Studio tatuażu w Toruniu - VeAn Poland
m. Toruń
Szewska 10
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Toruń Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Polina Malkina

  • Szkolenie mistrzowskie
  • Laserowe usuwanie
  • Piercing
Ocena: 4,6 (52)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Studio tatuażu w Toruniu

Jak uzupełnić swój styl i uczynić go ciekawszym?

Jak podkreślić indywidualność wskazując na swoje zainteresowania i hobby? Możesz wybrać najciekawszy styl ubioru, wykonać odważną fryzurę i zastosować podobne elementy stylu, a uzupełnieniem tego wszystkiego może być tatuaż o wysokiej jakości. Możesz wybrać dowolną opcję, rozmiar i kolor przyszłego wzoru na skórze, a my pomożemy Ci zrealizować pracę. Mamy szeroki wybór eleganckich i wyrafinowanych tatuaży dla kobiet oraz brutalnych tatuaży dla mężczyzn. Studio tatuażu w Toruniu oferuje wykonanie prac o dowolnej złożoności w dowolnym nurcie, a nasi mistrzowie gotowi podjąć się każdych, nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań.

Studio tatuażu w Toruniu
Studio tatuażu w Toruniu

Wasze bezpieczeństwo
jest dla nas bardzo ważne

W każdym mieście różne studia tatuażu oferują wykonanie dowolnej pracy za różne koszty.

Za minimalną cenę otrzymasz propozycję wykonania tatuażu nawet w domu na kolanie. Warto jednak pomyśleć o sterylności narzędzi, stanowiska i materiałów eksploatacyjnych, gdyż może to być lekceważone podczas zabiegu. Nasi specjaliści zachowują pełną sterylność, dzięki czemu proces nałożenia wzoru na skórę jest całkowicie bezpieczny. Pomożemy Ci cieszyć się tatuażem, a nie ponosić konsekwencji oszczędności.

Nasi tatuatorzy stosują ochraniacze na buty, rękawiczki oraz pokrowiec na sprzęt do tatuowania, dzięki czemu będziesz całkowicie chroniony przed infekcjami. Ze względu na różnorodność materiałów eksploatacyjnych koszt pracy będzie wyższy, ale bezpieczeństwo i zdrowie klienta zawsze będą na pierwszym miejscu. Zestaw tych materiałów eksploatacyjnych pozostaje niezmieniony i jest używany przy wykonywaniu dowolnego tatuażu, dlatego koszty są takie same.

Studio tatuażu w Toruniu
Studio tatuażu w Toruniu
Studio tatuażu w Toruniu

Co nas wyróżnia

Każdy z naszych specjalistów jest tatuażystą, który przeszedł odpowiednie szkolenia, zapoznał się zarówno z podstawami teoretycznymi, jak i praktycznymi.

Wieloletnie doświadczenie pozwala mistrzom podejmować się najtrudniejszych wyzwań artystycznych i swoją pracę na najwyższym poziomie. Uczestniczymy w szkoleniach i seminariach zaawansowanych, co pozwala nam doskonalić się każdego dnia. Każdy tatuażysta posiada dyplom ukończenia szkolenia, a także dokumenty potwierdzające jego poziom. Głównym zadaniem jest ochrona przed zakażeniami przy wykonaniu każdego rodzaju pracy.

Studio tatuażu w Toruniu
Studio tatuażu w Toruniu

Studio tatuażu w Toruniu: nowe możliwości

Studio tatuażu w Toruniu poszerzy możliwości osiągnięcia wysokiej jakości świadczonych usług.

Zajmujemy się wykonaniem, korektą lub usunięciem tatuaży, cokolwiek by to nie było. Wykonujemy również tatuaż, aby podkreślić piękno Twoich oczu. Mistrzowie naszego studia tatuażu gotowi do wykonania każdej pracy, a na wszystkie pytania możesz uzyskać porady:

  • Dni zapisów.
  • Koszt określonej pracy.
  • Rodzaje pracy i sposoby jej wykonywania.Każdy tatuażysta naszego studia w Toruniu jest specjalistą, który może pochwalić się wysokim poziomem wiedzy i doświadczenia, dzięki czemu może zaproponować opcje wzorów na dowolny gust, z uwzględnieniem rozmiaru, koloru itd. Możesz także wybrać konkretnego artystę, którego portfolio przypadnie Ci do serca.

Studio tatuażu w Toruniu
Studio tatuażu w Toruniu
Studio tatuażu w Toruniu

Uzbrojenie się w wiedzę

Wszystko, czego potrzebuje klient, to przybliżone zrozumienie pożądanej pracy.

Zdecyduj, gdzie chcesz nałożyć tatuaż, aby uzyskać najlepszy efekt. Weź również pod uwagę rozmiar pracy i jej lokalizację. Jeśli nie jesteś gotowy odpowiedzieć na jakiekolwiek pytania, zawsze chętnie doradzimy Ci w każdym z nich. Dodatkowo otrzymasz poradę, jak właściwie dbać o nowy i stary tatuaż. Jeśli jakieś informacje zostaną zapomniane lub nie zostaną zapamiętane, lub masz więcej pytań, możesz je zadać. Zawsze chętnie udzielimy Ci pomocy i informacji niezbędnych do ochrony Twojego zdrowia.

Studio tatuażu w Toruniu
Studio tatuażu w Toruniu
Jak uzupełnić swój styl?

Dziewczyny i kobiety mogą rozważyć opcje makijazu permanentnego brwi, co wyeliminuje potrzebę ich malowania z codziennych rytuałów.

Taka usługa oszczędza czas każdego dnia, konsekwentnie podkreślając najpiękniejsze szczegóły twarzy. Oferujemy również usługi piercingu, w celu zdobienia ciała nie tylko tatuażem, ale także różnymi akcesoriami. Mistrzowie tatuażu i piercingu to ludzie z dużą wiedzą i ogromnym doświadczeniem, którzy wykonują swoją pracę równie bezpiecznie i skutecznie. Piercing można wykonać w naszym studio tatuażu w Toruniu w dowolnym miejscu, zgodnie z życzeniem klienta.

Studio tatuażu w Toruniu
Studio tatuażu w Toruniu
Studio tatuażu w Toruniu
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.