Certyficat VeAn Gold Membership - VeAn Poland
Certyficat VeAn Gold Membership

Certyficat VeAn
GOLD MEMBERSHIP za 10 000 zl

Certyfikat podarunkowy na tatuaż - idealny prezent dla miłośników oryginalności!Przyjaciele, wyobraźcie sobie, jaką przyjemnością jest zrobienie prezentu, który jednocześnie jest wspaniałym i osobistym! Nie musicie szukać co innego, ponieważ my proponujemy idealny i niepowtarzalny pomysł - certyfikat podarunkowy na tatuaż! To świetny sposób na wyrażenie swojej wyjątkowości i indywidualności oraz niezapomniane emocje.

Certyficat VeAn Gold Membership
Certyficat VeAn Gold Membership

Opis certyfikatu

Nasz nowy unikatowy certyfikat podarunkowy GOLD MEMBERSHIP pozwala na indywidualną realizację wyjątkowego tatuażu od utalentowanych artystów naszego salonu.

Ten certyfikat będzie idealnym prezentem dla wszystkich kto marzy dodać więcej stylu i znaczenia do swojego życia lub wzbogacić swoją kolekcję tatuaży.

 • Nie podlega zwrotowi
 • Ważny przez jeden rok
 • Nie może zostać przeniesiony na osobę trzecią
 • Obejmuje 12 sesji tatuaży ograniczonych czasowo do 5 godzin
 • Obejmuje 3 dowolnych przekłucia + 3 standardowe kolczyki
Certyficat VeAn Gold Membership
Certyficat VeAn Gold Membership
Certyficat VeAn Gold Membership
 1. Zalety certyfikatu:
  1. Wyjątkowość i ekskluzywność: GOLD MEMBERSHIP - możliwość zanurzenia się w świecie luksusu razem z VEAN TATTOO.
 2. Personalizacja:
  1. pozwala na wybór stylu który odpowiada Twojemu gustu i osobowości. Proponujemy wielki wybór motywów i stylów, od klasycznych do nowoczesnych.
 3. Niezapomniane wrażenia:
  1. możliwość dla bliskiej osoby odczuć adrenalinę i unikalne emocje związane z robieniem nowego tatuażu. Takie doświadczenie zostaje do końca życia.
 4. Elastyczne terminy:
  1. certyfikat pozwala dostosować terminy dla odwiedzania naszego studio aby wykonać tatuaż. Dzięki temu łatwiej będzie dostosować odpowiedni termin dla realizacji swojego tatuażu
Certyficat VeAn Gold Membership
Certyficat VeAn Gold Membership

Nie przegap szansę zrobić unikatowy prezent dla bliskiej osoby!

Podaruj możliwość na wyrażenie siebie i niezapomniane wrażenia z naszym certyfikatem podarunkowym na tatuaż. Gwarantujemy, że każdy będzie wdzięczny za tak niezwykły i wymowny prezent!

Kup nasz certyfikat podarunkowy już teraz i podaruj oryginalność i estetykę swoim bliskim!

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.