fbpx


Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Bydgoszcz, Ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 21

t. +48575 692 499

od 11-00 do 20-00
Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Bydgoszcz, Ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 21

t. +48575 692 499

od 11-00 do 20-00


  

SALON TATUAŻU W BYDGOSZCZY

Jest wielu ludzi, którzy chcą zrobić sobie tatuaż artystyczny, one zwracają się do mistrzów z chęcią dostać tatuaż, który będzie wyjątkowy w swoim rodzaju, który będzie w stanie podkreślić ich indywidualność, wyrazić myśli i uczucia. Doświadczony specjalista z przyjemnością pomoże Ci przekształcić wymyślony szkic w tatuaż, zaproponuje styl i miejsce gdzie i jak najlepiej nałożyć obraz. Jeśli chcesz, możesz wybrać szkic z już istniejącego portfolio. Specjalista wykona prace na takim poziomie, aby tatuaż był niezwykle niepowtarzalny pod względem stylu i kolorystyki.

Ale tatuaż to nie jedyny sposób, aby się wyróżnić, wielu używa do tego również piercingu, tatuażu i innych modyfikacji ciała. Ludzie bardzo się starają, aby nie być jak reszta.

SALON TATUAŻU „VeAn”

W Bydgoszczy znajduje się wspaniały salon tatuażu „VeAn”, w którym obsługa odbywa się na wysokim poziomie, przez wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników. Będziesz zachwycony komfortowym otoczeniem i przyjazną obsługą. Nasza salon i jego pracownicy mają za plecami wiele prac, które zdobią ciała wielu klientów. Odwiedzając nas często, ludzie stają się stałymi gośćmi i polecają „VeAn” swoim bliskim oraz tym, którzy chcą wykonać dowolną modyfikację ciała (tatuaż, piercing, makijaż permanentny i inne usługi). Nasze klienci są bardzo różne - są to ludzie młodzi i starsze, z różnych warstw i narodowości.

Artystyczny tatuaż nie ma ograniczeń wiekowych, z doświadczeniem naszych mistrzów rysunek zawsze wygląda świetnie. Salon "VeAn" realizuje prace o różnym stopniu skomplikowania i kolorystyki, bądź to mały rysunek, czy wielkie złożone prace. Eksperci realizują każdy wymyślony przez Ciebie rysunek lub ten, który możesz wybrać z portfolio. W razie potrzeby, na Twoje życzenie, możesz wykonać na zamówienie unikalny szkic, który zostanie Ci dostarczony w formacie cyfrowym lub wydrukowany. Podczas tworzenia indywidualnego rysunku omawiasz swoje pomysły i dlatego gwarantowana jest wyjątkowość szkicu. Takiego lub podobnego tatuażu nie zobaczysz na nikim innym, tylko na swoim ciele, bo to Twoja wspólna praca z mistrzem, cały proces tworzenia odbywa się w oparciu o Twoje pomysły. Koszt stworzenia szkicu jest wliczony w całkowity koszt pracy, którą planujesz ze swoim mistrzem. Personel naszego salonu tatuażu zna się na swojej branży, każdy specjalista podchodzi do pracy z odpowiedzialnością. Każda z usług modyfikacji ciała będzie wyglądać ciekawie i niepowtarzalnie.

BEZPIECZEŃSTWO W „VeAn”

Studio tatuażu w Bydgoszczy odpowiada za Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego wszystkie procesy odbywają się w sterylnych pomieszczeniach wyposażonych w wszystkie środki i sprzęt. Cały sprzęt, materiały i preparaty są wyjątkowo wysokiej jakości. Zatrudniamy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę - wielu naszych pracowników ukończyło specjalistyczne placówki medyczne. Wszystko dzieje się na najwyższym poziomie w trosce o Ciebie.

Do tego czasu marzysz o wyjątkowym tatuażu artystycznym? Mistrzowie salonu „Vean” w Bydgoszczy pomogą zrealizować Twoje życzenia na najwyższym poziomie. Oprócz tatuaży artystycznych, w naszym salonie tatuażu w mieście Bydgoszcz, można również skorzystać z takich usług jak piercing dowolnych części ciała, tatuowanie (makijaż permanentny), a także w z usług laserowego usuwania tatuażu lub makijażu permanentnego. Jeśli sam chcesz nauczyć się tatuażu lub innego obszaru usług (piercing, makijaż permanentny), salon tatuażu w Bydgoszczy zapewnia szkolenie mistrzów i dalsze zatrudnienie. Spełnij swoje marzenia z salonem tatuażu w Bydgoszczy, „VeAn” jest zawsze do Twojej dyspozycji.

JUŻ JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? ZOSTAW SWOJĄ OPINIE

Коммерческие

JAKOŚĆ PRACY STYLISTY: 100% - 24 votes
Świetnie
SERWIS I OBSŁUGA: 100% - 16 votes
Świetnie
LOKALIZACJA STUDIUM: 90.07% - 20 votes
Świetnie
ZGODNOŚĆ CENOWA: 100% - 16 votes
Świetnie

97%

общий рейтинг

Bydgoszcz Salon 6
Bydgoszcz Salon 2
Bydgoszcz Salon 5
Bydgoszcz Salon 3
Bydgoszcz Salon 1
Bydgoszcz Salon 4
Bydgoszcz Salon 2
Bydgoszcz Salon 5
Bydgoszcz Salon 6
Bydgoszcz Salon 3
Bydgoszcz Salon 4
Bydgoszcz Salon 1

Nasze usługi

Nasze usługi

Nasze styliści

Anastasiia

Anastasiia

konsultant
Dominika

Dominika

mistrz tatuażu
Polina

Polina

piercer

Nasze styliści

Anastasiia

Anastasiia

konsultant
Dominika

Dominika

mistrz tatuażu
Polina

Polina

piercer

Korzystne rozdziały