Tatuaż ze znakiem zodiaku Waga: symbolika, optymalne lokalizacje i ciekawe pomysły - VeAn Poland
Tatuaż ze znakiem zodiaku Waga
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę

Tatuaż ze znakiem zodiaku Waga: symbolika, optymalne lokalizacje i ciekawe pomysły

Waga jest uważana za jeden z najbardziej sprawiedliwych, niezawodnych, rozważnych, racjonalnych i celowych znaków zodiaku.


Należą do nich osoby urodzone między 24 września a 23 października. Wagi zazwyczaj dążą do harmonii, komfortu i spokoju. Są mili, uczciwi, taktowi, dobrze pracują w zespole i łatwo nawiązują kontakty z innymi.

Z reguły Wagi mają słabość do sztuki i wszystkiego, co piękne. Uwielbiają też być w centrum wydarzeń, przyciągając uwagę innych. Możesz zaspokoić te potrzeby stylowym tatuażem ze znakiem zodiaku, który pokaże Twoje unikalne cechy i temperament.

Tatuaż ze znakiem zodiaku Waga
Tatuaż ze znakiem zodiaku Waga

Symbolika i znaczenie tatuaży ze znakiem Wagi

Waga to znak o głębokim i wielowarstwowym znaczeniu.


Kojarzony jest z grecką boginią Temidą, która symbolizuje dyplomację i niezachwianą sprawiedliwość. Waga jest ucieleśnieniem spokoju, romantyzmu, wymiany pomysłów, równowagi i miłości do społeczeństwa.

Jeśli ważne jest dla Ciebie, abyś w jakiejś dziedzinie życia robił tylko to, co uważasz za słuszne i prawdziwe, to tatuaż z łuskami będzie idealnym rozwiązaniem, które będzie dobrym przypomnieniem tych dobrych celów. Tatuaż symbolizuje także równowagę, której większość Wag szuka w życiu codziennym oraz chęć życia w sprawiedliwości, pokoju i harmonii.

Ponadto tatuaże do ciała z Wagą mogą reprezentować:

  • Kreatywność, twórczość i zaradność.
  • Sprawiedliwość i spokój.
  • Wyraźna inteligencja, ciekawość, chęć uczenia się i odkrywania nowych rzeczy.
  • Szczerość, zaufanie i otwartość na innych.
  • Intuicja, subtelne wyczucie świata i skupienie na uczuciach.
  • Wyrafinowanie i elegancja.
Tatuaż ze znakiem zodiaku Waga
Tatuaż ze znakiem zodiaku Waga
Tatuaż ze znakiem zodiaku Waga

Popularne opcje tatuażu dla znaku zodiaku Waga

Przyjrzyjmy się ciekawym pomysłom i wskazówkom dotyczącym projektów tatuaży ze znakiem Wagi:

  • Minimalistyczny astrologiczny symbol (glif) Wagi z wizerunkiem zachodu słońca, symbolizujący koniec jednego dnia i początek nowego. Obraz ten uosabia cykliczność świata i życia. Mówi również, że wszystko, co złe, kiedyś się kończy, a każdej nocy nadchodzi świt. Taki wzór może być bardzo dyskretny i zajmować niewiele miejsca na ciele, dzięki czemu można go umieścić w dowolnym miejscu, nawet za uchem.
  • Jeśli lubisz projekty czcionek, Libra zawsze może być przedstawiona w formie słowa, orientalnych hieroglifów lub innych symboli.
  • Konstelacje Wagi są odpowiednie dla miłośników prostoty i zwięzłości w projektowaniu tatuaży. Wystarczy nałożyć kilka gwiazdek i połączyć je, aby uzyskać piękną kompozycję geometryczną, symbolizującą miłość do Wszechświata.
  • Ponieważ znak Wagi jest często kojarzony z Temidą, starożytną grecką boginią prawa i porządku, jej wizerunek może również przedstawiać ten znak. Jest znana jako symbol sprawiedliwości, uczciwości i równości. W jednej ręce Temida trzyma długi miecz służący do karania złoczyńców, a w drugiej wagę określającą winę i stopień zbrodni. Tatuaż z Temidą ucieleśnia wewnętrzne poczucie prawdy i sprawiedliwości, umiejętność podejmowania trudnych decyzji, niezależnie od okoliczności itp.Możesz wybrać skalę przechyloną w jedną stronę i przypisać znaczenie każdej stronie. Oznacz kubki pojęciami takimi jak miłość i ambicja, kariera i rodzina, dobro i zło, uczciwość i hańba itp., aby zobrazować poszukiwanie równowagi między nimi. Misy mogą również znajdować się na tym samym poziomie, symbolizując poczucie równowagi, spokoju i duchowej harmonii.

Jeśli wierzysz w sprawiedliwość, szczerość w swoim działaniu i czujesz, że znak Wagi rezonuje z Twoją osobistą historią, tatuaż ze znakiem Wagi może być dobrym rozwiązaniem dla ezoterycznej lub symbolicznej sztuki ciała. Jednak przed zarezerwowaniem sesji należy dokładnie przestudiować znaczenia, wpływy i interpretacje danego znaku zodiaku.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.