Salon tatuażu w Wałbrzychu - VeAn Poland
m. Wałbrzych
Piłsudskiego 2
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Wałbrzych Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Sierova

  • Tattoo
Ocena: 4 (23)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Salon tatuażu w Wałbrzychu

Tatuaż to pamięć o ważnym wydarzeniu i okazja do zwrócenia na siebie uwagi, sposób na poinformowanie innych o swoim światopoglądzie i hołdzie dla mody.

„VeAn tattoo” – salon tatuażu w Wałbrzychu, w którym doświadczeni mistrzowie urzeczywistniają wszelkie fantazje klientów. Nasi mistrzowie profesjonalnie nakładają na skórę obrazy o dowolnej złożoności zgodnie z gotowymi szkicami. Dla klientów dostępna jest usługa tworzenia autorskiego rysunku ciała. Tatuaż według szkicu autora to okazja do uzyskania unikalnego rysunku, który szczegółowo odzwierciedla myśli, uczucia, emocje osoby w określonym momencie życia.

Salon tatuażu w Wałbrzychu

Salon tatuażu w Wałbrzychu: usługi

Profesjonalnie wykonany tatuaż podkreśli indywidualność i stanie się jasną ozdobą.

Oferujemy pełen zakres usług, od wykonywania obrazu artystycznego na ciele po naukę wykonywania tatuaży. Popularne usługi:

  • Makijaż permanentny — tworzenie i usuwanie makijażu konturowego;
  • Tatuaż — nakładanie, korekta, usuwanie wzorów;
  • Piercing w dowolnej części ciała;
  • Szkolenie z wydaniem certyfikatu zawodowego mistrza.Poziom usług w „VeAn tattoo” jest zgodny z normami europejskimi. Przystępne ceny usług to powód do odważnych eksperymentów. U nas możesz zrobić tatuaż, który stanie się szczęśliwym talizmanem. Możesz spróbować swoich sił w nowym, poszukiwanym zawodzie.

Salon tatuażu w Wałbrzychu
Salon tatuażu w Wałbrzychu

Korzyści dla naszych klientów

Każda osoba odwiedzająca salon tatuażu w Wałbrzychu będzie mogła docenić życzliwość i profesjonalizm naszych mistrzów.

Pomagamy naszym klientom zapomnieć o problemach, żyć szczęśliwym, bogatym życiem. Korzyści dla naszych gości:

  • Bezpłatne konsultacje. W trakcie komunikacji między klientem a mistrzem ustalana jest ogólna idea i projekt rysunku, wybierany jest szkic lub opracowywany jest autorski projekt. Uwzględniamy wszystkie życzenia klientów, aby każdy odwiedzający był zadowolony z wyniku.
  • Profesjonalizm. Wszyscy mistrzowie salonu „VeAn tattoo” przeszli specjalistyczne szkolenie, które zostało potwierdzone odpowiednimi dyplomami. Nie zatrzymują się na osiągniętym poziomie kompetencji, stale doskonalą swoje umiejętności, uczestniczą w międzynarodowych konkursach i festiwalach, gdzie często zdobywają nagrody.
  • Bezpieczeństwo. Nasi specjaliści otrzymali wykształcenie medyczne, co pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa procedur. Ściśle przestrzegamy warunków sanitarnych i higienicznych, co eliminuje ryzyko infekcji. Wszystkie instrumenty są sterylizowane, powierzchnie robocze regularnie czyszczone środkami dezynfekcyjnymi. Na życzenie klienta mistrzowie używają zestawów jednorazowych instrumentów, które są otwierane bezpośrednio przed zabiegiem i utylizowane po nim.
  • Wykorzystujemy nowoczesne materiały i zaawansowane technologie. Bezpieczne i wysokiej jakości materiały eksploatacyjne są kluczem do uzyskania wyraźnego, wyrazistego, estetycznego wzoru. Wybieramy dla klientów „VeAn tattoo” tylko najlepsze!
  • Promocje i oferty specjalne. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić nasz salon, będziesz mile zaskoczony niespodziankami. Regularne promocje, korzystne rabaty i losowania nagród pomogą spełnić marzenie o tatuażu bez zbędnych wydatków finansowych. Subskrybentom strony salonu w sieciach społecznościowych łatwiej jest dowiedzieć się o nadchodzących promocjach i rabatach. Nie przegap swojej szansy!Opinie zadowolonych gości są najlepszym potwierdzeniem doskonałej pracy naszych mistrzów. Wystarczy wykonać tylko jeden telefon, aby umówić się na konsultację i osobiście sprawdzić jakość świadczonych usług.

Salon tatuażu w Wałbrzychu

Jak pracujemy?

Bezpłatne konsultacje to okazja, aby dowiedzieć się więcej o technice nakładania trwałych rysunków i wypróbować opcje szkiców.

Jeśli nie jesteś psychicznie gotowy na tatuaż lub piercing, możesz po prostu porozmawiać z mistrzem, który chętnie odpowie na pytania i podzieli się profesjonalnymi sekretami. „VeAn tattoo” to specjalistyczny salon tatuażu w Wałbrzychu, miejsce, w którym spełniają się marzenia i otwierają się nowe horyzonty.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.