Salon tatuażu w Sosnowcu - VeAn Poland
m. Sosnowiec
Henryka Sienkiewicza 13
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Sosnowiec

Yana Mashyr

Ocena: 5 (20)
avatar
Sosnowiec

Nastassia Staryhina

Ocena: 5 (20)
avatar
Sosnowiec

Volodymyr Matiishyn

Ocena: 5 (23)

Salon tatuażu w Sosnowcu

Od najdawniejszych czasów ludzie znali takie usługi jak tatuaże i piercing.Za pomocą ozdób na ciele i kolczyków ludzie pokazywali swoje miejsce w społeczeństwie, rodzaj działalności, do jakiego plemienia należą. Dziś te tradycje należą już do odległej przeszłości. Tatuaż i piercing są stosowane w zupełnie innych celach: aby podkreślić swój styl, wyróżnić się i upiększyć ciało.

Dzięki tatuażom można nie tylko podkreślić swój styl i osobowość, ale także ukryć różne niedoskonałości ciała. Sztuka tatuażu artystycznego cieszy się ogromną popularnością. Istnieje ogromna różnorodność obrazów, wykonanych w różnych stylach, kierunkach i technikach. Z łatwością można znaleźć tatuaż na każdy gust.

Usługa piercingu jest bardzo popularna wśród osób obu płci. Doświadczeni rzemieślnicy mogą wykonywać przekłucia o różnym stopniu złożoności, począwszy od przekłucia nosa, przez przekłucie języka, aż po przekłucie różnych części ciała.

Jest jeszcze jedna usługa, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród płci pięknej - tatuaż. Usługa ta znacznie ułatwia życie współczesnym kobietom, pomagając im wyglądać jak najlepiej o każdej porze roku i w każdych warunkach pogodowych. Najważniejsze jest, aby zgłosić się do naprawdę doświadczonego artysty. Jeśli mieszkasz we wspaniałym mieście Sosnowcu - aby uzyskać dobrą obsługę i skuteczny rezultat wszystkich wyżej wymienionych usług, powinieneś zgłosić się do salonu tatuażu "VeAn".

Salon tatuażu w Sosnowcu

Dlaczego warto wybrać "VeAn".

Nasz salon gwarantuje jakość, skuteczne rezultaty, profesjonalną obsługę i następujące usługi:

  • Tatuaż;
  • Nauka sztuki tatuażu;
  • Laserowe usuwanie tatuaży;
  • Piercing;
  • Piercing szkoleniowy;
  • Tatuaż;
  • Nauka tatuażu;
  • Laserowe usuwanie tatuaży;
  • Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych.Kiedy przychodzisz do naszego salonu na którąkolwiek z powyższych usług, pierwszą rzeczą, jaką otrzymasz, jest najbardziej wyczerpująca konsultacja. Będziesz mógł zapoznać się z mistrzem, dowiedzieć się wszystkiego o wybranej usłudze i uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Kwalifikacje naszych mistrzów nie pozwolą Ci zwątpić w wybór salonu. Cały personel salonu tatuażu VeAn w Sosnowcu jest wysoko wykwalifikowany w swojej dziedzinie. A także, co bardzo ważne, wiele doświadczeń, zdobytych nie tylko w kraju, ale i za granicą. Wszyscy specjaliści w naszym salonie biorą udział w odpowiednich kursach podnoszących ich kwalifikacje.

Do wszystkich wyżej wymienionych usług mamy specjalne pomieszczenia wyposażone w odpowiedni sprzęt, narzędzia, materiały i leki. Pokoje spełniają wszystkie niezbędne normy higieny i bezpieczeństwa. Wszystkie narzędzia i sprzęt są sterylizowane przed i po każdym kliencie. Wszystkie narzędzia jednorazowego użytku są otwierane i dezynfekowane wyłącznie na oczach pacjenta. Ponieważ niektórym usługom (tatuaże, tatuowanie, piercing) mogą towarzyszyć bolesne doznania, w naszym salonie zapewniamy specjalne produkty wysokiej jakości, które eliminują dyskomfort.

Salon tatuażu w Sosnowcu
Salon tatuażu w Sosnowcu

Usuwanie laserowe

Masters salon tatuażu "VeAn" bardzo polecam siebie również w usługach usuwania tatuaży i tatuażu.Używamy wyłącznie wydajnego sprzętu, który pomaga osiągnąć pożądany efekt z wysoką jakością i w całkowicie bezbolesny sposób. Wybrana przez nas metoda usuwania pigmentu jest najbezpieczniejsza i najbardziej bezbolesna spośród wszystkich dostępnych metod. Można łatwo pozbyć się niechcianego tatuażu lub tatuażu w ciągu zaledwie kilku sesji. Należy pamiętać, że nie jest możliwe całkowite usunięcie pigmentu ze skóry za jednym razem, dlatego należy uważać na podejrzane kliniki, w których gwarantuje się uzyskanie podobnego rezultatu.

Jeśli chodzi o szkolenia, nasi eksperci opracowali specjalny program akademicki. Nasze specjalistycznie zaprojektowane zajęcia teoretyczne i praktyczne pozwalają każdemu uczniowi w pełni wykorzystać swój potencjał. Jeśli mieszkasz w Sosnowcu lub jesteś gościem, który chciałby skorzystać z usług naszego salonu, zapraszamy do "VeAn".

Salon tatuażu w Sosnowcu
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.