W GDAŃSKU

Gdańsk to perła Polski nad morzem. Miasto, które zakochało w siebie wielu ludzi swoją architekturą i niezapomnianymi miejscami historycznymi. Oprócz pamiątek w tym pięknym mieście popularne są takie rzeczy jak tatuowanie, makijaż permanentny i piercing. Usługi te od dawna są znane każdemu, ale mimo to zapotrzebowanie na nie rośnie każdego dnia. Nie jest to zaskakujące, ponieważ za pomocą tego można nie tylko skutecznie ozdobić swoje ciało, ale także ukryć wiele niedoskonałości w wyglądzie zewnętrznym. Ponadto za pomocą tych usług ludzie mogą wyrazić siebie, podkreślić swój styl i osobowość. Wszystkie wymienione wyżej usługi, i nawet więcej, możesz wykonać w najlepszym salonie tego pięknego miasta - „VeAn”.

Salon tatuażu w Gdańsku "VeAn" zapewnia najwyższej jakości tatuaże, idealny makijaż permanentny oraz wysokiej jakości wszelkiego rodzaju piercing. Zapewniamy bardzo profesjonalną obsługę. W naszym gabinecie dla każdego zabiegu są zapewniane sterylne, komfortowe warunki. Nasz personel to specjaliści z godnym doświadczeniem zawodowym i wysokimi kwalifikacjami. Pośpiesz się zapisać i poczuj wysoki poziom świadczonych usług.

W naszym salonie wykonamy dla Państwa profesjonalne usługi na najwyższym poziomie:

 • tatuaż;
 • makijaż permanentny;
 • piercing;
 • szkolenie w tych usługach;
 • skuteczny usuwanie laserowe tatuażu i makijażu permanentnego;
 • sprzedaż materiałów eksploatacyjnych i materiałów do tatuażu.

Salon „VeAn” zapewnia każdemu ze swoich gości bezpłatną szczegółową konsultację. Dzięki czemu można poznać mistrza, zapytać o wszystko co interesuje, przejrzeć jego portfolio, dowiedzieć się wszystkiego o planowanym się zabiegu. Specjalista odpowie również na wszystkie interesujące Cię pytania dotyczące usług naszego salonu.

VEAN - NAJLEPSZY SALON PROFESJONALNY

Wybierając salon tatuażu w Gdańsku „VeAn” - bez wątpienia dokonujesz trafnego wyboru, ponieważ ten salon ma wiele zalet.

Zalety salonu „VeAn”:

 • indywidualne podejście do klientów;
 • najlepsi specjaliści miasta;
 • wysokiej jakości usługi tatuażu, makijażu permanentnego i piercingu;
 • szkolenie w tych branżach;
 • skuteczne usuwanie pigmentu ze skóry;
 • sterylność najwyższego poziomu;
 • komfortowe warunki dla wykonania każdej usługi;
 • Darmowa konsultacja.

STERYLNOŚĆ I KOMFORT

Do każdej z usług salonu „VeAn” zapewnił wszystkie niezbędne warunki dla komfortu i bezpieczeństwa. Pomieszczenia robocze są w sterylnych warunkach. Pomieszczenia są regularnie napowietrzane i sprzątane. Wszystkie meble i powierzchnie są regularnie dezynfekowane w każdym pomieszczeniu salonu. Sprzęt i wszystkie narzędzia robocze są dokładnie sterylizowane.

Wejście do obszaru roboczego jest dozwolone wyłącznie w jednorazowych pokrowcach na buty, które mamy przy wejściu w naszym salonie. Mistrz pracuje z każdym klientem w jednorazowych rękawiczkach i sterylnej maseczce.

Dla wygody klienta salon wyposażony jest w specjalne przekształcane krzesła i kanapy. Które są również regularnie czyszczone środkiem dezynfekującym i pokryte folią ochronną. W tych krzesłach nie tylko klient czuje się komfortowo, praca mistrza jest również znacznie uproszczona. Fotel można łatwo przekształcić w dowolną wygodną pozycję za pomocą transformacji, przy zachowaniu komfortu dla klienta.

Zespół „VeAn” zawsze dba nie tylko o jakość pracy naszego zespołu, ale także o zdrowie i komfort każdego klienta. Przychodząc do naszego salonu zrozumiesz, że naprawdę trafiłeś do wykwalifikowanych specjalistów, którzy kochają swoją pracę i szanują każdego klienta.

JUŻ JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? ZOSTAW SWOJĄ OPINIE

Коммерческие

JAKOŚĆ PRACY STYLISTY: 100% - 5 votes
Świetnie
SERWIS I OBSŁUGA: 100% - 5 votes
Świetnie
LOKALIZACJA STUDIUM: 100% - 6 votes
Świetnie
ZGODNOŚĆ CENOWA: 100% - 6 votes
Świetnie

100%

общий рейтинг

Nasze usługi

Nasze usługi

Korzystne rozdziały