Czcionki tatuażu

Сzcionki tatuaży online

Jednym z najpopularniejszych stylów tatuażu są różne słowa lub teksty tatuowane na ciele.


Wybór tekstu jest trudnym pytaniem, ale wybór samej czcionki będzie jeszcze trudniejszy. Biorąc pod uwagę całe morze opcji, a także indywidualne podejście mistrza do wszystkich, można długo rozmawiać o określonych rodzajach tatuaży.

Сzcionki tatuaży online

Styl czcionki

Jak wybrać czcionkę do tatuażu?


Przede wszystkim, jeśli zdecydowałeś się robić tatuaż w postaci tekstu, musisz wybrać odpowiedni projekt. Ponadto warto zastanowić się nad stylem samego klienta, pomyśleć który styl tekstu będzie pasował do klienta, jego hobby, pracy i wartości życiowych. Na podstawie wielu szczegółów możesz sam wybrać najlepszą opcję. Pamiętaj, że możemy wyświetlić wszystkie czcionki tatuaży online, a także uzyskać pomoc i porady od konsultantów online. Aby to zrobić, przejdź do odpowiedniej kategorii i zobacz proponowane opcje. Możesz również zbadać setki innych opcji w sieci, dowiedzieć się, jak tatuaż będzie wyglądał w miejscu, w którym zamierzasz go zrobić.

Сzcionki tatuaży online
Сzcionki tatuaży online

Rozmiar czcionki

Aby określić rozmiar czcionki, musisz dokładnie określić położenie tekstu.


Umieszczając go, możesz wymyślić sobie inne opcje rozmiaru - szerokość i długość każdej litery. Tekst może składać się zarówno z małych liter, jak i dużych, można podkreślić imię lub miasto, kraj.

Сzcionki tatuaży online

Kolor tekstu

Jeśli zobaczyłeś wszystkie czcionki tatuażu i zdecydowałeś się na jakiś wariant, a także jesteś pewny co do tematu napisu, możesz zobaczyć paletę kolorów.


Być może najlepszą opcją byłby czarno-biały tatuaż lub bardziej odpowiednie byłoby wykonanie tatuażu w jasnych kolorach. Możesz stworzyć kilka kolorów, łącząc je:

  • Wykonaj jasny kontur tatuażu.
  • Dodać kolorowe cieńie.
  • Wypełnić litery można przejściem kolorów.
Сzcionki tatuaży online
Сzcionki tatuaży online

Czcionki tatuażu
od naszych mistrzów.

Skonsultuj się z naszymi mistrzami w sprawie wyboru czcionki i kolorów, a także odcieni i stylu tatuażu, wybierz najlepszą opcję i poproś o nią tatuażysty, który Ci go doradził.


To najlepsza opcja, aby uzyskać pożądany tatuaż. Czcionki na stronie wybrane online są najlepsze i najskuteczniejsze dla prawie każdego tatuażu. Styl samego tatuażu może być minimalizm lub gotyckim lub graficznym. Sam wybierasz najlepszy styl do tatuażu, ale rada mistrza zawsze będzie przydatna. Pomyśl z nami o czcionkach tatuażu, pomyśl o projekcie, wybierz kilka opcji i z wyprzedzeniem przemyśl wszystkie szczegóły.

Сzcionki tatuaży online

Język napisów

Ważnym czynnikiem jest wybrany język tatuażu.


Na podstawie wyboru musisz oszacować czcionkę, ponieważ nie każdy napis wygląda dobrze w jednym lub drugim języku. Aby zrozumieć to online, zapisz napis, który zamierzasz wypełnić, aby uwzględnić wszystkie zalety i wady tej lub innej czcionki.

Сzcionki tatuaży online
Сzcionki tatuaży online

Popularne miejsca na tatuaż

Miejsce na tatuaż jest wyborem klienta, ale popularne miejsca dla tekstów już ustabilizowały się.


Przedramiona i nogi można uznać za takie miejsca; napisy na rękach i plecach są mniej popularne. Wielu klientów uważa, że na klatce piersiowej należy wykonywać czcionki tatuażu, takie jak liczby lub imię ukochanej osoby.

Сzcionki tatuaży online

Preferowane czcionki

Od razu możesz sobie wyobrazić, że dziewczyny bardziej lubią wyrafinowani, cienkie linii i lekkie czcionki.


Jeśli mówimy o płci męskiej, preferowane są większe, odważne i widoczne napisy, z których większość ma dużo kolorów w sobie. Jednak standardy te nie zawsze są odpowiednie dla naszych klientów, ponieważ większość z nich to ludzie o jaskrawym wyglądzie i dobrym smaku.

Сzcionki tatuaży online
Сzcionki tatuaży online
Ceny tatuaży tekstowych

Koszt tatuażu zależy od wielkości liter, długości napisu i złożoności czcionki.


Różni się również od liczby kolorów użytych do wykonania pracy. Możesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje bezpośrednio w salonie, od wybranego mistrza. Ceny od różnych mistrzów mogą być różne, to zależy od doświadczenia i oceny projektu przez tatuatora.

Сzcionki tatuaży online