Tatuaże męskie rękaw
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę

Męski tatuaż rękaw - cechy

Tatuaż na rękawie został stworzony z myślą o najodważniejszych mężczyznach: tych, którzy lubią podejmować ryzyko i wyróżniać się.

Ręka jest całkowicie zatkana rysunkiem i nie ma na niej wolnego miejsca. Taki tatuaż wymaga kilku wizyt w studio, cierpliwości i wytrzymałości klienta, a do tego jest dość drogi. Ale dobrze wykonany oryginalny projekt od doświadczonego tatuatora jest tego wart.

Tatuaże męskie rękaw
Tatuaże męskie rękaw

Jak łączyć
tatuaże na rękawach

Rękaw jest uważany za tatuaż z kilkoma obrazami, jednym stylem i pomysłem.Aby uzyskać piękny tatuaż na całe ramię, musisz dokładnie rozważyć projekt: zarówno główne obrazy, jak i tło. Możesz wziąć gotowy projekt ze stron internetowych, katalogów lub wymyślić własny. Ale musi być całościowy i utrzymany w tym samym stylu. Wybierając tatuaż na rękawie, nie musisz gonić za modą, wypełnij ją czymś, co podkreśla indywidualność. Powinien to być obraz, który nie budzi wątpliwości i będziesz chciał go nosić przez całe życie. Dobrze wyglądają symetryczne tatuaże na obu dłoniach, wykonane w określonym stylu.

Jeżeli wcześniej były robione tatuaże to nie zawsze da się połączyć w jeden na całe ramię. Tatuator będzie zmuszony dostosować istniejące rysunki, aby pasowały do ​​​​idei: między częściami mogą występować pogniecione i nieproporcjonalne odległości. W razie wątpliwości lepiej skonsultować się z tatuatorem: co jest lepsze - zostawić 3-4 osobne tatuaże lub wykonać rękaw.

Tatuaże męskie rękaw
Tatuaże męskie rękaw
Tatuaże męskie rękaw

Czarny tatuaż na rękawie

Męski tatuaż typu blackwork ma duże obszary czerni.

Wygląda na to, że białe linie są rysowane na czarnym tle. Takie tatuaże były popularne w starożytności i stopniowo wracają do mody.

Blackwork harmonizuje z następującymi stylami:

  • Geometria
  • Grafika
  • DotworkTo także okazja do zatuszowania starych, złych tatuaży. Ale nie można pozbyć się czarnego tatuażu na rękawie. Dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni szkic i doświadczonego rzemieślnika.

Blackwork powinien być wykonany wyłącznie przez osoby, które są w 100% pewne, że chcą tego wzoru na całe życie i są gotowe znosić proces nanoszenia przez długi czas.

Tatuaże męskie rękaw
Tatuaże męskie rękaw

Tatuaż na rękawie dla mężczyzn wielobarwny

Wielobarwne męskie tatuaże również wymagają cierpliwości i wytrzymałości.

Kolor nakłada się warstwami, a po każdej warstwie musi minąć czas, aby tatuaż się zagoił. Ale taka praca wygląda jaśniej i bardziej wyraziście niż czarno-biała. Nowoczesne technologie pozwalają wykonać portret osoby na ciele, jak na dobrej jakości fotografii, bardziej naturalnie narysować zwierzę na męski rękaw, wypełnić wielobarwne wzory, których nikt inny nie będzie miał.

Tatuaże męskie rękaw
Tatuaże męskie rękaw
Tatuaże męskie rękaw
Tatuaż na
rękawie dla mężczyzn

Popularne wzory męskich tatuaży na rękawach to dzikie zwierzęta, wzory geometryczne (długie, symetryczne bransoletki itp.), motywy kosmiczne, skandynawskie, polinezyjskie, japońskie, portrety i inne.Klieńci decydujące się na ten rodzaj tatuażu mają całe ramię pełne wzorów. Maksymalnie 10% powierzchni rękawa może pozostać odkryte. Zastanów się również, jak tatuaż będzie pasował do Twojego swobodnego stylu i ubioru do pracy.

Jeśli wcześniej miałeś kilka tatuaży na ramieniu, ważne jest, aby uzupełnić rękaw, aby poprzednie rysunki były w tej samej stylistyce, w przeciwnym razie połączenie zdjęć w jeden może nie dać oczekiwanego pozytywnego efektu.

Tatuaże męskie rękaw
Tatuaże męskie rękaw
Ile sesji potrzebne
dla wykonania rękawa?

Ilość potrzebnych sesji zależy od cierpliwości i progu bólu klienta.

Ktoś może siedzieć cały dzień, a ktoś dwie godziny. Proces nanoszenia odbywa się zwykle w kilku etapach i jest zależny od stopnia zagojenia. Wskazane jest, aby jasno zaplanować z wyprzedzeniem kilka sesji bez przerw na zastosowanie szczegółów męskich tatuaży. Przerwa między wizytami może trwać nawet do dwóch tygodni.

Warto zastanowić się, w jakiej kolejności zastosować rysunki i porozmawiać z tatuatorem. Pamiętaj, aby omówić wszystkie życzenia dotyczące procesu pracy. Specjalista podczas pierwszej wizyty poinformuje Cię o przybliżonej liczbie sesji.

Sieć salonów VeAn Tattoo to doświadczeni tatuatory, którzy potrafią urzeczywistnić każdy pomysł. Pomogą stworzyć projekt, który będzie piękny i proporcjonalny. Jak tylko się odważysz i zastanowisz, na co masz ochotę, napisz do nas!

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami