Laserowe usuwanie

Laserowe usuwanie

Po zabiegu na miejsce usuwanie zostanie nałożony opatrunek. Służy on wyłącznie do tego, aby bezpiecznie dojechać do domu. Opatrunek nie można nosić dłużej niż 1,5 - 2 h. Po powrocie ze studia należy go delikatnie zdjąć. 

W trakcie pierwszych dwóch tygodni należy ograniczyć gorące kąpiele, dopuszczalny jest szybki, ciepły prysznic; 

W trakcie pierwszego miesiąca trzeba chronić tatuaż przed bezpośrednim trafieniem promieni słonecznych oraz ograniczyć wizyty w solariach; 

Przez pierwsze dwa dni zaleca się picie dużych ilości czystej wody, aby wspomóc naturalne “wychodzenie” pigmentu ze skóry.

Laserowe usuwanie
Laserowe usuwanie

Ważne informacje:

  • Jeden dzień przed zabiegiem oraz dwa dni po nie można spożywać alkoholu;
  • W trakcie gojenia nie wolno zdrapywać suchy naskórek, oprócz tego, należy chronić tatuaż przed mechanicznymi uszkodzeniami;
  • Zwróć uwagę na ubranie, które zakładasz, jeśli “ociera” ono skórę nałóż opatrunek z oddychającego materiału bądź ręcznika papierowego. Nie polecamy stosowanie opatrunków z gazy, ponieważ mogą podrażniać. W trakcie gojenia uszkodzone miejsce należy smarować kremem Bepanthen, cienką warstwą, dwa razy dziennie. -Jako alternatywę można stosować dowolne inne środki przeznaczone do gojenia ran i oparzeń. Grunt to śledzić, aby warstwa kremu nie była zbyt gruba. 

Długość przerwy między zabiegami usuwanie zależy od właściwości skóry i wynosi od 3 do 6 tygodni. Jeśli tatuaż jest rozjaśniany w celu zrobienia covera, to po ostatnim zabiegu usuwanie, a wykonaniem nowego tatuażu musi minąć około 2 miesięcy. 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się ze studiem lub osobą, która wykonała usuwanie.

Laserowe usuwanie
Skontaktuj się z nami