Tattoo studio w Szczecinie - VeAn Poland
m. Szczecin
Bolesława Krzywoustego 78
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Rafał Szymura

 • Opracowanie szkiców
 • Szkolenie mistrzowskie
 • Tattoo
Ocena: 4,6 (67)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Daryna Puhachova

 • Piercing
 • Szkolenie mistrzowskie
 • Laserowe usuwanie
Ocena: 4,8 (50)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Vera Kurach

 • Tattoo
Ocena: 4,7 (29)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Alisa Kovynyeva

 • Piercing
Ocena: 4,7 (26)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Salon tatuażu w Szczecinie

Wielu ludzi pragnie odróżniać się od innych, podkreślić swój styl, swoją wyjątkowość i odmienność, a także wyglądać niestandardowo.


Dziś osiągnięcie tego celu jest bardzo proste: nierealistyczne kolory włosów, chwytliwy makijaż, dziwne ubrania i nie tylko. Wszystko to niewątpliwie przyciągnie uwagę otaczających, ale to nie na całe życie. Ponadto nie zawsze udaje się wyglądać stylowo i modnie.

Salon tatuażu w Szczecinie „VeAn” oferuje usługi, które nie tylko podkreślą Twoją wyjątkowość i styl, ale zachwycą Cię swoim pięknem i jakością przez całe życie:

 • Tatuaż w dowolnym stylu, kierunku i technice wykonania;
 • Wszystkie rodzaje tatuaży;
 • Piercing na każdy gust, różne stopnie złożoności;
 • Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego sprzętem laserowym;
 • Szkolenie w zakresie tatuażu, makijażu permanentnego, piercingu, z dalszym zatrudnieniem;
 • Zakup materiałów do pracy.
Salon tatuażu w Szczecinie

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Salon tatuażu w Szczecinie "VeAn" specjalizuje się w świadczeniu wysokiej jakości usług w rozsądnych cenach.


Personel salonu to wykwalifikowani rzemieślnicy z dużym doświadczeniem zawodowym, wielu posiada wykształcenie medyczne. Salon posiada specjalnie wyposażone sale do każdej usługi. Warunki sanitarne są na najwyższym poziomie. Pomieszczenia są regularnie sterylizowane i dezynfekowane, również odbywa się dezynfekowanie sprzętu i narzędzi. Jakość naszych usług jest na najwyższym możliwym poziomie, ponieważ każdy specjalista salonu kocha swoją pracę i traktuje ją z szacunkiem oraz każdego klienta.

W naszym salonie znajdziesz nowoczesne, stylowe wnętrza, miłą obsługę, przyjazną atmosferę, komfort na najwyższym poziomie i dobre ceny usług.

Jeśli chcesz zrobić tatuaż, makijaż permanentny czy przekłucie, ale nie możesz się zdecydować ze względu na bolesność zabiegów, salon „VeAn” zrobił wszystko, co niezbędne, aby usługi były jak najbardziej bezbolesne i komfortowe. Próg bólu każdego klienta jest różny, i w przypadku, gdy klient potrzebuje znieczulenia, w naszym arsenale posiadamy skuteczne środki przeciwbólowe. Z ich użyciem proces tatuowania, makijażu permanentnego czy przekłuwania nie spowoduje dyskomfortu.

Salon tatuażu w Szczecinie
Tattoo studio w Szczecinie

Szkolenia

Oprócz świadczenia takich usług jak tatuowanie, makijaż permanentny i piercing, nasz salon prowadzi również szkolenia dla wszystkich, którzy chcą się tego nauczyć.


Szkolenie odbywa się w indywidualnym formacie, do każdego kurstanta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy dobrze się rozumieć. Uczymy nie tylko podstaw tatuażu, makijażu permanentnego i piercingu, ale także dokładniej poznajemy ten zawód. Nasz salon uczy kursantów wszystkiego, czego potrzebują, aby w przyszłości mogli nie tylko pracować w prestiżowym salonie, ale również samodzielnie prowadzić własny biznes.

Na zakończenie szkoleń kursanci otrzymują certyfikaty potwierdzające ich kwalifikacje, a także zapewniamy dalsze zatrudnienie.

Laserowe usuwanie tatuażu,
makijażu permanentnego

Salon tatuażu w Szczecinie „VeAn” specjalizuje się również w skutecznym usuwaniu tatuażu i makijażu permanentnego.


Zabieg usuwania pigmentu ze skóry przeprowadzany jest w osobnym gabinecie przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu laserowego. Wybrana przez nas metoda jest w stanie poradzić sobie z tatuażem, makijażem permanentnym, dowolnego rozmiaru, koloru i wieku bez uszkodzenia skóry klienta.

Laser to najbezpieczniejsza metoda usuwania pigmentu ze skóry. Wiązka lasera działa destrukcyjnie na pigment, wydobywając go na zewnątrz skóry, przy czym na skórze nie pojawiają się oparzenia, blizny czy ślady, nie ma reakcji alergicznych, podrażnień i innych uszkodzeń skóry. Gwarantujemy bezpieczeństwo skóry i zdrowia klientów.

Wybierz tylko wysokiej jakości usługi kosmetyczne z pełnym bezpieczeństwem dla Twojego zdrowia. Nie powinieneś zawracać sobie głowy wyborem odpowiedniego salonu tatuażu. Odwiedź salon tatuażu „VeAn” i poznaj profesjonalizm naszych fachowców.

Skontaktuj się z nami