Salon tatuażu w Częstochowie - VeAn Poland
m. Częstochowa
Aleja tadeusza kościuszki 14
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Częstochowa

Oleksandr Matsiuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Częstochowa

Maryna Matsiuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Częstochowa

Mark Szałacki

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Salon tatuażu w Częstochowie

Usługi zdobienia karoserii z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.


Z ich pomocą ludzie mogą wyrazić siebie, wyróżnić się z tłumu, zatuszować wszelkie ubytki na skórze czy ozdobić dowolną część ciała pięknym kolczykiem. Tatuaż, makijaż permanentny, piercing - popyt na te usługi jest niesamowicie wysoki we wszystkich miastach Polski. Teraz wszelkie pomysły na udekorowanie ciała można zrealizować w salonie tatuażu w Częstochowie.

Wykwalifikowani mistrzowie oferują wykonanie tatuażu w dowolnym stylu i dowolnej złożoności, naniesienie na ciało obrazów zwierząt i ptaków, ludzi i przyrody, ozdób i abstrakcji. W takim przypadku nie możesz ograniczać się do żadnych kolorów, wszystkie Twoje życzenia zostaną uwzględnione i spełnione. Nasi mistrzowie wykonają tatuaż dowolnego rozmiaru na Twoim ciele, dzięki czemu możesz ożywić wyobraźnię i ożywić wszystkie pomysły.

W dziedzinie przekłuwania można również znaleźć ogromną liczbę opcji: nakłucia wykonuje się na dowolnej części ciała, czy to na twarzy, szyi, klatce piersiowej czy miejscach intymnych. A duży wybór biżuterii pomoże Ci wykonać nakłucie na ciele w indywidualnym stylu.

Tatuowanie to kolejny obszar, który jest szczególnie popularny wśród uczciwej połowy. Salon tatuażu w Częstochowie oferuje usługi w zakresie wykonywania tatuaży ust, brwi, strzałek. Dzięki temu makijażowi dziewczyny nie mogą spędzać dużo czasu na jego nakładaniu, nie rozprowadza się ani nie rozmazuje, co jest bardzo wygodne we współczesnych realiach szybkiego tempa życia. Poza tym dziewczyny nie muszą wydawać dużych pieniędzy na kosmetyki dekoracyjne, co jest kolejną zaletą tatuażu.

W salonie tatuażu zainstalowany jest tylko nowoczesny sprzęt, do pracy wykorzystywane są sterylne instrumenty najwyższej jakości. W pokoju tworzone są warunki dla wygodnej rozrywki klienta i wygoda pracy mistrza. Dbamy o czystość i sterylność, ponieważ zdrowie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne. Wysoko wykwalifikowani mistrzowie nie tylko zastosują tatuaże, makijaż permanentny, kolczyki, ale także zawsze są gotowi zasugerować i doradzić najlepsze opcje w konkretnym przypadku.

Salon tatuażu w Częstochowie

Salon tatuażu VeAn oferuje następujące usługi: 

  • Tatuowanie w dowolnym stylu, kolorze i rozmiarze, niezależnie od stopnia skomplikowania wykonania; 
  • Wykonywanie nakłuć przekłuwających - w dowolnej części ciała io dowolnej złożoności; 
  • Tatuowanie brwi, ust, oczu itp .; 
  • Laserowe usuwanie tatuaży, makijaż permanentny; 
  • Kursy szkolące mistrzów tatuażu, makijażu permanentnego, piercingu z wystawieniem dyplomu po ukończeniu; 
  • Wdrażanie materiałów eksploatacyjnych.Odwiedzając nasz salon otrzymasz szczegółowe porady na wszystkie pytania. Będziesz mógł poznać mistrza, zobaczyć jego pracę, omówić z nim opcje wykonania tatuażu, makijażu permanentnego czy piercingu. Mistrz zawsze doradzi i podpowie, jak będzie lepiej. Możesz także zadbać o wysoką jakość wyposażenia pomieszczeń i ich sterylność. 

Biura są regularnie sprzątane, cały sprzęt i narzędzia są przetwarzane. Dodatkowo wszystkie powierzchnie po sterylizacji pokrywane są jednorazową folią. Mistrz pracuje z każdym klientem wyłącznie w rękawiczkach, które zmienia po każdej wizycie. 

Po wykonaniu wybranej procedury mistrz szczegółowo opowie Ci i poda zalecenia dotyczące pielęgnacji leczonego obszaru. W razie potrzeby zawsze będzie w kontakcie i doradzi w zakresie wykonywanego zabiegu.

Salon tatuażu VeAn w Częstochowie to profesjonalna i wysokiej jakości usługa tatuażu, tatuowania, piercingu. Dbamy o zdrowie i satysfakcję każdego z naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, abyś zawsze był zadowolony.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.