Studio tatuażu w Krakowie - VeAn Poland
m. Kraków
Lubicz 3
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Kraków Główny Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Zakhar Baraszko

 • Tattoo
 • Opracowanie szkiców
Ocena: 5 (20)
avatar
Kraków Główny

Adelina Kozina

Ocena: 5 (24)
avatar
Kraków Główny

Oleksandra Pukhalska

Ocena: 5 (29)
avatar
Kraków Główny

Kateryna Potapova

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Studio tatuażu w Krakowie

Dziś wiele osób korzysta z usług tatuowania, piercingu i makijażu permanentnego, a ich popularność szybko rośnie z każdym dniem.

Sztuka tatuażu jest popularna wśród osób obu płci. Ta sfera jest pełna ogromnej liczby szkiców o różnym smaku i kolorze. Osoba z dowolnymi preferencjami będzie mogła wybrać rysunek według własnego uznania.

Piercing jest również usługą uniwersalną. Dziś prawie każda część ciała, w tym miejsca intymne, można ozdobić pięknym i oryginalnym produktem. Ta usługa nie ma ograniczeń wiekowych, chociaż istnieją pewne rodzaje modyfikacji, które wymagają pełnoletności.

Jeśli powyższe usługi są uniwersalne, makijaż permanentny jest uważany za usługę dla kobiet. To rodzaj makijażu, wykonanego z hipoalergicznych barwników permanentnych. Taka usługa znacznie ułatwia życie współczesnym kobietom, ponieważ nie ma już potrzeby regularnego wydawania pieniędzy na kosmetyki dekoracyjne, z makijażem permanentnym kobieta wygląda świeżo i zadbana o każdej porze dnia, w jakichkolwiek warunkach pogodowych.

Salon tatuażu „VeAn” zapewnia wszystkie wyżej wymienione usługi, a także wiele innych usług.

Studio tatuażu w Krakowie

VeAn — wybór usług profesjonalnych

Salon tatuażu w Krakowie „VeAn” to najwyższej jakości usługi tatuażu, usługi piercingu i makijażu permanentnego.

Najlepsze warunki sterylności, bezpieczeństwa i komfortu. Skuteczne laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego. Szkolenie w zakresie sztuki tatuażu, umiejętności makijażu permanentnego i umiejętności piercingu, z uzyskaniem dyplomu i zatrudnieniem. Jesteś zainteresowany? Więc pospiesz się do naszego salonu.

Nasze atuty:

 • Bezpłatna konsultacja dla każdego odwiedzającego;
 • Wykwalifikowani mistrzowie z godnym doświadczeniem zawodowym;
 • Indywidualne podejście do klientów;
 • Najlepsze warunki komfortu i bezpieczeństwa;
 • Bezbolesność usług;
 • Najnowszy sprzęt roboczy;
 • Narzędzia najwyższej jakości;
 • Hipoalergiczne pigmenty i markowe barwniki;
 • Szkolenia z możliwością dalszego zatrudnienia.

Studio tatuażu w Krakowie
Studio tatuażu w Krakowie

Usuwanie laserowe przez VeAn

Sfery tatuażu i makijażu permanentnego są dziś bardzo popularne, na tej podstawie liczba mistrzów świadczących te usługi rośnie każdego dnia.

Niestety nie wszyscy mistrzowie są sumiennymi, doświadczonymi specjalistami. Jeśli miałeś doświadczenie u takiego amatora lub z innych powodów marzysz o usunięciu tatuażu ze swojego ciała, skontaktuj się z salonem tatuażu „VeAn”.

Salon „VeAn” specjalizuje się w bezpiecznym, bezbolesnym i skutecznym usuwaniu tatuaży i makijażu permanentnego. W naszym salonie najlepszą metodą usuwania pigmentu jest sprzęt laserowy. Laser usuwa barwnik o dowolnym kolorze, jakości i trwałości. Jest to całkowicie bezpieczny i bezbolesny sposób, działający wyłącznie na cząsteczki barwnika, niszcząc go i przenosząc na zewnątrz przez układ limfatyczny. Komórki skóry pozostają nienaruszone.

Usunięcie makijażu permanentnego zajmie od dwóch do pięciu comiesięcznych sesji. Aby usunąć tatuaż, potrzeba od dwóch do ośmiu sesji. Każdy klient jest indywidualnym przypadkiem, każdy ma inną charakterystykę organizmu, w związku z tym liczba procedur dla każdego klienta jest różna.

Salon tatuażu „VeAn” to wysokiej jakości usługi tatuażu, piercingu i makijażu permanentnego, bezpieczne usuwanie pigmentu, skuteczne szkolenie z dalszym zatrudnieniem. Jeśli jesteś zainteresowany którąkolwiek z usług, zapraszamy do naszego salonu tatuażu.

Studio tatuażu w Krakowie
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.