Tattoo salon w Katowicach - VeAn Poland
m. Katowice
Andrzeja 21
Data otwarcia: 20 grudnia 2021
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Katowice

Inna Svyshch

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Danyil Honchar

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Alina Martsynkevich

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Emanuela Sutyla

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Oleksandr Lehotai

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Volodymyr Myronov

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Oleksandr Popov

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Tattoo salon w Katowicach

Takie sfery jak tattoo, makijaż permanentny i piercing są popularne w terytorium całego kraju.


Usługi te pozwalają skutecznie wyróżnić się wśród wszystkich ludzi, podkreślić swoją indywidualność, wyrazić swój niezwykły styl. Dziedzina sztuki tatuażu jest mocno rozwinięta, ona zawiera w sobie niesamowitą ilość różnorodnych rysunków z obrazami wszystkiego, czego chcesz. Ludzie dekorują swoje ciała rysunkami zwierząt, kwiatów, ptaków, portretami innych ludzi, różnymi ornamentami, abstrakcjami i tak dalej. Kolorowa wersja tatuażu może być również bardzo rozmaitą, od czarno-białej po jasny, kolorowy obraz.

Zakres i rozmaitość przekłuwania nie przegrywa tatuażu. Dziś przy jego pomocy możesz ozdobić prawie każdą część ciała oryginalnymi kolczykami: twarz, uszy, szyję, klatkę piersiową, plecy, miejsca intymne i tak dalej. Co więcej, każdy rodzaj piercingu ma wiele odmian. Każdy klient będzie mógł wybrać odpowiednią dla siebie opcję dekoracji ciała.

Popularna na tym że poziomie jak dwie wyżej wymienione usługi jest i usługa makijażu permanentnego. Ale w sytuacji z tattoo i piercingiem, które są bardzo poszukiwane wśród osób obu płci, to w przypadku z makijażem permanentnym kobiety bardziej go wolą. Ta usługa pozwala dziewczynam i kobietom na noszenie długotrwałego makijażu, który nie będzie rozmazany ani zmyty wodą. Jest to super możliwość na oszczędzanie czasu, który jest wydawana na codzienny poranny make-up , a także pieniądze wydawane na kosmetyki.

Aby wykonać wszystkie powyższe usługi, zapraszamy do salonu tatuażu „VeAn”, położonego w pięknej Katowicach.

Tattoo salon w Katowicach

Szeroki wybór usług wysokiej jakości

Salon tatuażu w Katowicach „VeAn” zapewnia szereg wysokiej jakości usług świadczonych przez profesjonalnie wykwalifikowanych stylistów i dobre doświadczenie zawodowe.


Nasz salon wyposażony jest w najnowocześniejszy skuteczny sprzęt, wysokiej jakości narzędzia, markowe pigmenty, preparaty i materiały. Dla każdej z usług mamy osobne gabinet z całym niezbędnym wyposażeniem. Warunki sanitarne i higieniczne w każdym gabinecie są na najwyższym poziomie. Naszą pracę traktujemy z odpowiedzialnością i miłością, dlatego jakość pracy i zdrowie naszych klientów zawsze są najważniejsze.

Nasz salon oferuje następujące usługi: 

  • Tatuaż - dowolnej złożoności i wielkości, w różnych stylach i technikach; 
  • Piercing - wszystkie typy, dowolna złożoność i miejsce; 
  • Makijaż permanentny - brwi, usta, oczy, klasyczne typy i 3D; 
  • Laserowe usuwanie tatuaży, makijażu permanentnego; 
  • Szkolenia z zakresu nauki tatuażu, piercingu i makijażu permanentnego; 
  • Sprzedaż materiałów wykorzystywanych do tatuażu.
Tattoo salon w Katowicach
Tattoo salon w Katowicach

Profesjonalny poziom obsługi

Nasz salon tatuażu w Katowicach zapewnia każdemu odwiedzającemu pełną, szczegółową, bezpłatną konsultację.


Podczas konsultacji odwiedzający może zapoznać się z portfolio wszystkich stylistów dla wybranej przez niego usługi, zapoznać się z cennikiem jego usług. Stylista wysłucha wszystkie życzenia klienta dotyczące wybranej przez niego usługi, w razie potrzeby dokona własnych poprawek, określi zakres dalszych procedur. Ponadto specjalista zapozna klienta ze wszystkimi niezbędnymi ograniczeniami, poda szereg niezbędnych zaleceń.

Każdy gabinet w naszym salonie spełnia wszystkie standardy higieniczne. Regularnie odbywa się w nich sprzątanie i dezynfekcja sanitarna całego sprzętu roboczego i narzędzi. Wejście do gabinetów jest dozwolone tylko w jednorazowych pokrowcach na buty. Wszystkie kanapy i krzesła znajdujące się w gabinecie są regularnie dezynfikowane i osłonięte jednorazową folią ochronną. Stylista z każdym klientem pracuje w rękawiczkach jednorazowych.

Po prowadzeniu wybranej usługi pracownik przekazuje klientowi listę niezbędnych zaleceń dotyczących opieki i pielęgnacji uszkodzonego obszaru ciała.

Piękno musi być przede wszystkim wysokiej jakości i bezpieczne dla zdrowia klienta. Nasz salon to rozumie i spełnia wszystkie wymagania, aby zachwycić swoich klientów nowymi, wysokiej jakości usługami naszych mistrzów. Salon tatuażu „VeAn” - wszystko najlepsze dla naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.