fbpx


Studio tatuażu "VeAn"

Spodziewaj się otwarcia wkrótce

Wybierz szkic dla siebie

WYBIERZ TATUAŻ - SZKIC

 
Studio tatuażu "VeAn"

EXPECT, otwarcie wkrótce

Wybierz szkic dla siebie

WYBIERZ TATUAŻ - SZKIC

 

SALON TATUAŻU WE WROŁAWIU

Takie branży jak tatuaż, makijaż permanentny i piercing są popularne prawie we wszystkich krajach. Usługi te pozwalają skutecznie wyróżnić się spośród wszystkich innych ludzi, podkreślić ich indywidualność, wyrazić wyjątkowy styl. Sfera artystycznego tatuażu jest tak rozwinięta, że zawiera niesamowitą ilość wariacji szkiców ze wszystkim co można Socie wyobrazić. Ludzie ozdabiają swoje ciała rysunkami zwierząt, kwiatów, ptaków, portretami innych ludzi, różnymi ozdobami, abstrakcjami i tak dalej. Kolory w tatuażu również mogą być bardzo różne, od czarno-białej pracy do jasnego, kolorowego obrazu.

Branża piercingu również nie ustępuje w swojej rozmaitości. Dziś z jego pomocą możesz ozdobić oryginalnymi kolczykami prawie każdą część ciała: twarz, uszy, szyję, klatkę piersiową, plecy, miejsca intymne i tak dalej. Ponadto każdy rodzaj piercingu ma wiele odmian. Każdy klient będzie mógł wybrać odpowiednią opcję dekoracji ciała.

Również popularna jak powyżej wymienione usługi jest usługa makijażu permanentnego. Tatuaże i kolczyki są bardzo popularne zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, to w przypadku makijażu permanentnego - kobiety wolą bardziej tą usługę. Makijaż permanentny umożliwia kobietom noszenie makijażu, który nie rozmazuje się ani nie zmywa się wodą. To świetna oszczędność czasu na codzienne poranne przygotowania, a także na pieniądze, które wydajesz na kosmetyki.

W celu wykonania wszystkich powyższych usług zapraszamy do salonu tatuażu „VeAn”, znajdującego się w pięknym mieście Wrocławiu.

SZEROKI WYBÓR JAKOŚCI USŁUG

Salon tatuażu we Wrocławiu „VeAn” świadczy szereg wysokiej jakości usług, które są wykonywane przez mistrzów o wysokich kwalifikacjach i przyzwoitym doświadczeniu zawodowym. Nasz salon wyposażony jest w najnowocześniejszy sprawny sprzęt, wysokiej jakości instrumenty, markowe pigmenty, preparaty i materiały. Do każdej usługi mamy osobne biuro z całym niezbędnym wyposażeniem. Warunki sanitarne w każdym biurze są na najwyższym poziomie. Do naszej pracy podchodzimy z odpowiedzialnością i miłością, z powodu tego, że jakość pracy i zdrowie naszych klientów są dla nas zawsze najważniejsze.

Nasz salon oferuje takie usługi:

  • tatuaż - o dowolnej złożoności i wielkości, w różnych stylach i technikach wykonania;
  • piercing - wszystkie rodzaje, dowolna złożoność;
  • makijaż permanentny - brwi, usta, oczy, klasyczny, 3D;
  • laserowe usuwanie tatuażu, makijażu permanentnego ;
  • Kursy szkoleniowe w zakresie branży tatuażu, przekłuwania i makijażu permanentnego;
  • sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do tatuażu.

PROFESJONALNY POZIOM USŁUG

Nasz salon tatuażu we Wrocławiu zapewnia każdemu odwiedzającemu pełną, szczegółową i bezpłatną konsultację. W trakcie konsultacji klient może zapoznać się z portfolio mistrzów, zapoznać się z samym wybranym mistrzem oraz cennikiem jego usług. Mistrz wysłucha wszystkich życzeń klienta dotyczących wybranej usługi, w razie potrzeby dokona własnych korekt, opisze zakres nadchodzących zabiegów. Ponadto specjalista zapozna klienta ze wszystkimi niezbędnymi ograniczeniami, przedstawi szereg niezbędnych zaleceń.

Każdy pokój w naszym salonie spełnia wszelkie standardy sterylności. Nasze pracownicy regularnie przeprowadzają czyszczenie sanitarne, dezynfekcję wszelkiego sprzętu roboczego i narzędzi. Wejście do biur jest dozwolone tylko w jednorazowych pokrowcach na buty. Wszystkie kanapy i krzesła w gabinecie są regularnie sterylizowane i zabezpieczane jednorazową folią ochronną. Mistrz pracuje z każdym klientem w jednorazowych rękawiczkach.

Po wykonaniu wybranej usługi mistrz przekazuje klientowi listę niezbędnych zaleceń dotyczących pielęgnacji tatuowanego lub przekłutego obszaru ciała.

Zabiegi dla piękności muszą być wysokiej jakości i bezpieczne dla zdrowia. Nasz salon to rozumie i dba o wszystko, aby zachwycać swoich klientów nowymi, wysokiej jakości usługami od naszych mistrzów. Salon tatuażu „VeAn” - wszystko najlepsze dla naszych klientów.

JUŻ JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? ZOSTAW SWOJĄ OPINIE

Коммерческие

JAKOŚĆ PRACY STYLISTY: 100% - 5 votes
Świetnie
SERWIS I OBSŁUGA: 100% - 5 votes
Świetnie
LOKALIZACJA STUDIUM: 100% - 6 votes
Świetnie
ZGODNOŚĆ CENOWA: 100% - 5 votes
Świetnie

100%

общий рейтинг

Nasze usługi

Nasze usługi

Korzystne rozdziały