Kim jest VeAn Tattoo - VeAn Poland
FAQ

O VEAN TATTOO

Vean Tattoo największa sieć tattoo studio w świecieMarka powstała w 2011 roku i od tego czasu aktywnie się rozwija i skaluje

Specjalizacja sieci jest dość szeroka, której głównymi kierunkami są branża tatuażu i piercingu. Podnieśliśmy sferę do zasadniczo nowego i wysokiego poziomu standardów.

Na dzień dzisiejszy liczba studiów wynosi 150

VEAN TATTOO nie jest franczyzą. Jesteśmy jedną wielką rodziną i możesz zostać naszym partnerem. Więcej o warunkach współpracy możesz dowiedzieć się na stronie: https://vean-tattoo.pl/partnertswo. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Szkolenia w VEAN Academy oferują kursy zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych profesjonalistów, dzięki którym każdy może zostać mistrzem tatuażu/piercingu/makijażu permanentnego.

Opracowaliśmy unikalny program szkoleniowy skierowany do wszystkich sektorów branży, który obejmuje zarówno szkolenia teoretyczne i praktyczne na modelach, jak i kursy mistrzowskie.

70% mistrzów firmy przeszkoliło się w naszej Akademii i zostało wysoko wykwalifikowanymi specjalistami sieci studiów VEAN TATTOO.

Co obejmuje kurs:- Możliwość wyboru kursów specjalistycznych

 • Podstawy tatuowania, szkolenie z technik takich jak: kreska, linia, kropka, tatuaż kolorowy, zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa i higieny, przygotowanie narzędzi i sprzętu
 • Opracowanie projektu, tworzenie szkiców z zachowaniem wszystkich subtelności kompozycji i proporcji
 • Praca ze skórą, jej cechami na różnych partiach ciała oraz technikami tatuażu dla różnych rodzajów skóry
 • Podstawy tworzenia portfolio, pozyskiwanie klientów, zarządzanie biznesem, marketing, wskazówki dotyczące promowania portali społecznościowych
 • Możliwość wyboru nauczyciela-indywidualny plan zajęć-osobisty managera, który będzie z Tobą przez całe szkolenie i służy pomocą w razie pytań-zapełnienie materiałów eksploatacyjnych
 • Możliwość odwiedzenia studia, w której można obserwować pracę mistrza nie tylko w dni szkoleniowe
 • Pomoc w doborze sprzętu-zniżka 15% w naszym sklepie- wynajęcie miejsca z 50% zniżką dla naszych studentówKurs premium zawiera bibliotekę wideo z lekcjami i rekomendacjami najlepszych mistrzów sieci.Możliwość zostania naszym partnerem i otwarcia własnego studia.

Na koniec szkolenia przeprowadzany jest egzamin sprawdzający wiedzę teoretyczną i praktyczną. Studenci, którzy uzyskają maksymalną liczbę punktów, mają zagwarantowane zatrudnienie w jednym ze studiów VEAN.

VEAN TATTOO jest zainteresowany zatrudnianiem absolwentów akademii w naszych studiach w celu skalowania na całym świecie. Ponadto agencja VEAN HR może polecić Ci jedno z 400 studiów partnerskich.

Możliwość zostania członkiem Krajowego i Europejskiego Stowarzyszenia Artystów Tatuażu, Makijażu Permanentnego i Piercingu.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z menadżerem studia lub konsultantem na stronie.

Międzynarodowy Dyplom VEAN jest certyfikatem profesjonalnego wykształcenia w zakresie tatuażu, piercingu, makijażu permanentnego i usuwania i jest notowany w 140 krajach.

Dyplom ten wraz z aneksem jest uznawany przez European Association of Masters.

Dyplom został akredytowany w Czechach, co potwierdza jego zgodność z europejskimi normami i wymaganiami w tym zakresie.

Daje artystom możliwość pracy w branży tatuażu i piercingu w krajach Unii Europejskiej. Ponadto może stać się ważnym dokumentem przy uzyskiwaniu licencji lub certyfikatu w innych krajach, które mają wymagania dotyczące wykształcenia i umiejętności zawodowych mistrza.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

VEAN TATTOO uruchamia rozszerzony program lojalnościowy dla klientów! Teraz masz okazję zostać VIP-em i otrzymać fajne bonusy.

Klienci VIP będą mieli wiele zalet w porównaniu ze zwykłymi.

