fbpx
SZKOLENIE Z PIERCINGU

 

ZALETY NAUKI

1.png

Zatrudnienie w naszych studiach w Europie dla najlepszych

1.png

Regularna maksymalna zniżka w naszych i partnerskich sklepach

1.png

Wybór mistrza-wykładowcy, a także najlepsze zaproszeni artyści

1.png

Kursy artystyczne jednocześnie z twoimi szkoleniami

1.png

Sporządzenie umowy i oficjalne zaróbki

1.png

Chat dla wszystkich pytań online

1.png

Możliwość opłat za szkolenia na raty

1.png

Wynajem miejsca minus 30% po ukończeniu studiów. Będziemy Cię nadal uczyć i możesz dostać miejsce w zespole

Kurs
Piercingu „Standardowy”
3500zł

Standard

Teoria + Praktyka
Po jednej modelce na wszystkie przekłucia
Czas trwania - 8 dni

 1. Płatek ucha
 2. Helix
 3. Tragus
 4. Conch
 5. Industrial
 6. Rook
 7. Daith
 8. Nostril
 9. Septum
 10. Brew
 11. Jedno przekłucie wargi
 12. Język
 13. Smiley
 14. Pępek
 15. Sutki

 

Kurs
Piercingu „Premium pełny”
4500zł

Pełny

Teoria + Praktyka
Po jednej modelce na wszystkie przekłucia
Czas trwania - 10dni

 1. Płatek ucha
 2. Helix
 3. Forward helix
 4. Snug
 5. Tragus
 6. Conch
 7. Industrial
 8. Rook
 9. Daith
 10. Nostril
 11. Septum
 12. Brew
 13. Dwa przekłucia wargi
 14. Język
 15. Smiley
 16. Pępek
 17. Sutki
 18. Brige + trzy dodatkowe modelki na dowolne przekłucie.

 

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
2500 zł

Premium

Teoria + Praktyka
dwie modelki na każde przekłucie
Czas trwania - 1 dzień

 1. Microdermal i surface.

 

Praktyka
pod okiem piercera
1500 zł

Praktyka

Tylko dla naszych studentów

Czas trwania - 2 dni - 10 przekłuć

 1. Dziesięć dowolnych przekłuć.

 

SZKOLENIE Z PIERCINGU W POLSCE

Piercing to usługa niezwykle popularna, szczególnie wśród młodszego pokolenia. W tej usłudze praktycznie nie ma ograniczeń wiekowych, oprócz bardziej złożonych rodzajów modyfikacji ciała, które wymagają ukończenia 18 lat. Ta branża jest bardzo rozmaita, ludzie za pomocą piercingu dekorują najróżniejsze części ciała. Każdy obszar ciała może mieć kilka rodzajów piercingu. Na przykład piercing nosa można podzielić na następujące typy: septum, bridge, austin bar, septril i nasallang. Każdy może wybrać rodzaj nakłucia, który najbardziej podkreśla indywidualność danej osoby. Piercing to świetny sposób na wyrażanie siebie, ludzie z nietypowym piercingiem na ciele zawsze przyciągają uwagę innych.

Wraz z ogromną popularnością przekłówania ciała rośnie również zapotrzebowanie na doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie. Ponieważ wiele osób chce opanować ten zawód, zespół VeAn zapewnia taką możliwość. Szkolenia z piercingu w Polsce, prowadzone według skutecznego programu, jest możliwe we wszystkich studiach tatuażu VeAn.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU SZKOLEŃ

Trening piercingu w Polsce, w każdym ze studiów tatuażu VeAn odbywa się według unikalnego program nad którym to pracowali najlepsi specjaliści tej branży. Kurs odpowiada poziomowi akademickiemu i zapewnia skuteczne szkolenie w zakresie piercingu w krótkim czasie. Program obejmuje od sześciu do dziesięciu lekcji. Całe szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Harmonogram, w którym odbędzie się szkolenie, jest ustalany wspólnie z prowadzącym mistrzem i administratorem studia tatuażu, które zapewnia trening. Osobliwością kursów szkoleniowych są skuteczne zajęcia, indywidualne podejście do ucznia, a także bardziej szczegółowe badanie niuansów zawodu.

KLUCZOWE PUNKTY PLANU SZKOLEŃ

 • Co to jest piercing? Rodzaje przekłówania ciała.
 • Podstawowe zasady prowadzenia usługi.
 • Zajęcia z anatomii. Cechy ludzkiego ciała.
 • Badanie substancji sterylizujących, zasady sterylizacji.
 • Badanie i porównanie sprzętu roboczego.
 • Trening nabytych umiejętności na specjalnych manekinach oraz klientach.
 • Samodzielne wykonanie procedury piercingu na modelach, pod nadzorem mistrza.
 • Prace egzaminacyjne.

Po ukończeniu kursów studenci otrzymują certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności w tym zawodzie. Zespół VeAn zapewnia pomoc w wyborze i zakupie sprzętu i materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do pracy, a także możliwość zatrudnienia w jednym z studiów tatuaży VeAn.

CO TO JEST PIERCING?

Piercing - procedura polegająca na przekłuwaniu specyficznych części ciała i wprowadzaniu w takie miejsca kolczyków. Powody dla których ludzie robią piercing, mogą być bardzo różne. Dla wielu osób przekłuwanie ciała jest skutecznym sposobem wyrażania siebie, wiele osób wykonuje je ze względów estetycznych. Istnieje również odrębny rodzaj modyfikacji ciała dla polepszenia życia intymnego, dający nowe odczucia i emocje. Niektóre rodzaje kolczyków pozostają kwestią kontrowersyjną, w szczególności w odniesieniu do młodego pokolenia. Rzeczywiście, w wielu instytucjach edukacyjnych z reguły istnieją specjalne ograniczenia dotyczące tego rodzaju przekłuwania ciała.

Usługa przekłuwania ciała ma długą historię; w starożytności ludzie ozdabiali swoje ciała różnymi przekłuciami. Chociaż nieuważamy, że w te czasy ludzie przestrzegali norm sanitarnych. Dzisiaj procedura opiera się w pierwszej kolejności na bezpieczeństwie dla zdrowia, z zachowaniem wszystkich niezbędnych standardów sanitarnych i higienicznych. W tym celu używane są jednorazowe narzędzia, przeprowadzana jest pełna sterylizacja całego gabinetu, sprzętu i narzędzi. Pod koniec zabiegu specjalista udziela klientowi wszystkich zaleceń dotyczących opieki nad przekłutym obszarem ciała, przy wykonaniu których, klient otrzymuje wysokiej jakości bezpieczny piercing. Wszystko to jest konieczne, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo i zdrowie klienta.

Branża przekłuwania ciała jest bardzo ciekawa i kreatywna. Jeśli interesuje Cię przekłuwanie ciała i sam chcesz nauczyć się tego nauczyć - szkolenia z piercingu w Polsce, w studiach tatuażu sieci VeAn, chętnie pomogą Ci spełnić Twoje marzenia.

ZŁÓŻ APLIKACJĘ NA KURSY

Korzystne rozdziały