Salon tatuażu w Zabrzu - VeAn Poland
m. Zabrze
Miarki 22
wtorek - sobota 11:00 19:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Zabrze

Kristina Parandii

Ocena: 5 (10)
avatar
Zabrze

Olha Mykhailova

Ocena: 5 (24)
avatar
Zabrze

Oleksandra Riabchuk

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Salon tatuażu w Zabrzu

Najbardziej różnorodne obszary artystycznej modyfikacji ciała są dziś na szczycie popularności.

Marzysz o ozdobieniu swojego ciała stylowym tatuażem, oryginalnym piercingiem lub zrobieniu efektownego tatuażu? „VeAn Tattoo” to salon tatuażu w Zabrzu, w którym miłośnicy artystycznej modyfikacji ciała mogą skorzystać z pełnego zakresu usług świadczonych przez wysoko wykwalifikowanych i kochających swoją pracę profesjonalistów.

Salon tatuażu w Zabrzu

Rodzaje usług sieci salonów „VeAn Tattoo”

Sztuka tatuowania i piercingu to jedne z najstarszych metod modyfikacji ciała.

Tysiące lat temu zawiłe wzory były ważnym, prostym i przystępnym sposobem na zadeklarowanie innym przynależności do określonego klanu, zwycięstwa na polu bitwy i potwierdzenie swojego statusu. Dziś nacisk radykalnie się zmienił: tatuaż lub piercing służy jako sposób na przekazanie światu Twoich poglądów i gustów, pozwala pokazać indywidualność i dodać jasne akcenty do Twojego wizerunku.

Sieć studiów i salonów „VeAn Tattoo” jest jedną z najpopularniejszych w Europie. To właśnie tutaj znajdziesz najodpowiedniejsze usługi i co najważniejsze znakomitych mistrzów, którym możesz bezpiecznie powierzyć swoje ciało. Nasz salon tatuażu w Zabrzu ma przyjemność zaoferować:

 • Wykonywanie tatuaży w różnych stylach;
 • Wykonanie makijażu permanentnego;
 • Usługi piercingu;
 • Laserowe usuwanie tatuażu;
 • Kursy szkoleniowe z tatuażu, piercingu i makijażu permanentnego.Rozwój współczesnej branży tatuażu odbywa się w warunkach ostrej konkurencji, która pozwala osiągnąć prawdziwy sukces jedynie uznanym mistrzom swojego rzemiosła, znającym najbardziej sekretne tajniki zawodu.

Salon tatuażu w Zabrzu
Salon tatuażu w Zabrzu

Profesjonalizm i talent

„VeAn” to salon tatuażu w Zabrzu, w którym nawiążą współpracę z Tobą certyfikowani specjaliści, posiadacze europejskich dyplomów.

Nasi rzemieślnicy nie tracą okazji do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności, uczestniczą w międzynarodowych konkursach i festiwalach, aby otrzymać dyplomy i certyfikaty potwierdzające najwyższy poziom profesjonalizmu, mistrzostwo różnych technik, talent artystyczny i nienaganny gust.

W pełni rozumiemy pełną odpowiedzialność za zdrowie naszych klientów. Każdy z mistrzów posiada niezbędne przeszkolenie medyczne, jest dobrze zaznajomiony z anatomią i fizjologią organizmu człowieka i potrafi udzielić niezbędnej pomocy lub kompetentnie zastosować znieczulenie miejscowe. I oczywiście każdy mistrz to nie tylko natchniony artysta, ale także doskonały psycholog, który wie, jak znaleźć sposób na wzajemne zrozumienie z każdym klientem, zrozumieć jego pragnienia, pokonać lęki i wątpliwości.

Salon tatuażu w Zabrzu

Zalety pracy w naszym
salonie tatuażu w Zabrzu

Jedna z ważnych koncepcji w naszej pracy: wykorzystywanie wszelkich możliwości do realizacji swoich pragnień.

Gwarantujemy:

 • Największa dbałość o kwestie sanitarno-higieniczne. Miejsce pracy i sprzęt są poddawane dokładnej dezynfekcji, a narzędzia sterylne i jednorazowe są otwierane w obecności klienta.
 • Stosowanie wysokiej jakości narzędzi i certyfikowanych materiałów eksploatacyjnych.
 • Indywidualne podejście w pracy z każdym klientem.
 • Dostęp do bogatego portfolio specjalistów salonowych.
 • Bezpłatna konsultacja przed zabiegiem, podczas której zostaniesz poinformowany o ewentualnych przeciwwskazaniach, dyskomforcie oraz możliwościach wykonania znieczulenia miejscowego, pielęgnacji kolczyków, tatuaży czy makijażu permanentnego.
 • Przejrzyste ceny, które można poznać na stronie internetowej naszego salonu tatuażu w Zabrzu.Zdecydowanie zalecamy uważne śledzenie naszych loterii, promocji i rabatów.

Skontaktuj się z nami