Salon tatuażu w Legnicy - VeAn Poland
m. Legnica
Wrocławska 10/18C, 59-200
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Legnica Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Valeriia Oliinyk

Ocena: 5 (24)
avatar
Legnica

Viktoriia Denysenko

Ocena: 5 (20)
avatar
Legnica

Aliaksei Shelakhonau

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Salon tatuażu w Legnicy

Obecnie tatuaże od dawna nie są już kojarzone wyłącznie z buntem i dojrzewaniem, ale stały się odrębną kategorią kultury i sztuki, istotną dla osób w każdym wieku.

Jeśli szukasz idealnego miejsca na realizację swoich pomysłów na tatuaż, to zwróć uwagę na legnicki salon tatuażu „VeAn Tattoo”, w którym pracują tylko najlepsi profesjonaliści.

Salon tatuażu w Legnicy

Usługi salonu tatuażu
w Legnicy „VeAn Tattoo”

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości tatuażu w Legnicy, możesz skontaktować się z salonem VeAn Tattoo, który zapewni wszystko, czego potrzebujesz, aby zrealizować swoje marzenie.

Ten salon premium jest częścią popularnej europejskiej sieci salonów tatuażu, w której pracują profesjonaliści, którzy mają duże doświadczenie i stale otrzymują pozytywne recenzje za swoją pracę. Oprócz tatuaży oferujemy pełen zakres usług, obejmujący tatuaże permanentne (brwi, powieki, usta), piercing (w tym piercing skomplikowany), a także szkolenia z tatuowania, permanentu i piercingu. Świadczymy także usługi laserowego usuwania tatuaży oraz makijażu permanentnego.

Nasz salon tatuażu zrzeszył najlepszych specjalistów w dziedzinie tatuażu, makijażu i piercingu, co czyni nas jednym z najlepszych wyborów na salon tatuażu w Legnicy.

Salon tatuażu w Legnicy
Salon tatuażu w Legnicy
Salon tatuażu w Legnicy

Tatuatorzy z legnickiego
salonu tatuażu „VeAn Tattoo”.

W naszym salonie szczególną uwagę zwracamy na jakość i doświadczenie naszych mistrzów, ich potencjał twórczy i przygotowanie zawodowe, a także zainteresowanie rozwojem i miłość do swojej pracy.

Wszyscy nasi specjaliści posiadają wykształcenie medyczne, wieloletnie doświadczenie i portfolio, a także wiedzą, jak znaleźć indywidualne podejście do każdego klienta.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi innowacjami w dziedzinie tatuażu, makijażu i piercingu, nasi artyści regularnie uczestniczą w seminariach i specjalnych festiwalach, aby doskonalić swoje umiejętności. Dlatego możesz być całkowicie pewien jakości i przydatności świadczonych przez nas usług.

Salon tatuażu w Legnicy

Bezpieczeństwo dla
każdego klienta

W legnickim salonie tatuażu „VeAn Tattoo” bezpieczeństwo klientów to nie tylko puste słowa.

Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby każdy klient odwiedzający nasze studio czuł się chroniony i komfortowy.

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów podejmujemy następujące działania:

  • Każde stanowisko pracy jest dezynfekowane po każdym kliencie i przed przyjęciem kolejnego.
  • Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości narzędzi i preparatów, począwszy od środków do dezynfekcji rąk po profesjonalne pigmenty europejskiej jakości.
  • Wszystkie narzędzia jednorazowego użytku są drukowane i przetwarzane przed każdym klientem.
  • Używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych.
  • Każdy mistrz i klient otrzymuje indywidualny, jednorazowy sprzęt ochronny.Zapewniamy również bezpłatną konsultację przed każdym zabiegiem, który oferujemy w naszym salonie tatuażu w Legnicy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo i zaufanie każdemu klientowi w naszym studio.

Salon tatuażu w Legnicy
Salon tatuażu w Legnicy
Czy doradztwo jest naprawdę potrzebne?

Każdy mistrz niewątpliwie podkreśla potrzebę wstępnej konsultacji z klientem.

Pomaga to specjalistom ocenić pracę, zaplanować wszystkie etapy i uwzględnić ważne szczegóły, takie jak cechy ciała, alergie itp.

Niektóre zabiegi wymagają wcześniejszego przygotowania, np. ograniczenia spożycia kawy czy alkoholu. Mistrz z pewnością poinformuje Cię o tym podczas konsultacji. Ważne jest również poznanie specjalisty, aby podczas zabiegu czuć się pewnie i zrelaksowanym.

Aby umówić się na konsultację, możesz skontaktować się z nami w dogodny dla Ciebie sposób: zadzwoń lub napisz na messengerze. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze najdogodniejszego terminu wizyty.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, promocjami świątecznymi, loteriami i rabatami na usługi salonu tatuażu w Legnicy „VeAn Tattoo”, zapisz się do naszych sieci społecznościowych.

Salon tatuażu w Legnicy
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.