Świnoujście - VeAn Poland
m. Świnoujście
Armii Krajowej 2
Data otwarcia: 14 czerwca 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Świnoujście Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Ruslana Vashulenko

 • Tattoo
Ocena: 5 (24)
avatar
Świnoujście

Mariusz Garcarz

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Salon tatuażu w Świnoujściu

Salon tatuażu w Świnoujściu „VeAn” otwarty!

Pracujemy i czekamy na odwiedziny wszystkich fanów rysunków na ciele. U nas możesz:

 • Zrobić tatuaż w dowolnym stylu według szkicu autora;
 • Zapoznać się z pracami mistrzów przeglądając katalog;
 • Kupić materiały eksploatacyjne i produkty do pielęgnacji tatuaży;
 • Uzyskać kompetentną poradę w zakresie wszelkich kwestii związanych z tatuażem.Salon tatuażu w Świnoujściu „VeAn” to zespół profesjonalistów, którzy zawsze chętnie witają Państwo jako klientów lub gości. Jesteśmy otwarci, dostępni, czekamy na Ciebie!

Salon tatuażu w Świnoujściu

Tatuaż jako forma sztuki

Tatuaże są dziś bardziej popularne niż kiedykolwiek.

Napisy, rysunki, ornament są nakładane na różne części ciała, aby podkreślić wyjątkowość, wewnętrzny światopogląd.

Dla niektórych osób tatuaż jest sposobem na wizualne pokazanie innym priorytetów życiowych, wskazanie ważnego wydarzenia. A duża różnorodność stylów i gatunków, w których można wykonać tatuaż, pozwala wybrać wzór i sposób jego zastosowania, biorąc pod uwagę osobiste gusta artystyczne.

W naszym salonie tatuażu w Świnoujściu można dowiedzieć się więcej o popularnych stylach malowania ciała. Nasi mistrzowie pracują w różnych stylach, więc możesz liczyć na wynik, którego oczekujesz.

Salon tatuażu w Świnoujściu
Salon tatuażu w Świnoujściu

Cechy współczesnego przemysłu tatuażu

Kilkadziesiąt lat temu proces nakładania tatuażu był pracochłonną i dość niebezpieczną procedurą dla zdrowia.Wykorzystywano prymitywnych sposobów rysowania wizerunku: domowej roboty maszynki do tatuażu. Igły i inne materiały eksploatacyjne nie zmieniały się, a w najlepszym razie były gotowane, co nie gwarantowało ich absolutnej sterylności. Same rysunki były tego samego rodzaju — inicjały, napisy z imionami, datami i skrótami. Jako barwnik zastosowano zwykły tusz do rzęs lub sadzę, która po dostaniu się pod skórę często powodowała stany zapalne i powikłania. Współczesny tatuaż to sztuka. Prace wykonywane są za pomocą nowoczesnych urządzeń, przy użyciu jednorazowych końcówek, igieł, wysokiej jakości barwnika, który jest specjalnie opracowany przez najlepsze firmy chemiczno-farmaceutyczne dla branży tatuażu. Nad opracowywaniem szkiców pracują mistrzowie z wykształceniem plastycznym. Same rysunki wyróżniają się:

 • Wysoką dekoracyjnością;
 • Realistycznością;
 • Bogatą paleta kolorów;
 • Złożonością linii.Jednak tylko pod warunkiem skontaktowania się z wyspecjalizowanym salonem. Najlepszym salonem tatuażu w Świnoujściu pod względem bezpieczeństwa, jakości usług, profesjonalizmu tatuatorów jest „VeAn”. Zdajemy sobie sprawę, że wizerunek pozostanie na ciele przez całe życie lub do momentu, gdy klient zdecyduje się usunąć tatuaż. Dlatego przed rozpoczęciem sesji starannie opracowujemy szkic rysunku, wyjaśniając wszystkie życzenia klienta. Nie pracujemy z szablonami. Flash tattoo, które można obejrzeć i wybrać w katalogu salon tatuażu w Świnoujściu „VeAn”, są wykorzystywane jako przykładowy motyw do stworzenia ekskluzywnego tatuażu. Następnie należy wykonać prace nad indywidualizacją wzoru szablonu.

Mistrzowie naszego salonu tatuażu w Świnoujściu regularnie budują swój potencjał, szkolą się w nowych kierunkach i stylach, uczestniczą w międzynarodowych festiwalach i konkursach. Jesteśmy dumni ze swoich osiągnięć i jesteśmy gotowi zademonstrować swoje umiejętności.

Salon tatuażu w Świnoujściu

Nasze atuty

 • Światowa sieć salonów tatuażu „VeAn” jest członkiem Krajowego Stowarzyszenia Mistrzów Tatuażu, Makijażu Permanentnego i Piercingu, co zobowiązuje nas do ścisłego przestrzegania i szanowania międzynarodowych standardów, środków ostrożności podczas przeprowadzania manipulacji przy modyfikacji ciała.
 • Używamy tylko najnowocześniejszych instrumentów, sprzętu, barwników i innych materiałów eksploatacyjnych, aby procedura nakładania tatuażu była jak najbardziej bezbolesna, przy jak najmniejszym urazie skóry, a wynik przez długi czas cieszył właściciela swoim pięknem.
 • Wstępna konsultacja dla odwiedzających jest obowiązkowa i bezpłatna. Nawet jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, czy zrobić sobie tatuaż, czy nie, w naszym salonie tatuażu w Świnoujściu zawsze możesz uzyskać interesujące Cię informacje profilowe.
 • Oferujemy pełen zakres usług: tatuaż, piercing, usuwanie wizerunku na ciele, tworzenie autorskich szkiców, tatuaż ze zdjęcia.
 • Prowadzimy szkolenia — przygotowanie mistrzów z ewentualnym późniejszym zatrudnieniem w jednym z naszych salonów.Przyjdź do nas! Na pewno znajdziesz w naszym salonie tatuażu w Świnoujściu coś ciekawego i pożytecznego dla siebie.

Salon tatuażu w Świnoujściu
Salon tatuażu w Świnoujściu
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.