Kluczowe oferty, które będą obejmować VIP klieńci:

Obsługa priorytetowa:

 • Klienci VIP otrzymają usługi na wysokim poziomie i szybką informację zwrotną, odpowiadając na pytania:
 • Najszybszy możliwy termin, gdy master ma wolne oknienko;
 • W sytuacji gdy master ma wolne okienko - klient ze statusem VIP będzie miał pierwszeństwo przy zapisie.
 • Więcej funkcji: Klienci VIP będą mieli dostęp do unikalnych usług lub produktów, które nie są dostępne dla innych. Na przykład mogą otrzymać bezpłatne leczenie na 7 dni lub wybrać pamiątkę według własnego uznania.

Każdy klient VIP otrzyma 1000 VEAN TATTOO COIN na swoje saldo po otrzymaniu statusu VIP.

Co to jest VEAN TATTOO COIN i jak działa:

 1. Po podaniu przez klienta numeru osoby, która doradzała VEAN TATTOO, na oba salda wpływa 100 monet.
 2. Zgromadzone monety można przeznaczyć na pielęgnacje lub 50% kosztu usługi.
 3. 3. Moneta może być wykorzystana jako rabat sesyjny.

Aby uzyskać upragniony status VIP, musisz wykupić usługi, których kwota wyniesie 1500 USD.

Weź udział w programie lojalnościowym i śledź nasze dalsze oferty!

O ZDROWIU

Przeciwwskazania mogą być zarówno medyczne, jak i kosmetyczne.Przeciwwskazania medyczne obejmują:

 • Choroby krwi, zwłaszcza wyraźny spadek jej krzepliwości;
 • Choroby onkologiczne i ostre stany zapalne;
 • Zaburzenia psychiczne i epilepsja;
 • Choroby związane ze znacznym spadkiem odporności;
 • Ciężkie choroby wirusowe (zapalenie wątroby, HIV/AIDS).
 • Obecność chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca typu 1 (insulinozależna) lub ciężka cukrzyca typu 2, choroby układu krążenia, nadciśnienie;
 • Przyjmowanie niektórych leków, które mogą utrudniać gojenie;
 • Obecność reakcji alergicznej na barwniki lub inne materiały użyte w zabiegu.

Do przeciwwskazań kosmetycznych należą:

 • Obecność chorób skóry, takich jak egzema lub łuszczyca;
 • Indywidualna skłonność do powstawania blizn keloidowych;
 • Ciąża lub karmienie piersią.

Wszelkie możliwe zagrożenia i przeciwwskazania należy omówić z lekarzem przed przystąpieniem do zabiegu. Jeśli masz jakiekolwiek obawy medyczne lub jesteś w ciąży, ważne jest, aby poinformować o tym lekarza przed zabiegiem.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

Istnieje kilka chorób i stanów, w przypadku których tatuowanie nie jest zalecane, ponieważ może prowadzić do powikłań lub zaostrzyć istniejące problemy zdrowotne. Niektóre z tych warunków obejmują:

 1. Choroby zakaźne, takie jak HIV, wirusowe zapalenie wątroby typu B i C oraz kiła. W takim przypadku ryzyko przeniesienia infekcji z narzędzia do tatuażu na skórę jest bardzo wysokie, dlatego lekarze nie zalecają tatuowania w obecności tych chorób.
 2. Reakcje alergiczne na tusze do tatuażu. Niektóre osoby mogą mieć reakcję alergiczną na niektóre tusze używane do tatuaży. Może to powodować podrażnienie skóry, swędzenie i inne problemy.
 3. Przewlekłe choroby skóry, takie jak egzema, łuszczyca i zapalenie skóry. Choroby te mogą się nasilić po wykonaniu tatuażu i spowodować bolesną reakcję na skórze”.
 4. Niektóre rodzaje raka skóry. Osobom z czerniakiem lub innymi rodzajami raka skóry odradza się robienie tatuaży, ponieważ może to prowadzić do rozprzestrzeniania się komórek nowotworowych na inne części ciała.
 5. Ciąża i laktacja. W tym okresie kobiety powinny zachować szczególną ostrożność, ponieważ tusze do tatuażu mogą przedostać się do krwioobiegu i niekorzystnie wpłynąć na zdrowie dziecka.

W każdym razie przed wykonaniem tatuażu należy skontaktować się z profesjonalnym tatuażystą i skonsultować się z lekarzem.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z menadzerem studia lub konsultantem na stronie.

