m. Bydgoszcz
Długa 63
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Bydgoszcz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Polina Malkina

  • Szkolenie mistrzowskie
  • Laserowe usuwanie
  • Piercing
Ocena: 4,2 (85)
avatar
Bydgoszcz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Denys Danicovych

  • Opracowanie szkiców
  • Tattoo
Ocena: 3,6 (27)
avatar
Bydgoszcz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Aruzhan Mukazhanova

  • Piercing
Ocena: 5 (25)
avatar
Bydgoszcz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Volodymyr Samchuk

  • Tattoo
Ocena: 5 (22)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Salon tatuażu w Bydgoszczy

Jest wielu ludzi, którzy chcą zrobić sobie tatuaż artystyczny, one zwracają się do mistrzów z chęcią dostać tatuaż, który będzie wyjątkowy w swoim rodzaju, który będzie w stanie podkreślić ich indywidualność, wyrazić myśli i uczucia.


Doświadczony specjalista z przyjemnością pomoże Ci przekształcić wymyślony szkic w tatuaż, zaproponuje styl i miejsce gdzie i jak najlepiej nałożyć obraz. Jeśli chcesz, możesz wybrać szkic z już istniejącego portfolio. Specjalista wykona prace na takim poziomie, aby tatuaż był niezwykle niepowtarzalny pod względem stylu i kolorystyki.

Ale tatuaż to nie jedyny sposób, aby się wyróżnić, wielu używa do tego również piercingu, tatuażu i innych modyfikacji ciała. Ludzie bardzo się starają, aby nie być jak reszta.

Salon tatuażu w Bydgoszczy

Salon tatuażu "VeAn"

W Bydgoszczy znajduje się wspaniały salon tatuażu „VeAn”, w którym obsługa odbywa się na wysokim poziomie, przez wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników.


Będziesz zachwycony komfortowym otoczeniem i przyjazną obsługą. Nasza salon i jego pracownicy mają za plecami wiele prac, które zdobią ciała wielu klientów. Odwiedzając nas często, ludzie stają się stałymi gośćmi i polecają „VeAn” swoim bliskim oraz tym, którzy chcą wykonać dowolną modyfikację ciała (tatuaż, piercing, makijaż permanentny i inne usługi). Nasze klienci są bardzo różne - są to ludzie młodzi i starsze, z różnych warstw i narodowości.

Artystyczny tatuaż nie ma ograniczeń wiekowych, z doświadczeniem naszych mistrzów rysunek zawsze wygląda świetnie. Salon "VeAn" realizuje prace o różnym stopniu skomplikowania i kolorystyki, bądź to mały rysunek, czy wielkie złożone prace. Eksperci realizują każdy wymyślony przez Ciebie rysunek lub ten, który możesz wybrać z portfolio. W razie potrzeby, na Twoje życzenie, możesz wykonać na zamówienie unikalny szkic, który zostanie Ci dostarczony w formacie cyfrowym lub wydrukowany. Podczas tworzenia indywidualnego rysunku omawiasz swoje pomysły i dlatego gwarantowana jest wyjątkowość szkicu. Takiego lub podobnego tatuażu nie zobaczysz na nikim innym, tylko na swoim ciele, bo to Twoja wspólna praca z mistrzem, cały proces tworzenia odbywa się w oparciu o Twoje pomysły. Koszt stworzenia szkicu jest wliczony w całkowity koszt pracy, którą planujesz ze swoim mistrzem. Personel naszego salonu tatuażu zna się na swojej branży, każdy specjalista podchodzi do pracy z odpowiedzialnością. Każda z usług modyfikacji ciała będzie wyglądać ciekawie i niepowtarzalnie.

Salon tatuażu w bydgoszczy
Salon tatuażu w bydgoszczy

Bezpieczeństwo w "VeAn"

Studio tatuażu w Bydgoszczy odpowiada za Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego wszystkie procesy odbywają się w sterylnych pomieszczeniach wyposażonych w wszystkie środki i sprzęt.


Cały sprzęt, materiały i preparaty są wyjątkowo wysokiej jakości. Zatrudniamy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę - wielu naszych pracowników ukończyło specjalistyczne placówki medyczne. Wszystko dzieje się na najwyższym poziomie w trosce o Ciebie.

Do tego czasu marzysz o wyjątkowym tatuażu artystycznym? Mistrzowie salonu „Vean” w Bydgoszczy pomogą zrealizować Twoje życzenia na najwyższym poziomie. Oprócz tatuaży artystycznych, w naszym salonie tatuażu w mieście Bydgoszcz, można również skorzystać z takich usług jak piercing dowolnych części ciała, tatuowanie (makijaż permanentny), a także w z usług laserowego usuwania tatuażu lub makijażu permanentnego. Jeśli sam chcesz nauczyć się tatuażu lub innego obszaru usług (piercing, makijaż permanentny), salon tatuażu w Bydgoszczy zapewnia szkolenie mistrzów i dalsze zatrudnienie. Spełnij swoje marzenia z salonem tatuażu w Bydgoszczy, „VeAn” jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami