Studio tatuażu w Łodzi - VeAn Poland
m. Łódż
Al. Tadeusza Kościuszki 3
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Skontaktuj się z nami
Nasi mistrzowie
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Inessa Sikorskaja

Ocena: 4,8 (27)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olha Petrenko

  • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Kalashnyk

  • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Bohdan Korshak

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Valentyna Podolianchuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Anastasiia Kalashnyk

Ocena: 0 (0)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Yaroslav Kutsokon

Ocena: 5 (28)
avatar
Łódż

Zuzanna Siwińska

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Valentyna Podolianchuk

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.

Studio tatuażu w Łodzi

W dzisiejszych czasach bardzo dużo ludzi na całym świecie korzysta z usług tatuażystów.


Każdy klient marzy o indywidualnym,unikatowym rysunku, który będzie odzwierciedlał jego duszę. Mistrzowie tatuażu, którzy jednocześnie są profesjonalnymi artystami, z ogromną przyjemnością pomogą Wam zrealizować swoje marzenie, podpowiedzą też, jaki styl będzie dla Was najlepszy.

Studio tatuażu VeAn w Łodzi stawia na wysoką jakość wykonywanych usług tatuażu, makijażu permanentnego,piercingu oraz laserowego usuwania tatuaży. Wszystkie zabiegi odbywają się w sterylnych i komfortowych warunkach, oraz pod okiem wykwalifikowanej załogi - to nasz priorytet. Dla nas ważne jest, aby Nasi klienci byli zadowoleni z usług, które oferujemy, dlatego każdy zabieg jest wykonywany przez mistrza w swojej dziedzinie. Nasi mistrzowie to wykwalifikowani profesjonaliści. Każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie w branży tatuażu, piercingu i makijażu permanentnego,wielu posiada nie tylko kwalifikacje zawodowe w swojej dziedzinie,ale również i wykształcenie medyczne. Zatrudniamy najlepszych dlatego, że dla nas najważniejsza jest jakość i bezpieczeństwo naszych usług.

Studio tatuażu w Łodzi
Studio tatuażu w Łodzi

Tatuaż w Łodzi

Nasze studio tatuażu w Łodzi oferuje każdemu, kto tylko chce, wykonanie wzoru na skórze o różnych poziomach trudności od najprostszego ornamentu - do prawdziwego dzieła sztuki.


Istnieje możliwość wybrania już gotowego szkicu, również nasi fachowcy z miłą chęcią zrobią unikatowy projekt specjalnie dla klienta. Przy tworzeniu indywidualnego szkicu nie powielamy innych rysunków o nieznanym pochodzeniu, a tworzymy razem coś nowego i niepowtarzalnego, co będzie jedyne w swoim rodzaju i tylko na Twoim ciele. Autorskie tatuaże naszych fachowców to prawdziwe dzieła sztuki współczesnej. Każdy z tych tatuaży jest wyjątkowy, nie trzeba się martwić że spotka się kogoś na ulicy z takim samym wzorem. Szkice i projekty mistrzów studio tatuażu Vean w Łodzi nie mają nic wspólnego z obrazkami ściągniętymi z internetu. Prawdziwa sztuka tatuażu polega na poważnej współpracy klienta z tatuażystą, gdyż to klient nakierowuje mistrza na efekt końcowy. Jeśli chodzi o personalny projekt, to cena jego przygotowania jest już wliczona w kwotę całego tatuażu. Na konsultacji tatuażysta pomoże w wyborze motywu głównego i dodatkowych elementów, a także omówi szczegóły dotyczące Twojego projektu. .

Świetnym dodatkiem do tatuaży jest piercing, który uzupełni Twój wizerunek. Specjaliści z naszej pracowni świetnie znają odpowiednie techniki, dzięki czemu przekłucie jest wykonywane szybko, bezboleśnie i bezpiecznie.

Kobietom nasze studio proponuje usługę makijażu permanentnego. Dzięki temu zabiegowi można zawsze wyglądać rewelacyjnie.

Osobom, które chcą usunąć nieudany tatuaż, studio tatuażu VeAn w Łodzi oferuje laserowe usuwanie pigmentów. Zabieg nie powoduje żadnych reakcji alergicznych, poparzeń, a po zabiegu Wasza zagojona cera pozostanie zdrowa.

Studio tatuażu w Łodzi

Sterylność i dezynfekcja

Bardzo ważne dla naszego studia, są warunki sanitarne.


Każdy nasz salon jest zaprojektowany zgodnie z normami sanitarnymi. Każda usługa jest wykonywana w dedykowanej dla niej przestrzeni salonu. Po każdym kliencie miejsce zabiegu jest dezynfekowane , a na wszystkich powierzchniach jest zmieniana folia ochronna. W każdym naszym studio zawsze posiadamy wszystkie niezbędne środki do dezynfekcji i narzędzia jednorazowego użytku.

Każdy zabieg nasz fachowiec wykonuje w jednorazowych rękawiczkach i maseczce. Wszystkie powierzchnie są zabezpieczone folia ochronną, igły do piercingu i tatuażu są koniecznie jednorazowe, a kolczyki całkowicie sterylne. W studio tatuażu Vean w Łodzi możesz być pewien bezpieczeństwa swojego zdrowia w 100%!

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.