Technicznie możliwe jest zrobienie sobie tatuażu lub przekłucia podczas okresu, ale może to nie być zbyt wygodne dla kobiet. Podczas menstruacji skóra może być bardziej wrażliwa, a zwiększony przepływ krwi może zwiększyć ryzyko krwawienia podczas zabiegu.

Dlatego jeśli masz wybór, lepiej odłożyć zabieg tatuażu lub przekłucia na okres po okresie. Jeśli jednak nie jesteś gotowy czekać, porozmawiaj o tym ze specjalistą, aby mieć pewność, że spełnione są wszystkie warunki bezpiecznego zabiegu. Ważne jest również, aby wybrać profesjonalnego mistrza, który pomoże poradzić sobie z wszelkimi możliwymi komplikacjami.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z menadżerem studia lub konsultantem na stronie.

Zanim zrobisz sobie tatuaż lub makijaż permanentny, musisz upewnić się, że nie jesteś uczulona na farby.

Istnieje wiele sposobów, żeby to sprawdzić:

Test skórny: przed zabiegiem niewielką ilość barwnika nanosi się na niewielki obszar skóry i pozostawia na kilka dni. Jeśli w miejscu aplikacji pojawi się zaczerwienienie, swędzenie, obrzęk lub inne oznaki alergii, farby nie można używać.

Kontakt z alergologiem. Może to obejmować testy skórne lub badanie krwi.

Objawy ogólne: Jeśli miałeś reakcje alergiczne na inne substancje, takie jak żywność, leki lub kosmetyki, istnieje większe prawdopodobieństwo uczulenia na tusz do tatuażu i makijażu permanentnego.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do alergii na farby, koniecznie porozmawiaj o tym ze swoim tatuatorem i skonsultuj się z alergologiem, aby uniknąć niepożądanych konsekwencji.

Prawdopodobieństwo wystąpienia alergii wynosi 0,0001%. Ale nawet jeśli są obecne, reakcje alergiczne na pigment często objawiają się z małą intensywnością.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z menadżerem studia lub konsultantem na stronie.

Stosowanie profesjonalnych produktów jest ważne dla zapewnienia szybkiego, prawidłowego gojenia i zapobiegania powikłaniom oraz zapewnia ochronę przed różnymi reakcjami alergicznymi, które mogą wystąpić podczas samodzielnej pielęgnacji w domu.

VEAN TATTOO Studios używa specjalnych i wysokiej jakości produktów, które zostały opracowane w celu zmniejszenia stanu zapalnego, przyspieszenia gojenia i zapobiegania infekcjom. Zawierają składniki aktywne o działaniu antybakteryjnym i antyseptycznym, witaminy i minerały wspomagające gojenie się skóry. Produkty są dokładnie testowane pod kątem jakości i bezpieczeństwa, co gwarantuje ich skuteczność i brak skutków ubocznych.

Dlatego stosowanie profesjonalnych produktów po zabiegu tatuażu, piercingu, makijażu permanentnego i laserowego usuwania jest niezbędne do zapewnienia szybkiego i bezpiecznego gojenia się ran oraz utrzymania zdrowej i atrakcyjnej skóry.

Dbanie o tatuaż jest bardzo ważne, aby goiło się bez komplikacji i wyglądało pięknie przez wiele lat. Oto kilka wskazówek dotyczących pielęgnacji tatuażu:

 1. Mistrzowie używają specjalnej folii leczniczej. Pielęgnacja z nim jest o wiele łatwiejsza, ponieważ folie usuwa się dopiero po 4-5 dniach, a od razu przystępuje się do procesu mycia i nawilżania skóry niewielką ilością mydła antybakteryjnego w płynie. Pierwsze dni obejmują regularne stosowanie kremu zmiękczającego na bazie dekspantenolu, na który nakłada się chłonny płatek i plaster. Procedurę należy powtarzać 2-3 razy dziennie przez 3-4 dni. Przemywaj i nawilżaj tatuaż 2-3 razy dziennie, bez zakładania pieluchy, aż zniknie skorupa. Po wykonaniu tatuaż zwykle goi się w ciągu 2-3 tygodni. Pamiętaj, że skóra może wyglądać i czuć się wyleczona, ale całkowite wygojenie może zająć do 6 miesięcy.
 2. Nie dotykaj tatuażu rękami ani go nie drap. Może to spowodować infekcję lub uszkodzenie wzoru.
 3. Przez pierwsze 2-3 dni nie nakładaj kremów, balsamów ani olejków na tatuaż. Poczekaj, aż skóra się zagoi, a rany zaciągną się. Nie zaleca się stosowania kremów na bazie wazeliny, ponieważ mają one tendencję do odbarwiania tatuażu.

