Tattoo School Wrocław - VeAn Poland
m. Wroclaw
Świętego Mikołaja 49/50
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Wrocław Tattoo School Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Heorhii Konup

Ocena: 5 (20)
avatar
Wrocław Tattoo School Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Evelina Zakhariychuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Wrocław Tattoo School Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Katsiaryna Palonskaya

Ocena: 5 (20)
avatar
Wrocław Tattoo School Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Nataliia Ruban

Ocena: 4,8 (66)
avatar
Wrocław Tattoo School

Illia Romanov

Ocena: 5 (20)
avatar
Wrocław Tattoo School

Paweł Kowalczyk

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Tattoo Studio we Wrocławiu

Modyfikacje ciała są formą wyrazu indywidualności, okazją do wyróżnienia się z tłumu i zmiany wyglądu.

To także sposób na opowiedzenie wszystkim o swojej wizji świata.

Piercing, tatuowanie, permanent to najpopularniejsze modyfikacje ciała, które pozwalają osiągnąć efekty. Na przykład tatuaż może przybrać formę rysunku, ornamentu, napisu lub innego obrazu. Często na ciele tatuowane są imiona bliskich, pamiętne daty, różne symbole, rysunki, ozdoby, a nawet fotografie. A tatuowanie pomaga podkreślić atrakcyjne rysy twarzy i ukryć niedoskonałości.

Modyfikacje ciała są popularne wśród kobiet i mężczyzn w wielu krajach świata, niezależnie od wieku i statusu społecznego. Branża kosmetyczna przeżywa obecnie rozkwit. Sprzyja temu nie tylko zastosowanie nowoczesnego sprzętu i bezpiecznych dla zdrowia pigmentów, ale także wysoki profesjonalizm specjalistów pracujących w tej dziedzinie.

Jednocześnie prace takie muszą być wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowanych, doświadczonych artystów z zachowaniem wszelkich niezbędnych norm sanitarno-higienicznych. Wszelkie niedokładności w aplikacji linii lub w składzie substancji barwiących mogą niekorzystnie wpłynąć na atrakcyjność obrazu. A nieprzestrzeganie elementarnych zasad higieny może spowodować infekcję rany. Dlatego coraz więcej osób rezygnuje z usług „domowych tatuatorów” na rzecz specjalistów o wysokiej renomie.

Jeżeli zdecydowałeś się zrobić tatuaż, zrobić swoją twarz bardziej atrakcyjniejszą za pomocą makijażu permanentnego lub ozdobić swoje ciało piercingiem, was zaprasza VeAn - najlepsze studio we Wrocławiu.

Wrocław Tattoo School

Dlaczego wiebiarą
profesjonalne studio tatuażu?

Założona w 2011 roku pod marką VeAn, sieć studiów tatuażu przez lata swojego istnienia rozszerzyła się nie tylko we wszystkich większych miastach Ukrainy, ale także otworzyła swoje oddziały w większości krajów UE.

Dziś każdy z naszych salonów to multidyscyplinarna pracownia specjalizująca się w usługach branży beauty. Od początku istnienia pracownia tworzy przyjazny zespół profesjonalistów, mistrzów swojej sprawy, prawdziwych artystów i utalentowanych projektantów w sztuce zdobienia ciała.

Wrocławskie studio tatuażu „VeAn” w pełni spełnia surowe normy sanitarne i profilowe. Nasi mistrzowie to wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem, posiadający specjalne przeszkolenie i wykształcenie medyczne. Do pracy z klientami wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i zaawansowany sprzęt.

Podstawowe zasady pracy „VeAn”:

 • Indywidualne podejście do klienta;
 • Absolutne bezpieczeństwo dla zdrowia gościa i tatuatora;
 • Wysoki kunszt artystyczny gotowej pracy;
 • Nienaganna jakość;
 • Umiarkowane ceny.
Wrocław Tattoo School
Wrocław Tattoo School

Usługi świadczone w sieci salonów „VeAn”

Studio tatuażu we Wrocławiu "VeAn" świadczy swoim klientom następujące usługi:

 • Wykonywanie rysunków, napisów, obrazów o różnej złożoności na różnych częściach ciała. Jeden kolor i kolorowy tatuaż. Możliwość wyboru stylu tatuowania. Możesz przynieść własny szkic lub wybrać odpowiednią opcję z katalogu.
 • Makijaż permanentny twarzy. Korekta brwi, powiek, konturu ust.
 • Piercing. Wszystkie rodzaje.
 • Renowacja tatuażu, odnowa wizerunku noszenia.
 • Laserowe usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego.
 • -zkolenia w specjalności tatuator, mistrz makijażu permanentnego i piercing master. Programy rozwoju zawodowego.
 • Profesjonalna konsultacja.Studio tatuażu we wrocławiu, jak każde studio w sieci VeAn, ściśle przestrzega wymogów etyki zawodowej i bezwzględnie przestrzega międzynarodowych zasad dotyczących tego typu działalności.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.