г. Warszawa
Nowy Świat 5
ПН-ВС 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Poproś o kontak
Nasi mistrzowie
avatar
Warszawa

Maksym Turchak

 • Tatuaż
 • Opracowanie szkiców
Ocena: 5 (17)
avatar
Warszawa Atestowany

Oleksandr Khurshudian

 • Tatuaż
 • Opracowanie szkiców
Ocena: 5 (20)
avatar
Warszawa Atestowany

Viktoriia Nesterets

 • Tatuaż
 • Permanentny makijaż
 • Usuwanie za pomocą zmywacza
Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Proszę ocenić.
Poproś o kontak

Studio tatuażu w Warszawie

Warszawa - stolica Polski i województwa Mazowieckiego, szerokie ulicy której noszą w sobie długą i ciężką historie miasta.


Z każdym dniem można zauważyć co raz wiekszą ilość indywidualistów, które zdecydowali sie na ozdobienie swojego ciała. W samym sercu Polski, wśród długich ulic i niesamowitych architekturnych budynków codziennie przechodzą tysiące ludzi z rysunkami na ciele i różnymi kolczykami na twarzy.

To świadczy tylko o ogromnym zapotrzebowaniu usług takiego rodzaju. Obecnie można znaleźć mnóstwo studio tatuaże i piercingu na ulicach Warszawy. Wynika tylko jedno pytanie. Dlaczego my? Dlaczego Studio Vean? Teraz dowiecie sie dla czego.

Salon tatuażu w Warszawie

W naszym studio świadczenie usług jest na najwyższym poziomie.


Dokładnie podbieramy personel: od recepcjonisty do tatuażysty, by nasi klienci zawsze wychodziły od nas maksymalnie zadowolone. Pilnujemy każdą nadaną usługę, bądź to piercing czy zwykły sprzedaż akcesoria.

Vean studio zatrudnia tylko dyplomowanych specjalistów, prawdziwych mistrzów swojej sprawy. Oni napewno wiedzą jak wykonać usługę zgodnie ze wszystkimi zasadami bezpieczeństwa. Zawsze z poważnością podchodzą do każdego klienta. Nadają wsparcie nie tylko pred uslugą ale nawet do całkowitego zagojenia. Zawsze można do nas zwrócić się w razie jakichkolwiek pytań.

Jeżeli nie do końca wiesz czego chcesz, serdecznie zapraszamy Cie na darmową konsultację. Nie tylko opowiemy jak będzie odbywać się cały zabieg, ale także pomożemy z wyborem miejsca , rozmiaru, stylu przyszłego tatuażu. Zrobimy także indywidualnego szkicu specjalnie dla Ciebie. Jeżeli chodzi o piercingu – zawsze otrzymasz od nas wsparcie z powodu wyboru kolczyka i miejsca przekłucia. Opowiemy Ci wszystko o pielęgnacji i zagojeniu. Jeżeli powstaną jakiekolwiek pytania pod czas gojenia, zawsze możesz do nas przyjść, ponieważ doceniamy każdego klienta bez wyjątku.

Warszawie
Warszawie

Przychodząc do nas zawsze możesz być pewien w bezpiecznośći wykonywania usług.

Za każdym klientem robimy 3-etapową sterylizację sprzętu, całkowicie dezynfekujemy stanowisko, pracujęmy tylko z sprzętem najwyższej jakośći, z każdym klientem pracujemy w rękawiczkach jednorazowych, codziennie robimy sprzątanie i kwarcyzacje całego studia, pracujemy tylko i wyłącznie w maseczkach.

Do tego wszystkiego mamy naprawdę szeroki wachlarz usług.

Co w ogóle robimy? Wszystko!

 • Tatuaży w różnych stylach, technikach i rozmiarach.
 • Piercing u nas można zrobić prawie wszędzie, bądź to twarz, ciało lub miejsca intymne.
 • Makijaż permanentny brwi, ust i oczy w nowoczesnych technikach.
 • Laserowe usuniecie tatuażu lub makijażu permanentnego różnej wielkości oraz trudności.
 • Sprzedaż akcesoria i materiałów eksploatacyjnych.
 • Prowadzimy także kursy tatuażu, piercingu i permanentnego makijażu.

Czekamy na Was codziennie od 11 do 20, zawsze wasza studio VeAn!

Poproś o kontak