Pielęgnację tatuażu należy rozpocząć od momentu jego wykonania i kontynuować przez kilka tygodni, aż do całkowitego zagojenia się skóry. Postępuj zgodnie z instrukcjami tatuażysty, aby proces przebiegał płynnie.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z menadżerem studia lub konsultantem na stronie.

Przygotuj się na to, że tatuaż po miesiącu od wykonania zblaknie, a z czasem straci intensywność koloru i wyrazistość linii. Aby tatuaż jak najdłużej nie stracił koloru, przede wszystkim unikaj promieni słonecznych i staraj się nie opalać zbyt często. Aby to zrobić, użyj kremu z filtrem UV50.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z menadżerem studia lub konsultantem na stronie.

Tak, proces robienia tatuażu może być bolesny dla niektórych osób, zwłaszcza jeśli mają niską tolerancję na ból lub jeśli tatuaż znajduje się na wrażliwych obszarach ciała, takich jak żebra, palce lub szyja.

Ból może również zależeć od indywidualnej osoby, takiej jak poziom wrażliwości skóry, obecność stanów chorobowych, takich jak zapalenie stawów oraz poziom zmęczenia i stresu.

Kremy znieczulające można nakładać na skórę w celu zmniejszenia bólu podczas zabiegu tatuowania. Jednak przed użyciem jakichkolwiek środków przeciwbólowych należy skonsultować się z tatuażystą.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z menadżerem studia lub konsultantem na stronie.

Nie zaleca się przyjmowania żadnych środków farmakologicznych zmniejszających ból podczas zabiegu. Leki dostępne bez recepty nie będą działać, a leki na receptę nie są bezpieczne.

Studia VEAN TATTOO wyposażone są w specjalistyczne spraye i pianki znieczulające miejscowo, które można aplikować w zależności od potrzeb.

Przed sesją koniecznie skonsultuj się z tatuażystą. On/ona powie Ci, który produkt jest odpowiedni dla Twojego rodzaju skóry.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z menadżerem studia lub konsultantem na stronie.

Nowy tatuaż to świeża rana na skórze, która potrzebuje czasu na zagojenie. Przebywanie w miejscach, gdzie występuje wysoka wilgotność, duża ilość bakterii lub tarcie mechaniczne może uszkodzić ranę, zwiększyć ryzyko infekcji i spowolnić proces gojenia.

Nie zaleca się odwiedzania takich miejsc przez pierwsze dwa tygodnie po wykonaniu tatuażu.

Ważne jest, aby postępować zgodnie z radami tatuażysty i zapytać go, kiedy można bezpiecznie zacząć ćwiczyć lub odwiedzać miejsca, które mogą uszkodzić tatuaż.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z menadżerem studia lub konsultantem na stronie.

Niektóre blizny można wytatuować, ale zależy to od rodzaju i głębokości blizn. Blizny mogą być spowodowane urazem, zabiegiem chirurgicznym lub innym uszkodzeniem skóry.

Blizny na których można wkonywać tatuaż:

 • Blizny pooperacyjne: Jeśli blizna po operacji już się zagoiła i nie ma jaskrawoczerwonych odcieni, można ją wykorzystać do wykonania tatuażu.
 • Blizny zanikowe: są to blizny, które zwykle pojawiają się po oparzeniach lub trądziku. Są wynikiem utraty kolagenu w skórze i mogą być użyte do wykonania tatuażu.
 • Blizny liniowe: Są to proste blizny, które mogą powstać po nacięciach, skaleczeniach lub zadrapaniach. Mogą być również używane do tatuowania.

Blizny, w których niedopuszczalne jest przeprowadzanie zabiegów:

 • Blizny keloidowe to narośla tkanki łącznej, które tworzą się na skórze w miejscu urazu lub rany i mogą powstać po zabiegach tatuażu, przekłuwania lub makijażu permanentnego. W przypadku obecności bliznowców zaleca się unikanie zabiegów tatuażu, kolczyków i makijażu permanentnego.
 • Brodawczaki i pieprzyki to formacje, pod którymi występuje wiele naczyń włosowatych, z interwencją, w których mogą tworzyć się komórki rakowe. Ponieważ znamion, pieprzyków i brodawczaków nie można zranić, zwykle są one wpisane w otaczający wzór tatuażu i nie są zamalowywane.
 • Do tatuowania nie można używać świeżych blizn, wokół których skóra jeszcze się nie zagoiła
 • Blizny przerostowe (wybrzuszenia) mogą tworzyć się na skórze w wyniku urazu lub zabiegu chirurgicznego. Mogą z czasem rosnąć i zmieniać kształt, więc nie należy ich tatuować.
 • Blizny na twarzy mogą być bardzo trudne do wytatuowania, ponieważ skóra na twarzy jest cieńsza i bardziej wrażliwa niż na innych częściach ciała. Ryzyko infekcji i innych powikłań może być większe niż w przypadku tatuaży na innych częściach ciała.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z menadżerem studia lub konsultantem na stronie.

