m. Łódż
Al. Tadeusza Kościuszki 3
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Jarosław Kucokoń

  • Tatuaż
Ocena: 4,5 (29)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Inessa Sikorskaja

  • Tatuaż
Ocena: 4,5 (22)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olha Petrenko

  • Tatuaż
Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Kalashnyk

  • Tatuaż
Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Proszę o ocenę.

Studio tatuażu w Łodzi

We współczesnych czasach ogromna liczba osób na całym świecie zwraca się do tatuatorów.


Każdy klient marzy o indywidualnym,unikatowym rysunku, który będzie odzwierciedlał jego duszę. Mistrzowie tatuażu, którzy jednocześnie są profesjonalnymi artystami, z wielkim zadowoleniem pomogą przekształcić Wam pomysł w rzeczywistość, oraz podpowiedzą jaki styl będzie najlpeszy dla Was.

Studio tatuażu VeAn w Łodzi stawia na wysoką jakość wykonywanych usług tatuażu, makijażu permanentnego,piercingu oraz laserowego usuwania tatuaży. Wszystkie zabiegi odbywają się w sterylnych i komfortowych warunkach, oraz pod okiem wykwalifikowanej załogi - to nasz priorytet. Dla nas ważne jest, aby Nasi klienci byli zadowoleni z usług, które oferujemy, dlatego każdy zabieg jest wykonywany przez mistrza w swojej dziedzinie. Nasi mistrzowie to wykwalifikowani profesjonaliści. Każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie w branży tatuażu, piercingu i makijażu permanentnego,wielu posiada nie tylko kwalifikacje zawodowe w swojej dziedzinie,ale również i wykształcenie medyczne. Zatrudniamy najlepszych dlatego, że dla nas najważniejsza jest jakość i bezpieczeństwo naszych usług.

Studio tatuażu w Łodzi
Studio tatuażu w Łodzi

Tatuaż w Łodzi

Nasze studio tatuażu w Łodzi oferuje każdemu, kto ma taką chęć, zrobić wzór na skórze na różnych poziomach trudności od najprostszego ornamentu - do prawdziwego dzieła sztuki.


Istnieje możliwość wybrania już gotowego szkicu, również nasi mistrzowie z miła chęcią zrobią unikatowy projekt specjalnie dla klienta. Przy tworzeniu indywidualnego szkicu, nie powtarzamy innych rysunków z niewiadomym znaczeniem, a kreujemy razem coś nowego, niepowtarzalnego co będzie jedyne w swoim rodzaju i tylko na waszym ciele. Autorskie tatuaże naszych mistrzów to prawdziwe dzieła sztuki współczesnej. Każdy z tych tatuaży jest wyjątkowy, nie trzeba się martwić że spotka się kogoś na ulicy z takim samym wzorem. Szkice i projekty mistrzów studio tatuażu Vean w Łodzi nie mają nic wspólnego z obrazkami ściągniętymi z internetu. Prawdziwa sztuka tatuażu polega na poważnej współpracy klienta z tatuatorem dlatego, że to klient nakierowuje mistrza na to co chciałby widzieć jako efekt końcowy. Jeśli chodzi o personalny projekt - wartość jego przyrządzenia już jest wliczona w kwotę całego tatuażu.Na konsultacji tatuator pomoże wybrać główny motyw i dodatkowe elementy oraz omówi szczegóły dotyczące Waszego projektu.

Świetnym dodatkiem do tatuaży jest piercing, który dopełni Wasz wizerunek.Mistrzowie naszego studio mają opanowane niezbędne techniki dzięki czemu przekłucie jest wykonywane szybko, bezboleśnie i bezpiecznie.

Dla kobiet nasze studio proponuje usługę makijażu permanentnego. Dzięki temu zabiegu można o każdej porze wyglądać rewelacyjnie.

Dla tych , kto ma chęć usunąć nieudany tatuaż - studio tatuazu VeAn w Łodzi oferuje laserowe usuwanie pigmentów. Zabieg nie powoduje żadnych reakcji alergicznych, poparzeń oraz po zakończeniu zabiegu Wasza zagojona cera pozostanie zdrowa.

Studio tatuażu w Łodzi

Sterylność i dezynfekcja

Bardzo ważne dla naszego studia, są warunki sanitarno-epidemiologiczne.


Każdy nasz salon jest zaprojektowany zgodnie z wymogami sanepidu. Każda usługa jest wykonywana w dedykowanej dla niej przestrzeni salonu. Po każdym kliencie miejsce zabiegu jest dezynfekowane , a na wszystkich powierzchniach jest zmieniana folia ochronna. W każdym naszym studio zawsze posiadamy wszystkie niezbędne środki do dezynfekcji i narzędzia jednorazowego użytku.

Każdy zabieg mistrz wykonuje w jednorazowych rękawiczkach i maseczce. Wszystkie powierzchnie są zabiezpieczone folia ochronną ,igly do piercingu i tatuażu są koniecznie jednorazowe , a kolczyki całkowicie sterylne. W studio tatuażu Vean w Łodzi możesz być pewien bezpieczeństwa swojego zdrowia w 100%!

Skontaktuj się z nami