Laserowe usuwanie

Laserowe usuwanie

Po zabiegu na miejsce usuwanie zostanie nałożony opatrunek. 



Służy on wyłącznie do tego, aby bezpiecznie dojechać do domu. Opatrunek nie można nosić dłużej niż 1,5 - 2 h. Po powrocie ze studia należy go delikatnie zdjąć. 

W trakcie pierwszych dwóch tygodni należy ograniczyć gorące kąpiele, dopuszczalny jest szybki, ciepły prysznic; 

W trakcie pierwszego miesiąca trzeba chronić tatuaż przed bezpośrednim trafieniem promieni słonecznych oraz ograniczyć wizyty w solariach; 

Przez pierwsze dwa dni zaleca się picie dużych ilości czystej wody, aby wspomóc naturalne “wychodzenie” pigmentu ze skóry.

Czego nie powinno robić po zrobieniu tatuażu
Czego nie powinno robić po zrobieniu tatuażu

Ważne informacje:

  • Jeden dzień przed zabiegiem oraz dwa dni po nie można spożywać alkoholu;
  • W trakcie gojenia nie wolno zdrapywać suchy naskórek, oprócz tego, należy chronić tatuaż przed mechanicznymi uszkodzeniami;
  • Zwróć uwagę na ubranie, które zakładasz, jeśli “ociera” ono skórę nałóż opatrunek z oddychającego materiału bądź ręcznika papierowego. Nie polecamy stosowanie opatrunków z gazy, ponieważ mogą podrażniać. 



W trakcie gojenia uszkodzone miejsce należy smarować kremem Bepanthen, cienką warstwą, dwa razy dziennie. -Jako alternatywę można stosować dowolne inne środki przeznaczone do gojenia ran i oparzeń. Grunt to śledzić, aby warstwa kremu nie była zbyt gruba. 

Długość przerwy między zabiegami usuwanie zależy od właściwości skóry i wynosi od 3 do 6 tygodni. Jeśli tatuaż jest rozjaśniany w celu zrobienia covera, to po ostatnim zabiegu usuwanie, a wykonaniem nowego tatuażu musi minąć około 2 miesięcy. 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się ze studiem lub osobą, która wykonała usuwanie.

Czego nie powinno robić po zrobieniu tatuażu
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.