Snake bites piercing - VeAn Poland
Artykuły do ​​przekłuwania
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę

Snake bites piercing

Przekłuwanie warg jest dość popularną usługą w branży piercingu, która wygląda nietypowo, ciekawie i modnie.


Salony piercingu oferują duży wybór kolczyków wykonanych z różnych materiałów. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni w podobny sposób ozdabiają swoje ciała, a każdy z nich może wybrać rodzaj tej usługi, który mu najbardziej odpowiada. Wygląd właścicieli piercingu może być atrakcyjny, seksowny lub przeciwnie, odstraszać przechodniów. Każdy ma inną wizję piękna.

Piercing ciała praktykowano już w starożytności. Jeśli w tamtych czasach każde nakłucie miało szczególne znaczenie, dziś jest to tylko kreatywny sposób na ozdobienie ciała. Piercing jest nie tylko piękną, ale także świetną okazja do wyrażenia siebie, zademonstrowania swojej niepowtarzalnej indywidualności.

Snake bites odnosi się do nowych rodzajów piercingu warg, które są popularne zarówno wśród mężczyzn, jak i wśród przedstawicielek pięknej połowy społeczeństwa. To spektakularny sposób na demonstrację swojej wyjątkowości, podkreślenie własnego stylu. Wykonanie przekłuć odbywa się zarówno na dolnej, jak i górnej wardze, rozmieszczonych w tej samej odległości, całkowicie symetrycznie względem siebie.

Snake bites piercing

Zabieg wykonuje się za pomocą igły, której grubość dobierana jest w zależności od średnicy produktu.


Jak już wspomniano powyżej, kolczyki mogą być jednakowe lub różnić się od siebie. Takie nakłucia są zwykle nazywane „ugryzieniami”, jest ich również wystarczająca liczba: ugryzienie anioła, rekina, pająka, psa i tak dalej.

Piercing tego typu wygląda bardzo atrakcyjnie, jednak klient powinien być świadomy możliwych konsekwencji, których może się spodziewać przy złej jakości pielęgnacji. Konieczna jest nie tylko regularna pielęgnacja przekłutego miejsca, ale także ochrona go przed dotykaniem. Ciągłe zahaczenie i ruszanie kolczykiem może powodować problemy z gojeniem, w miejscu którego pozostaną blizny. Będzie można je zlikwidować tylko za pomocą urządzenia laserowego.

Snake bites piercing
Snake bites piercing

Podstawowe zasady pielęgnacji

Aby przekłucia goiły się bezpiecznie i nie występowały stany zapalne, należy zwracać szczególną uwagę na codzienne czyszczenie piercingu za pomocą środków antyseptycznych.


Warto również kierować się szeregiem zaleceń:

 • Po każdym posiłku jamę ustną należy przepłukiwać płynem, który przepisze Ci specjalista;
 • Unikaj moczenia świeżego przekłucia przez trzy dni;
 • Nie ciągnij ani nie zdejmuj kolczyka, dopóki piercing nie zostanie całkowicie wygojony;
 • Włącz do diety witaminy z grupy B;
 • Przez tydzień ogranicz spożycie pikantnych, gorących, słonych, słodkich i kwaśnych potraw, aby uniknąć nieprzewidywalnych reakcji organizmu;
 • Regularnie czyść miejsce przekłucia środkiem antyseptycznym;
 • Podczas czyszczenia przekłucia delikatnie przewijaj kolczyk, aby nie przyklejał się do uszkodzonej tkanki.Biorąc pod uwagę zalecenia specjalisty, okres gojenia rany wynosi około trzech miesięcy.

Snake bites piercing

Przeciwwskazania

Piercing nie jest wykonywany, jesli osoba ma:

 • Napady epilepsji;
 • Przyjmuje insulinę;
 • Objawy ciąży;
 • Choroby skóry;
 • Objawy alergii na metale;
 • Okres laktacji;
 • Objawy przeziębienia;
 • Choroby wirusowe, zakaźne;
 • Choroby jamy ustnej;
 • Próchnicę.Niezwykle ważne jest staranne rozważenie wyboru salonu i mistrza. Szczególną uwagę należy zwrócić na warunki sanitarne, sterylność sprzętu i narzędzi roboczych. Specjalista musi bezwzględnie przestrzegać wszystkich norm sanitarnych i higienicznych podczas pracy. Jest to konieczne, aby zapobiec zakażeniu AIDS, HIV i zapaleniem wątroby. Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.