Studio tatuażu w Gdańsku - VeAn Poland
m. Gdańsk
Ul. Dmowskiego 10E
Data otwarcia: 13 listopada 2022
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Ihar Lapatniou

Ocena: 4,8 (23)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Maryia Artsisheuskaya

Ocena: 5 (23)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Mayya Burmistrova

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Yaroslav Shapovalov

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Anastasiia Kuzyk

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Lizaveta Shopik

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Studio tatuażu w Gdańsku

Gdańsk to perła Polski nad morzem.


Miasto, które zakochało w siebie wielu ludzi swoją architekturą i miejscami historycznymi. Oprócz pamiątek w tym pięknym mieście popularne są takie rzeczy jak tatuowanie, makijaż permanentny i piercing. Usługi te od dawna są znane każdemu, ale mimo to zapotrzebowanie na nie rośnie każdego dnia. Nie jest to zaskakujące, ponieważ za pomocą tego można nie tylko skutecznie ozdobić swoje ciało, ale także ukryć wiele niedoskonałości w wyglądzie zewnętrznym. Ponadto za pomocą tych usług ludzie mogą wyrazić siebie, podkreślić swój styl i osobowość. Wszystkie wymienione wyżej usługi, i nawet więcej, możesz wykonać w najlepszym studio tego pięknego miasta - „VeAn”. 

Studio tatuażu w Gdańsku "VeAn" zapewnia najwyższej jakości tatuaże, idealny makijaż permanentny oraz pi wszelkiego rodzaju piercing wysokiej jakości. Zapewniamy bardzo profesjonalną obsługę. W naszym studio dla każdego zabiegu są zapewniane sterylne, komfortowe warunki. Nasz personel to specjaliści z godnym doświadczeniem zawodowym i wysokimi kwalifikacjami. Pośpiesz się zapisać i poczuj wysoki poziom świadczonych usług. 

W naszym studio oferujemy dla Państwa profesjonalne usługi na najwyższym poziomie: 

 • Tatuaż; 
 • Makijaż permanentny; 
 • Piercing; 
 • Szkolenie w tych usługach; 
 • Skuteczne usuwanie laserowe tatuażu i makijażu permanentnego; 
 • Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych i materiałów do tatuażu. Studio „VeAn” zapewnia każdemu ze swoich gości bezpłatną szczegółową konsultację. Dzięki czemu można poznać mistrza, przejrzeć jego portfolio, dowiedzieć się wszystkiego o planowanym zabiegu. Specjalista odpowie również na wszystkie interesujące Ciebie pytania dotyczące usług naszego studio.

Studio tatuażu w Gdańsku

VeAn - studio profesjonalistów

Wybierając studio tatuażu w Gdańsku „VeAn” - bez wątpienia dokonujesz trafnego wyboru, ponieważ mamy wiele zalet.

Zalety studio „VeAn”: 

 • Indywidualne podejście do klientów; 
 • Najlepsi specjaliści; 
 • Wysokiej jakości usługi tatuażu, makijażu permanentnego i piercingu; 
 • Szkolenia; 
 • Skuteczne usuwanie pigmentu ze skóry; 
 • Sterylność najwyższego poziomu; 
 • Komfortowe warunki dla wykonania każdej usługi; 
 • Darmowa konsultacja.
Studio tatuażu w Gdańsku
Studio tatuażu w Gdańsku

Sterylność i komfort

Dla każdej z usług studio „VeAn” zapewniliśmy wszystkie niezbędne warunki dla komfortu i bezpieczeństwa.


Pomieszczenia robocze są w sterylnych warunkach. Pomieszczenia są regularnie napowietrzane i sprzątane. Wszystkie meble i powierzchnie są regularnie dezynfekowane w każdym gabinecie salonu. Sprzęt i wszystkie narzędzia są dokładnie sterylizowane. 

Wejście do obszaru roboczego jest dozwolone wyłącznie w jednorazowych pokrowcach na buty, które mamy przy wejściu w naszym salonie. Mistrz pracuje z każdym klientem w jednorazowych rękawiczkach i sterylnej maseczce.

Dla wygody klienta salon wyposażony jest w specjalne krzesła i kanapy. Które są również regularnie czyszczone środkiem dezynfekującym i pokryte folią ochronną. Na tych krzesłach nie tylko klient czuje się komfortowo, praca mistrza jest również znacznie uproszczona. Fotel można łatwo przekształcić w dowolną wygodną pozycję za pomocą transformacji, przy zachowaniu komfortu dla klienta.

Zespół „VeAn” zawsze dba nie tylko o jakość pracy naszego zespołu, ale także o zdrowie i komfort każdego klienta. Przychodząc do naszego studio zrozumiesz, że naprawdę trafiłeś do wykwalifikowanych specjalistów, którzy kochają swoją pracę i szanują każdego klienta.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.