Ziarniniak to wzrost nadmiaru tkanki wokół przekłucia, który może wyglądać jak guzek lub guzek na skórze. Jest to reakcja układu odpornościowego na obecność ciała obcego w organizmie.

Po przekłuciu ciało postrzega biżuterię jako obcy przedmiot, który należy wyeliminować. Układ odpornościowy zaczyna walczyć z tym obiektem, wytwarzając nadmiar tkanki wokół przekłucia.

Ziarniniak może wyglądać jak czerwony guzek w stanie zapalnym, który może stać się bolesny, a nawet zainfekowany. Chociaż nie jest to poważny problem, może powodować dyskomfort i wymagać leczenia.

Aby zapobiec wystąpieniu ziarniniaka, należy uważnie monitorować higienę przekłucia i używać wyłącznie biżuterii wysokiej jakości, która nie powoduje reakcji alergicznych. Jeśli pojawi się nadmiar tkanki, ważne jest, aby nie próbować jej usuwać samodzielnie, ale skonsultować się z lekarzem w celu odpowiedniego leczenia.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z menadżerem studia lub konsultantem na stronie.

Używanie pistoletu do przekłuwania nie jest zalecane z kilku powodów:

Po pierwsze, pistolet do przekłuwania wywiera nacisk na tkankę, powodując uszkodzenie i ból. W przeciwieństwie do igły, pistolet nie nacina tkanek, lecz je rozdziera, co może prowadzić do powikłań.

Po drugie, pistolet nie zawsze nadaje się do dezynfekcji. Po jego użyciu może pozostać krew i inne materiały organiczne, które mogą stać się źródłem infekcji.

Po trzecie, istnieją igły do ​​przekłuwania o różnych rozmiarach, co pozwala wybrać odpowiednią dla konkretnego nakłucia. Jednocześnie pistolet często używa jednego rodzaju igły do ​​wszystkich zabiegów, co może nie być odpowiednie dla niektórych części ciała.

Wreszcie przekłuwanie pistoletem może powodować znaczny stres i ból u klienta, co wpłynie na proces gojenia i sam wynik.

Dlatego do przekłuwania zaleca się stosowanie dokładnie takich igieł, które są odpowiednio zdezynfekowane i dobrane indywidualnie do każdego zabiegu.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z menadżerem studia lub konsultantem na stronie.

Tytan i stal medyczna to dwa różne materiały, które mają swoje zalety i wady.

Główna różnica między tytanem a stalą medyczną polega na składzie chemicznym i właściwościach. Tytan to lżejszy i mocniejszy materiał, który jest biokompatybilny z ludzkimi tkankami. Z kolei ze względu na swoje właściwości praca z tytanem wymaga specjalnych umiejętności i technologii. Jednak ze względu na swoje zalety materiał ten stał się niezbędny w przekłuwaniu.

Biżuteria tytanowa stała się popularna jako biżuteria z kilku powodów:

Po pierwsze, tytan jest hipoalergiczny. Jest to szczególnie ważne dla osób z wrażliwą skórą lub reakcjami alergicznymi na inne materiały, takie jak nikiel;

- Po drugie, biżuteria tytanowa jest bardzo trwała i odporna na korozję, co oznacza, że ​​z czasem nie zniszczy się ani nie rdzewieje. Dzięki temu idealnie nadają się do nakłuć.

Studia VEAN TATTOO dysponują szeroką gamą biżuterii w różnych wzorach i stylach, dzięki czemu są atrakcyjne dla osób, które poprzez piercing chcą wyrazić swoją indywidualność i wyjątkowość.

Jednak, jak każda inna biżuteria, biżuteria tytanowa wymaga starannej konserwacji, aby uniknąć możliwych infekcji lub powikłań.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z menadżerem studia lub konsultantem na stronie.

