fbpx


Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Bydgoszcz, Ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 21

t. +48575 692 499

od 11-00 do 20-00
Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Bydgoszcz, Ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 21

t. +48575 692 499

od 11-00 do 20-00


  

SALON TATUAŻU W BYDGOSZCZY

Jest wielu ludzi, którzy chcą zrobić sobie tatuaż artystyczny, one zwracają się do mistrzów z chęcią dostać tatuaż, który będzie wyjątkowy w swoim rodzaju, który będzie w stanie podkreślić ich indywidualność, wyrazić myśli i uczucia. Doświadczony specjalista z przyjemnością pomoże Ci przekształcić wymyślony szkic w tatuaż, zaproponuje styl i miejsce gdzie i jak najlepiej nałożyć obraz. Jeśli chcesz, możesz wybrać szkic z już istniejącego portfolio. Specjalista wykona prace na takim poziomie, aby tatuaż był niezwykle niepowtarzalny pod względem stylu i kolorystyki.

Ale tatuaż to nie jedyny sposób, aby się wyróżnić, wielu używa do tego również piercingu, tatuażu i innych modyfikacji ciała. Ludzie bardzo się starają, aby nie być jak reszta.

SALON TATUAŻU „VeAn”

W Bydgoszczy znajduje się wspaniały salon tatuażu „VeAn”, w którym obsługa odbywa się na wysokim poziomie, przez wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników. Będziesz zachwycony komfortowym otoczeniem i przyjazną obsługą. Nasza salon i jego pracownicy mają za plecami wiele prac, które zdobią ciała wielu klientów. Odwiedzając nas często, ludzie stają się stałymi gośćmi i polecają „VeAn” swoim bliskim oraz tym, którzy chcą wykonać dowolną modyfikację ciała (tatuaż, piercing, makijaż permanentny i inne usługi). Nasze klienci są bardzo różne - są to ludzie młodzi i starsze, z różnych warstw i narodowości.

Artystyczny tatuaż nie ma ograniczeń wiekowych, z doświadczeniem naszych mistrzów rysunek zawsze wygląda świetnie. Salon "VeAn" realizuje prace o różnym stopniu skomplikowania i kolorystyki, bądź to mały rysunek, czy wielkie złożone prace. Eksperci realizują każdy wymyślony przez Ciebie rysunek lub ten, który możesz wybrać z portfolio. W razie potrzeby, na Twoje życzenie, możesz wykonać na zamówienie unikalny szkic, który zostanie Ci dostarczony w formacie cyfrowym lub wydrukowany. Podczas tworzenia indywidualnego rysunku omawiasz swoje pomysły i dlatego gwarantowana jest wyjątkowość szkicu. Takiego lub podobnego tatuażu nie zobaczysz na nikim innym, tylko na swoim ciele, bo to Twoja wspólna praca z mistrzem, cały proces tworzenia odbywa się w oparciu o Twoje pomysły. Koszt stworzenia szkicu jest wliczony w całkowity koszt pracy, którą planujesz ze swoim mistrzem. Personel naszego salonu tatuażu zna się na swojej branży, każdy specjalista podchodzi do pracy z odpowiedzialnością. Każda z usług modyfikacji ciała będzie wyglądać ciekawie i niepowtarzalnie.

BEZPIECZEŃSTWO W „VeAn”

Studio tatuażu w Bydgoszczy odpowiada za Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego wszystkie procesy odbywają się w sterylnych pomieszczeniach wyposażonych w wszystkie środki i sprzęt. Cały sprzęt, materiały i preparaty są wyjątkowo wysokiej jakości. Zatrudniamy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę - wielu naszych pracowników ukończyło specjalistyczne placówki medyczne. Wszystko dzieje się na najwyższym poziomie w trosce o Ciebie.

Do tego czasu marzysz o wyjątkowym tatuażu artystycznym? Mistrzowie salonu „Vean” w Bydgoszczy pomogą zrealizować Twoje życzenia na najwyższym poziomie. Oprócz tatuaży artystycznych, w naszym salonie tatuażu w mieście Bydgoszcz, można również skorzystać z takich usług jak piercing dowolnych części ciała, tatuowanie (makijaż permanentny), a także w z usług laserowego usuwania tatuażu lub makijażu permanentnego. Jeśli sam chcesz nauczyć się tatuażu lub innego obszaru usług (piercing, makijaż permanentny), salon tatuażu w Bydgoszczy zapewnia szkolenie mistrzów i dalsze zatrudnienie. Spełnij swoje marzenia z salonem tatuażu w Bydgoszczy, „VeAn” jest zawsze do Twojej dyspozycji.

JUŻ JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? ZOSTAW SWOJĄ OPINIE

Коммерческие

JAKOŚĆ PRACY STYLISTY: 100% - 44 votes
Świetnie
SERWIS I OBSŁUGA: 100% - 41 votes
Świetnie
LOKALIZACJA STUDIUM: 85.59% - 42 votes
Świetnie
ZGODNOŚĆ CENOWA: 100% - 43 votes
Świetnie

96%

общий рейтинг

Bydgoszcz Salon 6
Bydgoszcz Salon 2
Bydgoszcz Salon 5
Bydgoszcz Salon 3
Bydgoszcz Salon 1
Bydgoszcz Salon 4
Bydgoszcz Salon 2
Bydgoszcz Salon 5
Bydgoszcz Salon 6
Bydgoszcz Salon 3
Bydgoszcz Salon 4
Bydgoszcz Salon 1

Nasze usługi

Nasze usługi

Nasze styliści

Anastasiia

Anastasiia

konsultant
Dominika

Dominika

mistrz tatuażu
Polina

Polina

piercer
Tommy

Tommy

mistrz tatuażu

Nasze styliści

Anastasiia

Anastasiia

konsultant
Dominika

Dominika

mistrz tatuażu
Polina

Polina

piercer
Tommy

Tommy

mistrz tatuażu

Korzystne rozdziały

›PODZIEL SIĘ OPINIĄ I OTRZYMAJ PREZENT

Zostaw opinie