Męski tatuaż na ramieniu: cechy, poziom bólu i popularne opcje projektowania - VeAn Poland
Męski tatuaż na ramieniu
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę

Męski tatuaż na ramieniu: cechy, poziom bólu i popularne opcje projektowania

Tatuaż na ramieniu to optymalny wybór dla mężczyzn, którzy chcą wyrazić siebie poprzez sztukę ciała.


Obszar ten zapewnia idealne płótno dla pięknych i złożonych projektów, pozwalając ludziom wyrazić swoją kreatywność, zachowując jednocześnie możliwość ukrycia projektu, jeśli sytuacja tego wymaga.

Męski tatuaż na ramieniu
Męski tatuaż na ramieniu

Męski tatuaż na ramieniu: cechy, poziom bólu i popularne opcje projektowania

Obszar ten ma szereg innych zalet:

 • Skóra w okolicy ramion nie rozciąga się zbytnio i starzeje się wolniej niż większość innych obszarów ciała. Ma to wpływ na zdolność tatuażu do utrzymania swojego pierwotnego wyglądu w miarę upływu czasu.
 • Odzież zazwyczaj zakrywa tatuaż na ramionach. Dzięki temu z łatwością ukryjesz go przed światłem słonecznym lub ciekawskimi oczami.
 • Duża różnorodność dostępnych wzorów, stylów i technik aplikacji.Możesz spać spokojnie wiedząc, że tatuaże na ramionach nie są zbyt bolesne. Jest to dość proste miejsce do wykonywania body artu, charakteryzujące się grubą warstwą tkanki mięśniowej i tłuszczowej. Poza tym nie ma tu zbyt wielu zakończeń nerwowych, co również pozytywnie wpływa na intensywność bólu. Klienci zazwyczaj oceniają poziom swojego dyskomfortu podczas sesji na 3-4 punkty z 10. Wskaźnik ten jest jednak indywidualny i zależy od osobistej percepcji i progu bólu każdej indywidualnej osoby.

Męski tatuaż na ramieniu
Męski tatuaż na ramieniu
Męski tatuaż na ramieniu

Opcje męskich tatuaży na ramionach

Aby uzyskać optymalny efekt wizualny, wybieraj do swojego tatuażu zaokrąglone kształty i figury, ponieważ obszar ten ma kształt kuli.


Zapraszamy do zapoznania się z najpopularniejszymi pomysłami, obrazami i opcjami projektowania:

 • Węzły celtyckie, motywy maoryskie, samoańskie lub inne rodzime motywy plemienne. Ta sztuka ciała charakteryzuje się zastosowaniem grubych czarnych linii i skomplikowanych wzorów. Dodatkowo idealnie dopasowują się do anatomicznych krzywizn ramion i dodają męskości Twojemu wyglądowi.
 • Czaszka to kolejny popularny obraz często kojarzony z męskimi tatuażami na ramionach. Kompozycję można uzupełnić ptakami, kwiatami, elementami geometrycznymi itp. Ten gotycki obraz służy jako wyjątkowe przypomnienie śmiertelności i cykliczności życia.
 • Tatuaże geometryczne, które tworzą poczucie symetrii, harmonii, równowagi, a czasem tajemnicy. Mogą to być formy absolutnie abstrakcyjne lub znane obrazy wykonane w odpowiednim stylu.
Męski tatuaż na ramieniu
Męski tatuaż na ramieniu
 • Tatuaże geometryczne, które tworzą poczucie symetrii, harmonii, równowagi, a czasem tajemnicy. Mogą to być formy absolutnie abstrakcyjne lub znane obrazy wykonane w odpowiednim stylu.
 • Tradycyjne japońskie motywy idealnie nadają się do projektów ramion, ponieważ są przeważnie skomplikowane, szczegółowe i wymagają dużo miejsca. Mogą to być samuraje w zbroi i ze śmiercionośnymi katanami, smoki, teatralna maska ​​hannya, lisy, górskie krajobrazy, kolorowe karpie itp.
 • Imitacja zbroi rycerskiej na ramionach może wyglądać bardzo estetycznie i przekonująco. Taki tatuaż mówi o swoim właścicielu jako o odważnym wojowniku, zawsze gotowym do obrony siebie i swoich bliskich.
 • Krajobraz leśny może reprezentować spostrzegawczość, miłość do natury, turystykę i proste życie. Kompozycja symbolizuje także głębokie wewnętrzne instynkty i umiejętność ich kontrolowania.
Męski tatuaż na ramieniu
Męski tatuaż na ramieniu
Męski tatuaż na ramieniu

Pomysły na męskie tatuaże zwierzęce

Tatuaże z dzikimi zwierzętami również wyglądają naturalnie na ramieniu:

 • Duża i odważna kompozycja tygrysa może symbolizować siłę i wytrwałość. Jest to idealna opcja, jeśli jesteś osobą, która woli działać i wyróżniać się z tłumu w dowolnym momencie swojego życia.
 • Wizerunek sowy często znajduje się wśród męskich tatuaży na ramionach. To potężny starożytny symbol reprezentujący mądrość i tajemną wiedzę. Ten ptak drapieżny jest często obdarzony mistycznymi cechami, a jego estetyka idealnie nadaje się do sztuki ciała.
 • Rysunek z wilkiem - wybór ludzi silnych i o silnej woli, o twardym charakterze i niewzruszonych zasadach. Wizerunek tego zwierzęcia pasuje niezależnym osobom, które nigdy nie zdradzają własnych interesów. Styl realizmu jest w stanie osiągnąć najbardziej imponujący efekt z wizerunku tego drapieżnika.
 • Tatuaż lwa może reprezentować cechy przywódcze, dumę, odwagę i wielką siłę. Możesz dostosować wizerunek tego drapieżnika do różnych projektów i stylów. Umożliwia to duża powierzchnia ramion.Ramiona są idealne do kreatywnej ekspresji poprzez sztukę tatuażu. Obszar ten pozwala szybko ukryć wzór za ubraniem, ale jest też jednym z najmniej wrażliwych obszarów ciała. Chociaż dostępna jest szeroka gama stylów i wzorów, opcje tatuażu są ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.