O dyplomie - VeAn Poland

O dyplomie

Nasze certyfikaty są równoważne ze specjalistycznym certyfikowanym wykształceniem i posiadają akredytacje oraz potwierdzenia od wiodących światowych organizacji. Są uznane w 60 krajach świata i oficjalnie zarejestrowane w 6 z nich jako legalne potwierdzenie kwalifikacji zawodowych.


Elementy certyfikatu
1 Hologram bezpieczeństwa
2 Data wydania certyfikatu i jego indywidualny numer seryjny
3 Podpis dyrektora, kierownika studia tatuażu, w którym szkolił się student
4 Druk sieci salonów tatuażu zapewniających kursy oraz zdjęcie studenta
Czek magisterski

Pomimo tego, że dyplomy szkół edukacyjnych pracujących w branży tatuażu, tatuażu i piercingu nie są zarejestrowane w jednolitym rejestrze państwowym.

KZR ma możliwość zweryfikowania prawdziwości dokumentu o uzyskaniu kwalifikacji danego mistrza.

  1. Posiadamy własną bazę danych, w której zarejestrowane są wszystkie dyplomy instytucji edukacyjnych – partnerów KZR
  2. W przypadku wątpliwości co do oryginalności dokumentu wystarczy autorytet KZR, aby skierować zapytanie o odbiorcę dyplomu do instytucji edukacyjnej.
  3. KZR może zaproponować specjalistom, których dyplom budzi wątpliwości, potwierdzenie swoich kwalifikacji za pomocą egzaminu.

Każda osoba prawna lub osoba fizyczna może złożyć wniosek do KZR o sprawdzenie dyplomu magisterskiego. Wystarczy pozostawić prośbę na stronie internetowej lub skontaktować się z radą ekspertów Stowarzyszenia telefonicznie.

Usługa jest bezpłatna. W niektórych przypadkach mogą być wymagane dodatkowe opłaty za znalezienie i podanie bardziej szczegółowych informacji na temat kreatora.

Przedstawiciele KZR tatuażu, makijażu permanentnego i piercingu są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania związane ze sprawdzaniem dyplomu mistrza.

Koszt jest jednak nieporównywalnie mały przy zaletach, jakie daje:
  1. Pracodawca zyskuje zaufanie do deklarowanych kwalifikacji swojego specjalisty.
  2. Salon czy studio może mieć pewność, że mistrz posiada niezbędne umiejętności i umiejętności zawodowe, a także jest zaznajomiony z normami sanitarno-higienicznymi, zasadami etyki zawodowej.
  3. Konsumenci mogą być pewni wysokiej jakości usług nawet na etapie wyboru tatuażu, makijażu permanentnego czy mistrza piercingu
  4. Podczas sprawdzania działalności instytucji przez organy regulacyjne nie będzie pytań o profesjonalne przeszkolenie personelu
  5. Zmniejsza się ryzyko naruszeń w pracy specjalistów, które mogą powodować niepożądane konsekwencje, ponieważ przeszkolony mistrz ma umiejętności i umiejętności zawodowe.

Licencja Stowarzyszenia Mistrzów Tatuażu

Sprawdź dyplom To nie tylko kartka papieru – to dokument na poziomie międzynarodowym, który podlega weryfikacji i certyfikacji.

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.