W celu uniknięcia stanów zapalnych i/lub infekcji zalecamy jak najszybsze przybycie do studia w celu wymiany biżuterii na nową i sterylną.

Jeśli biżuteria wypadła z nakłucia, musisz natychmiast podjąć środki, aby uniknąć komplikacji:

Nie panikuj i nie próbuj ponownie założyć biżuterii, ponieważ może to prowadzić do dodatkowych obrażeń i infekcji.

Dokładnie umyj ręce i miejsce przekłucia łagodnym mydłem i ciepłą wodą.Tymczasowo naklej bandaż na miejsce przekłucia, aby uniknąć zanieczyszczenia rany.

Skontaktuj się z piercerem, aby uzyskać poradę i pomoc. Mistrz będzie mógł ponownie zainstalować biżuterię lub zaoferować wymianę, a także udzielić zaleceń dotyczących pielęgnacji nakłucia.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z menadżerem studia lub konsultantem na stronie.

O ZABIEGU

Koszt zależy od kilku czynników:

Cena tatuażu zależy jest od wielkości, koloru, stylu, skomplikowania szkicu oraz miejsca wykonania.

W przypadku przekłucia cena może się różnić w zależności od miejsca wykonania przekłucia. Niektóre rodzaje przekłuwania mogą być trudniejsze do wykonania, wymagają więcej czasu i profesjonalizmu, co wpłynie na koszty.

Cena piercingu może zależeć od biżuterii. Korzystanie z droższych materiałów, takich jak złoto lub platyna, zwiększy koszt przekłucia.

Koszt makijażu permanentnego może się różnić w zależności od miejsca aplikacji i techniki.

Kształtowanie cen za usuwanie tatuażu następuje w zależności od wielkości, koloru i receptury tatuażu.

Kolory mogą również wpływać na cenę. Tatuaże o jaśniejszych, bardziej nasyconych kolorach są trudniejsze do usunięcia niż te wykonane czarnym tuszem.

Wiek tatuażu. Im starszy tatuaż, tym trudniej go usunąć, ponieważ tusze bardziej są wchłanione w skórę.

Metody usuwania tatuaży mogą się różnić, a cena może się różnić w zależności od metody.Koszt może również zależeć od mistrza i lokalizacji studia.Cennik znajdziesz na stronie CENNIK lub sprawdź w studio.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

Zaleca się wykonywanie piercingu przez osoby powyżej 18 roku życia, ze względu na fakt, że przed tym wiekiem ciało nie jest jeszcze w pełni ukształtowane.

Ale są wyjątki, niektóre przekłucia można wykonać w młodszym wieku.Płatek ucha: od 12 roku życia za zgodą obojga rodziców.

Inne rodzaje nakłuć: od 16 roku życia po konsultacji z mistrzem i obecności przynajmniej jednego rodzica.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

Liczba przekłuć, które można wykonać jednorazowo, zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj przekłucia, ogólny stan zdrowia i skóry, wiek i miejsce przekłucia. Na przykład, jeśli przekłucia są w pobliżu (w jednym uchu) - nie więcej niż dwa. W przypadku kolczyków, które są daleko od siebie, nie więcej niż trzy (na przykład dwa w jednym uchu i jeden w drugim).

Nie zaleca się wykonywania więcej niż 3 przekłuć na raz.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

Możliwość całkowitego usunięcia zależy od kilku czynników, takich jak kolor i głębokość tuszu, rozmiar, rodzaj i stan skóry.

Procedura usuwania laserowego wykorzystuje światło o wysokiej energii do rozbicia tatuażu lub tuszu permanentnego na drobne cząsteczki, które następnie mogą zostać wchłonięte i usunięte przez organizm. Jednak nie wszystkie kolory są równie podatne na działanie lasera, takie jak zielony, żółty i biały mogą być szczególnie trudne do usunięcia.

Zmywacze są również używane do usuwania. Działają poprzez penetrację skóry i niszczenie tuszu. Niektóre zmywacze mogą być skuteczne w usuwaniu, ale ich stosowanie może prowadzić do oparzeń, blizn i innych problemów skórnych.

Dlatego jeśli zdecydujesz się na usunięcie tatuażu lub permanentu, ważne jest, aby skontaktować się ze specjalistami w tej dziedzinie.

