m. Szczecin
Bolesława Krzywoustego 78
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktować się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Rafał Szymura

 • Opracowanie szkiców
 • Szkolenie mistrzowskie
 • Tatuaż
Ocena: 4,7 (57)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Daryna Puhachova

 • Piercer
 • Szkolenie mistrzowskie
 • Laserowe usuwanie
Ocena: 4,8 (36)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Vera Kurach

 • Tatuaż
Ocena: 3,8 (22)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Alisa Kovynyeva

 • Piercer
Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Proszę ocenić.

Tattoo studio w Szczecinie

Odróżnić się od otaczających Cię ludzi, podkreślić swój styl, swoją wyjątkowość i odmienność od innych ludzi, wyjść z ram standardu, to pragnienie wielu ludzi.


Dziś osiągnięcie tego celu jest bardzo proste: nierealistyczne kolory włosów, chwytliwy makijaż, dziwne ubrania i nie tylko. Wszystko to niewątpliwie przyciągnie uwagę otaczających, ale to nie na całe życie. Ponadto nie zawsze udaje się wyglądać stylowo i modnie.

Salon tatuażu w Szczecinie „VeAn” oferuje usługi, które nie tylko podkreślą Twoją wyjątkowość i styl, ale zachwycą Cię swoim pięknem i jakością przez całe życie:

 • Tatuaż w dowolnym stylu, kierunku i technice wykonania;
 • Wszystkie rodzaje tatuaży;
 • Piercing na każdy gust, różne stopnie złożoności;
 • Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego sprzętem laserowym;
 • Szkolenie w zakresie tatuażu, makijażu permanentnego, piercingu, z dalszym zatrudnieniem;
 • Zakup materiałów eksploatacyjnych.
Tattoo studio w Szczecinie

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Salon tatuażu w Szczecinie "VeAn" specjalizuje się w świadczeniu wysokiej jakości usług w rozsądnych cenach.


Personel salonu - to wykwalifikowani rzemieślnicy z dużym doświadczeniem zawodowym, wielu posiada wykształcenie medyczne. Salon posiada specjalnie wyposażone sale do każdej usługi. Warunki sanitarne są na najwyższym poziomie. Pomieszczenia są regularnie sterylizowane i dezynfekowane, również odbywa się dezynfekowanie sprzętu i instrumentów. Jakość naszych usług jest na najwyższym możliwym poziomie, ponieważ każdy specjalista salonu kocha swoją pracę i traktuje ją z szacunkiem oraz każdego klienta.

W naszym salonie znajdziesz nowoczesne, stylowe wnętrza, miłą obsługę, przyjazną atmosferę, komfort na najwyższym poziomie i dobre ceny usług.

Jeśli chcesz zrobić tatuaż, makijaż permanentny czy przekłucie, ale nie możesz się zdecydować ze względu na bolesność zabiegów, salon „VeAn” zrobił wszystko, co niezbędne, aby usługi były jak najbardziej bezbolesne i komfortowe. Próg bólu każdego klienta jest różny, w przypadku, gdy klient potrzebuje znieczulenia, w naszym arsenale posiadamy skuteczne środki przeciwbólowe. Z ich użyciem proces tatuowania, makijażu permanentnego czy przekłuwania nie spowoduje dyskomfortu.

Tattoo studio w Szczecinie
Tattoo studio w Szczecinie

Szkolenia

Oprócz świadczenia takich usług jak tatuowanie, makijaż permanentny i piercing, nasz salon prowadzi również szkolenia dla wszystkich, którzy chcą opanować te umiejętności.


Szkolenie odbywa się w indywidualnym formacie, do każdego studenta dobierane jest indywidualne podejście, które pozwala skutecznie budować wzajemne zrozumienie. Uczymy nie tylko podstaw tatuażu, makijażu permanentnego i piercingu, ale także dokładniej poznamy te zawody. Nasz salon uczy studentów wszystkiego, czego potrzebują, aby w przyszłości mogli nie tylko pracować w prestiżowym salonie, ale również samodzielnie otwierać własny biznes.

Na zakończenie szkoleń studenci otrzymują certyfikaty potwierdzające ich kwalifikacje, a także zapewniane jest dalsze zatrudnienie.

Laserowe usuwanie tatuażu,
makijażu permanentnego

Salon tatuażu w Szczecinie „VeAn” specjalizuje się również w skutecznym usuwaniu tatuażu i makijażu permanentnego.


Zabieg usuwania pigmentu ze skóry przeprowadzany jest w osobnym gabinecie przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu laserowego. Wybrana przez nas metoda jest w stanie poradzić sobie z tatuażem, makijażem permanentnym, dowolnego rozmiaru, koloru i wieku bez uszkodzenia skóry klienta.

Laser - to najbezpieczniejsza metoda usuwania pigmentu ze skóry. Wiązka lasera działa destrukcyjnie na pigment, wydobywając go na zewnątrz skóry, przy czym na skórze nie ma oparzeń, blizn czy śladów, nie ma reakcji alergicznych, podrażnień i innych uszkodzeń skóry. Gwarantujemy bezpieczeństwo skóry i zdrowia klientów.

Wybierz tylko wysokiej jakości usługi kosmetyczne z pełnym bezpieczeństwem dla Twojego zdrowia. Nie powinieneś męczyć głowy nad wyborem odpowiedniego salonu tatuażu. Odwiedź salon tatuażu „VeAn” i poczuj profesjonalizm naszych specjalistów.

Skontaktować się z nami