m. Gdańsk
Rajska 1/5A
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Gdańsk Główny Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Eugenia Kuzmenko

 • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Główny Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Ekaterina Szohan

 • Tattoo
Ocena: 5 (28)
avatar
Gdańsk Główny Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anna Slipenko

 • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Główny Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Mykyta Morozov

 • Tattoo
 • Konsultacja
 • Cover up
 • Korekcja tatuażu
 • Art Session
 • Wszystkie rodzaje tatuaży
Ocena: 4,9 (38)
Byłeś już z nami? Proszę o ocenę.

Studio tatuażu w Gdańsku

Największa sieć w Europie.Jesteśmy największą siecią studiów tatuażu w całej Europie. Mamy ponad 100 studio i nadal się szerzymy i rozwijamy. Od teraz jesteśmy w Gdańsku, aby tworzyć piękno na waszym ciele. Mamy bardzo szeroki zakres usług. Każda nasza usługa jest unikatowa i dobiera się indywidualnie dla każdego klienta.

Studio tatuażu w Gdańsku

Zakres usług w VeAn Gdańsk

W naszym studio tatuażu i piercingu w Gdańsku możesz skorzystać z takich usług jak:

 • Tatuaż;
 • Poprawka starego tatuażu;
 • Piercing;
 • Makijaż permanentny;
 • Usuwanie laserowe tatuażu i makijażu permanentnego;
 • Szkolenia tatuażu i piercingu.
Studio tatuażu w Gdańsku
Studio tatuażu w Gdańsku

W VeAn twoje bezpieczeństwo
jest na pierwszym miejscu

Każda usługa jest wykonywana ludźmi z wieloletnim doświadczeniem w tej branży.

Nasi tatuatorzy i piercerzy mają certyfikaty i wszystkie niezbędne dokumenty dla podjęcia się pracy w studio VEAN Gdańsk. Przechodzą oni wiele testów i egzaminów przed rozpoczęciem pracy z wami – naszymi klientami. Obowiązkiem ich jest posiadanie wszystkich badań i książeczki z badaniami sanepidu. Co roku oni ponownie przechodzą wszystkie badania dla waszego bezpieczeństwa. Wasze zdrowie i pewność w naszych usługach jest dla nas najważniejsza. Bezpieczeństwo naszego klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Także nasi tatuatorzy co roku biorą udział w festiwalach z kursu zawodowego dla podwyższenia swojej kwalifikacji. Wtedy mają możliwość nauczyć się albo udoskonalić nowe techniki by móc wykonywać swoje pracy jeszcze lepiej.

Wszystkie materiały eksploatacyjne które wykorzystujemy w naszej pracy są najlepszej jakości oraz posiadają europejskie certyfikaty. Sterylność stawiamy też na pierwsze miejsce bo od tego zależy wasze bezpieczeństwo. Dla każdego klienta osobno przygotowujemy stanowisko. Przy kliencie zawsze otwieramy wszystkie igły, uchwyty które będą wykorzystywane podczas sesji. Materiały eksploatacyjne po każdym kliencie wyrzucamy. Sprzęt maszynki oraz uchwyty sterylizujemy w 5 etapów. Stanowisko dezynfekujemy po i przed wizytą każdego klienta.

Studio tatuażu w Gdańsku

Wszystko robimy aby twoja
wizyta odbyła się jak najlepiej!

Każdy może skorzystać z darmowej konsultacji w naszym studio.

Uzgodnić wszelkie niuansy, zadać każde interesujące pytanie. Mamy indywidualne podejście do każdego klienta i chcemy aby wasza wizyta w naszym studio zapamiętała się wam na zawsze i była wykonana jak najlepiej. U nas można zamówić projekt, żeby być bardziej unikatowym. Są też już gotowe projekty od naszych tatuatorów który można wybrać i zrealizować.

Tatuatorzy chętnie doradzą i podpowiedzą. Także u nas można zakryć stary tatuaż albo go odświeżyć. Jesteśmy chętni pomóc rozwiązać ci każdy twój problem albo zrealizować każdy twój pomysł.

Sieć VeAn Tattoo and Piercing często przeprowadza konkursy albo rozdaje zniżki, rabaty dla tego żebyście mogli coraz częściej korzystać z naszych usług i upiększać swoje ciało. Kolejna okazja odwiedzić VeAn w Gdańsku to najlepsze co może spotkać was w waszym życiu.

Mieszkasz w Gdańsku albo jesteś przejazdem? Zapraszamy do nas, nie przegap okazji!

Skontaktuj się z nami