VEAN TATTOO wykorzystuje unikalną technologię naprzemiennego działania lasera i removera, dzięki której można osiągnąć efekt całkowitego usunięcia pigmentu.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

Wybór mistrza to ważny krok, który należy podjąć odpowiedzialnie, aby zapewnić bezpieczną i wysoką jakość zabiegu. Oto kilka wskazówek dotyczących wyboru dobrego specjalisty:

 • Sprawdź portfolio. Pomoże ci to zrozumieć, jak doświadczony i profesjonalny jest mistrz, a także pozwoli ocenić jego styl i jakość pracy.
 • Korzystaj z rekomendacji przyjaciół i znajomych, którzy mają tatuaże lub kolczyki. Mogą podzielić się swoimi osobistymi doświadczeniami i porozmawiać o procedurze.
 • Spójrz na recenzje klientów na stronie, aby ocenić reputację mistrza i jego pracę.
 • Skontaktuj się ze studiem żeby omówić wszystkie szczegóły zabiegu, w tym dobór materiałów, procedury sterylizacji i odkażania oraz inne ważne punkty.

Wybór tatuażu lub piercera to poważna sprawa i należy poświęcić mu maksimum uwagi. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby znaleźć mistrza, który pomoże Ci uzyskać pożądane rezultaty.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

Dokument tożsamości do zawarcia umowy i rejestracji.Ubranie na zmianę w przypadku zabrudzenia tego, w którym klient przyszedł.

Każde studio VEAN posiada wszystko, co niezbędne dla wygody klienta: herbatę, wodę, lizaki, koce, poduszki, czasopisma i katalogi ze szkicami.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

Ważny jest dobór wygodnego i odpowiedniego ubioru, który pozwoli czuć się komfortowo podczas zabiegu oraz pozwoli z łatwością dotrzeć do miejsca wykonania tatuażu.

Noś ubrania, które pozwolą ci łatwo dotrzeć do miejsca, w którym tatuaż będzie wykonywany. Na przykład, jeśli tatuaż będzie na ramieniu, wybierz koszulę z szerokimi wycięciami na ramiona, aby tatuażysta miał łatwy dostęp do tego obszaru.

Unikaj ubrań, które mogą przeszkadzać w pracy artysty, takich jak obcisłe spodnie i spódnice. Możesz również rozważyć noszenie szortów lub legginsów, aby ułatwić pracę na nogach lub łydkach.

Nie zalecamy noszenia ubrań, które mogą pozostawiać ślady i podrażniać skórę.Wybierz ubrania, które są łatwe do prania lub nie boją się zabrudzić.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

Na początek zalecamy zapoznanie się z regulaminem.Możesz umówić się na kilka sposobów

 1. W serwisie za pomocą przycisku „Zapisz się na sesję” lub za pośrednictwem portali społecznościowych, komunikatorów internetowych;
 2. Telefonicznie;
 3. Bezpośrednio w studio.

Co napisać?

Postaraj się jak najdokładniej opisać swoje życzenia dotyczące tatuażu, który chcesz, wskaż lokalizację na ciele, przybliżoną wielkość w centymetrach.

Czy mogę przesłać referencje? Tak, zdjęcia i szkice pomogą Ci wybrać odpowiedniego dla Ciebie tatuażystę, który pracuje w tym stylu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

Tak, istnieją pewne kategorie szkiców i projektów, których wykonanie studio może odmówić. Ograniczenia te mogą wynikać z różnych czynników, takich jak etyka, ustawodawstwo, standardy zawodowe lub osobiste przekonania tatuatorów. Niektóre tatuaże są uważane za niedopuszczalne z medycznego lub prawnego punktu widzenia. Na przykład te nakładane na określone części ciała mogą być zabronione przez prawo lub wymagać specjalnego pozwolenia na ich wykonanie.

Artyści mogą odmówić w wykonaniu tatuażu zawierające nieodpowiednie obrazy, takie jak nazistowskie symbole, elementy okrucieństwa, rasizmu, znaki mistyczne, satanistyczne, motywy religijne lub obrazy naruszające prawa autorskie.

Kopiowanie projektów innych artystów jest nieetyczne i niewłaściwe, ponadto tatuatorzy wolą pracować z własnymi projektami i pomysłami, które zostały opracowane specjalnie dla konkretnego klienta.

Jeśli tatuażysta zgadza się spełnić prośbę klienta i wypełnić projekt innego autora, ważne jest, aby upewnić się, że klient posiada wszystkie niezbędne uprawnienia do wykorzystania wzoru. Ponadto mistrz może zasugerować wprowadzenie pewnych zmian w projekcie, aby był wyjątkowy i dostosowany do konkretnego klienta i jego preferencji.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

Tworzymy oryginalne projekty według wymagań klienta. Nasi tatuażyści opracują indywidualny projekt, który będzie odzwierciedlał wszystkie Twoje życzenia i preferencje.

