Zarezerwuj sesję w VEAN TATTOO i otrzymaj 30% cashback w coinach! - VeAn Poland
Otrzymaj 30% cashback w coinach!

Zarezerwuj sesję

i otrzymaj 30% cashback w coinach!

Otrzymaj 30% cashback w coinach za swoją pierwszą wizytę w VEAN TATTOO! Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i rozpocznij swoją podróż tatuażową na korzystnych warunkach.

Od dawna marzyłeś o czymś wyjątkowym? Teraz masz niepowtarzalną okazję otrzymać 30% cashback w coinach za swoją pierwszą wizytę w naszym salonie. Nasi profesjonalni artyści są gotowi urzeczywistnić Twoje pomysły. Pospiesz się, promocja obowiązuje przez ograniczony czas!


Warunki:

  • Promocja obowiązuje od 01.06.24 do 30.06.24. Wszystkie usługi wykonane w tym okresie biorą udział w promocji po potwierdzeniu udziału podczas rejestracji.
  • Cashback przyznawany jest tylko za pierwszą usługę wykonaną w sieci VEAN TATTOO. Powtórne usługi nie biorą udziału w promocji i nie podlegają bonusowym naliczeniom.
  • 30% cashback w coinach za pierwszą wizytę w VEAN TATTOO. Cashback jest przyznawany w formie bonusowych coinów, które można wykorzystać do opłacenia kolejnych usług, zakupu mercha lub produktów do pielęgnacji.
  • Rezerwacja jest obowiązkowa. Aby się zapisać, wypełnij poniższy formularz. Rezerwacja zostaje potwierdzona dopiero po skontaktowaniu się z Tobą konsultanta online.
  • Bonusowe coiny nie mogą być wymienione na gotówkę. Mogą być wykorzystane tylko do opłacenia usług, zakupu mercha lub produktów do pielęgnacji w VEAN TATTOO.
  • Rabaty i promocje nie sumują się. W przypadku uczestnictwa usługi w innych promocjach lub obecności innych zniżek, stosowana jest tylko jedna, najbardziej korzystna promocja.
  • Liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacje są realizowane w kolejności zgłoszeń, dlatego zalecamy wcześniejszą rezerwację, aby skorzystać z oferty.

Szybka rejestracja

Wypełnij swoje dane i oczekuj na telefon od konsultanta

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.