Opłata
Płatność bezgotówkowa

Jeśli masz trudności lub pytania - prosimy o kontakt z konsultantem online

Płacić
Masz możliwość dokonać wpłatę na kartę firmową bez komisji
Zaliczka

Koszt zaliczki wynosi co najmniej 10% wartości przyszłej usługi. Przedpłata to zabezpieczenie dla Ciebie i dla nas, abyśmy mogli przygotować wszystko przed sesją.

Dlaczego jest to potrzebne

Dokonując przedpłaty potwierdzasz termin sesji, dzięki czemu mistrz i studio mogą racjonalnie zaplanować swój czas pracy.

Zwracamy zaliczkę

Jeżeli poinformujesz o chęci anulowania sesji co najmniej jeden dzień przed jej terminem. Także istnieje również możliwość zmiany terminu sesji za tą samą przedpłatą.

Aby dokonać płatności, skontaktuj się z menedżerem


Telefon:
+48 124 004 338 (Skargi i sugestie)
E-mail:
[email protected]
Dlaczego płatność mogła nie zostać zrealizowana
Być może popełniłeś błąd i podałeś zły numer telefonu. Numer musi być w formacie: 48 *** *** ***. W sumie składa się z 11 cyfr.
Upewnij się, że masz wystarczające środki na karcie debetowej lub kredytowej. Podczas wypełniania danych karty należy dokładnie wprowadzić wszystkie dane karty. Sprawdź, czy karta nie jest przeterminowana i aktywna.
Sprawdź limit płatności internetowych w ustawieniach banku. Jeśli nie ustawiono limitu płatności internetowych i funkcja jest wyłączona, aktywuj ją i ustaw limit na określoną kwotę.
Rata
  • 1 Proponujemy skorzystać z usługi „Płatność na raty” – to kolejny krok w kierunku spotkania z klientami naszych salonów.
  • 2 Ta możliwość dotyczy każdej z naszych usług od 500 PLN
  • 3 Kolejna dobra wiadomość - biorąc od nas na raty tatuaż lub inne usługi nie przepłacasz odsetek!