Zadaniem klienta jest szczegółowe opisanie wymagań dotyczących tatuażu, w tym:

 • Przedmiot i styl wykonania (w miarę możliwości podać referencje);
 • Miejsce, w którym powinien znajdować się tatuaż;
 • Rozmiar (należy podać w centymetrach);"

Zapewnimy kilka opcji szkicu, abyś mógł wybrać najbardziej odpowiedni.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

Projekt dostarczany jest bezpośrednio w dniu sesji.

Nie wysyłamy naszych szkiców przez Internet w celu ochrony praw autorskich: wielu artystów tatuażu uważa swoje projekty za własność intelektualną i nie chce ich rozpowszechniać za pośrednictwem sieci społecznościowych i komunikatorów internetowych, aby zapobiec kopiowaniu i wykorzystywaniu szkiców bez pozwolenia.

Przestrzegamy zasady przygotowania projektu na uzgodniony dzień tatuowania.

W razie potrzeby możesz wprowadzić zmiany w projekcie. Tatuażysta uwzględni wszystkie istotne zmiany i życzenia, aby szkic w pełni odpowiadał określonym wymaganiom.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

Nakładanie się może być złożonym procesem, który wymaga profesjonalnego podejścia. Odwiedź studio, aby uzyskać bardziej szczegółowe zalecenia. Podczas konsultacji doświadczony tatuażysta oceni Twój stary tatuaż i zaproponuje najskuteczniejsze opcje zatuszowania. Czasami konieczne jest skorzystanie z usługi usuwania laserem/depilatorem przed zachodzeniem na siebie.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie możesz przyjechać do studia - prześlij nam zdjęcia tatuażu, który chcesz zakryć wraz z opisem wielkości i umiejscowienia na ciele.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

 • Pić alkohol i przyjmować aspirynę lub inne leki, ponieważ może to zaburzyć gojenie i zwiększyć ryzyko krwawienia podczas zabiegu. Jeśli pijesz leki z powodów medycznych, koniecznie poinformuj o tym tatuatora.
 • Opalanie się lub przebywanie na słońcu przez długi czas, co prowadzi do uszkodzenia skóry i zwiększonego ryzyka infekcji podczas zabiegu.
 • Samodzielnie usunąć owłosienie w miejscu wykonania zabiegu.
 • Używać zapachowych lub agresywnych produktów do pielęgnacji skóry.

Ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami i radami swojego mistrza, aby zminimalizować ryzyko i zapewnić bezpieczną procedurę.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

Sesja tatuażu zazwyczaj rozpoczyna się od konsultacji z tatuatorem, podczas której omawiane są wszystkie szczegóły szkicu. Na podstawie otrzymanych informacji dokona zmian lub dostarczy gotowy projekt.

Następnie tatuażysta przygotuje i zdezynfekuje obszar skóry, na który zostanie nałożony tatuaż.

Następnym krokiem jest lokalizacja na twoim ciele. Mistrz za pomocą kalki przeniesie rysunek na skórę. W zależności od wielkości tatuażu i jego złożoności, proces przygotowania i skalowania może zająć od 10 do 60 minut. Sama sesja tatuażu może trwać kilka godzin lub wymagać kilku sesji, w zależności od wielkości, złożoności wzoru i indywidualnych cech skóry danej osoby.

Po zakończeniu procesu tatuowania tatuażysta nałoży folię ochronną i udzieli wskazówek dotyczących pielęgnacji tatuażu przez kilka następnych tygodni, aby pomóc w naprawie skóry i utrzymaniu żywego tatuażu.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

Czas trwania sesji uzależniony jest od wielkości i stopnia skomplikowania projektu, a także od indywidualnych cech każdego klienta.

Średnio wypełnienie małych tatuaży zajmuje około pół godziny, średnich - od 2 do 4 godzin, a dużych - od 4 do 6 godzin. Codzienna sesja może trwać nawet 12 godzin, ale nie każdy jest w stanie wytrzymać taki czas – wszystko zależy od wytrzymałości klienta.

Ważne jest, aby pamiętać, że tatuaż jest trwałym rysunkiem na ciele, dlatego ważne jest, aby dać wystarczająco dużo czasu, aby uzyskać wynik wysokiej jakości.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem studia lub konsultantem na stronie.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.