fbpx


Studio tatuażu "VeAn"

Spodziewaj się otwarcia wkrótce

Wybierz szkic dla siebie

WYBIERZ TATUAŻ - SZKIC

 
Studio tatuażu "VeAn"

EXPECT, otwarcie wkrótce

Wybierz szkic dla siebie

WYBIERZ TATUAŻ - SZKIC

 

STUDIO TATUAŻU W ŁODZI

Branża tatuażu rozwija się coraz bardziej z każdym kolejnym rokiem. Nie patrząc na to, że takie sposoby modyfikacji ciała jak tatuaż i piercing powstały dużo lat temu - nadal nie tracą one na swojej popularności. Tatuaż, piercing i inne modyfikacje ciała ludzkiego są bardzo poszukiwane wsród ludzi w rożnym wieku i każdej narodowości i statusu społecznego.

W tym momencie w każdym kraju i prawie w każdym mieście jest napewno chociaż jeden salon tatuażu. Szczerze mówiąc, nie wszystkie studia tatuażu są dobre i nie zawsze uda się zrobić tam żądaną usługę na wysokim poziomie jakości. Czasem można trafić do studia, gdzie mistrzowie są niewykwalifikowane, a umowy sanitarne i poziom sterylności mogą być o wiele lepsze.

Jesteś zainteresowany różnymi metodami zdobienia swojego ciała?

W takim razie będziemy najlepszymi kolegami.

Jesteśmy studio tatuażu VeAn w Łodzi. Jeżeli tu mieszkasz lub planujesz wizytę jako turysta to jesteśmy do twojej dyspozycji. Znajdujemy się w samym sercu pięknego miasta Lodzi, bardzo łatwo nas znaleść! Jesteśmy otwarci codziennie ale jednak warto umówić się na wizytę trochę z wyprzedzeniem, żeby być pewnym że zdążysz złapać termin dla siebie!

JAKOŚĆ USŁUG W VEAN

W naszym studio tatuażu w Łodzi dla nas najważniejsze jest to, żeby każdy klient pozostał zadowolony zrobioną usługą.

W VeAn studio jest możliwość wykonania takich modyfikacji ciała, jak: 

  • Piercing 
  • Makijaż permanentny 
  • Tatuaż 
  • Laserowe usuwanie tatuażu 
  • Indywidualny projekt na zamowienie

Dla każdej z tych usług w naszym teamie jest osobny mistrz, który zrobi wszystko żebyś został zadowolony z usług VeAn. Nasi mistrzowie – to profesjonaliści w swojej branży. Każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie w branży tatuażu, piercingu i makijażu permanentnego, wiele z nich ma za plecami nie tylko wykształcenie zawodowe w swojej dziedzinie , ale również i wykształcenie medyczne. Zatrudniamy najlepszych dlatego że dla nas najważniejszym jest jakość i bezpieczeństwo naszych usług.

Przed każdym zabiegiem, bądź to piercing, tatuaż, makijaż permanentny czy laserowe usuwanie tatuaży zawsze przeprowadzamy obowiązkową konsultację dla klienta. Polega ona na tym, że najpierw mistrz wyjaśnia wszystko odnośnie zabiegu, jego przebieg, wszystkie przeciwwskazania i również zaleca , jak najlepiej przygotować się do zabiegu. Dalej oczywiście klient z mistrzem omawiają wszystkie szczegóły dotyczące wykonywanej usługi, w przypadku tatuażu są to : projekt, miejsce na tatuaż, styl, kolory, środki przeciwbólowe i tak dalej.

KWESTIA SANITARNA

Jeszcze jedną bardzo ważną kwestią dla naszego salonu są warunki sanitarno-epidemiologiczne. Każdy nasz salon jest zaprojektowany zgodnie z wymogami sanitarno-epidemiologicznymi, na każdy zabieg mamy odrębną przestrzeń. Po każdym kliencie miejsce zabiegu jest dezynfekowane, a na wszystkich powierzchniach jest wymieniana jednorazowa folia ochronna.

W każdym naszym studio tatuażu obowiązkowo są wszystkie niezbędne środki do dezynfekcji, autoklawy najwyższej jakości i również narzędzia jednorazowego użytku.

Każdy zabieg mistrz wykonuje w jednorazowych rękawiczkach, maseczce, wszystkie powierzchnie są zabezpieczone folią ochronną, igły do piercingu i tatuażu są koniecznie jednorazowe, a kólczyki całkowicie sterylne.

W studio tatuażu Vean w Łodzi możesz być pewien bezpieczeństwa swojego zdrowia na sto procent!

CO MOŻEMY W VEAN?

W studio tatuażu w Łodzi można wykonać prawie wszystkie możliwe modyfikacje ciała. Nasi doświadczeni mistrzowie pracują w każdej technice tatuażu. Mogą oni wykonać wszystko o czym marzysz na twoim ciele: zaczynając od ogromnych rysunków w kolorze i realistycznym stylu i kończąc małymi graficznymi obrazkami lub tekstem w czarnym kolorze. Każdy tatuaż będzie zrobiony tak idealnie, jak to tylko możliwe.

Jeśli chodzi o piercing - u nas można wykonać wszystkie jego rodzaje, nawet takie złożone modyfikacje, jak piercing miejsc intymnych lub mikrodermale.

W VeAn wykonujemy również bardo ładny i naturalnie wyglądający makijaż permanentny, który jest dopasowany indywidualnie do twojej twarzy i typu kolorystycznego.

W naszym studio tatuażu w Łodzi posiadamy najwyższej jakości sprzęt do laserowego usuwania tatuażu. U nas możesz się nie martwić że nie uda się pozbyć starego tatuażu lub tego że pozostaną jakieś ślady lub blizny. Mamy wykwalifikowanych specjalistów z usuwania tatuażu i dlatego możesz nam w całości zaufać.

Już wiesz o wszystkich zaletach VeAn. Dlatego po prostu musisz wybrać nasze studio tatuażu w Łodzi dla spełnienia swoich marzeń o pięknym wyglądzie! Czekamy na ciebie!

JUŻ JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? ZOSTAW SWOJĄ OPINIE

Коммерческие

JAKOŚĆ PRACY STYLISTY: 100% - 5 votes
Świetnie
SERWIS I OBSŁUGA: 100% - 5 votes
Świetnie
LOKALIZACJA STUDIUM: 100% - 5 votes
Świetnie
ZGODNOŚĆ CENOWA: 100% - 5 votes
Świetnie

100%

общий рейтинг

Nasze usługi

Nasze usługi

Korzystne rozdziały