Tatuaż znaku zodiaku Wodnik: odzwierciedlenie osobowości w sztuce body artu - VeAn Poland
Tatuaż znaku zodiaku Wodnik
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę

Tatuaż znaku zodiaku Wodnik: odzwierciedlenie osobowości w sztuce body artu

Każdy znak zodiaku ma swoją własną, unikalną ikonografię i mitologię, symbolikę i metaforę, oferując sposób przekazywania złożonych idei na temat osobowości.


Tatuaże z nimi służą jako forma osobistej historii zawierającej istotę i dominujące cechy danej osoby.

Wodniki to osoby urodzone pomiędzy 21 stycznia a 19 lutego. Cechuje ich: przewidywanie, oryginalność, bystra inteligencja i umiejętność podejmowania decyzji. Nie boją się także podejmować ryzyka, aby osiągnąć swoje cele. Wodniki są zorganizowane i dobrze współpracują w zespole.

Tatuaż znaku zodiaku Wodnik
Tatuaż znaku zodiaku Wodnik
Tatuaż znaku zodiaku Wodnik

Pomysły i inspiracje na tatuaże Wodnika

Przyjrzyjmy się kilku ciekawym pomysłom, od małych i prostych symboli po bardziej fantazyjne i wielkoformatowe kompozycje ze znakiem zodiaku Wodnik:

 • Minimalistyczny tatuaż z konstelacją Wodnika. Wzór sugeruje delikatny wzór, w którym wszystkie gwiazdy są połączone cienkimi liniami. Tatuaż będzie dobrze wyglądał na obojczyku, klatce piersiowej, nadgarstku, a nawet za uchem.
 • Podstawą oryginalnego szkicu jest Nosiciel Wody – postać wylewająca strumień wody z dużego dzbana. Jego postać reprezentuje wszystkie cnoty znaku Wodnika, które wylewają się na świat i działają na jego korzyść.
 • Glif (oryginalna nazwa symboli astrologicznych) Wodnika przypomina fale, przedstawione przez dwie równoległe kręte linie. To właśnie tę wodę Niosący Wodę nalewa ze swego dzbana.
 • Prosta konstrukcja dzbanka z wylewającą się z niego wodą jest dobrym rozwiązaniem w przypadku pionowego tatuażu na ramieniu lub nodze, gdyż strumień wody może sięgać w dół na dowolną odległość.
 • Szczegółowy obraz dłoni, przez które przepływa woda. Mogą być wykonane w stylu realizmu lub blackworku. Taki tatuaż mówi o potrzebie odpuszczenia. Tylko w ten sposób można znaleźć nowe źródła zasobów i radości w życiu. Ponadto tatuaż ze znakiem Wodnika niekoniecznie jest tym samym, co wizerunek miski z wodą, może być bardziej wyjątkowy i zawoalowany.
 • Tatuaże z elementami futuryzmu i cyberpunku, które na nowo przemyśleją wizerunek Wodnika, nadając mu dynamikę i rozrywkę.
 • Przedstawienie surrealistycznego i abstrakcyjnego podwodnego świata, gdzie niezwykłe kształty i kolory tworzą niepowtarzalną kompozycję.
Tatuaż znaku zodiaku Wodnik
Tatuaż znaku zodiaku Wodnik

Ukryte sposoby przedstawiania Wodnika

Istnieją również bardziej tajemnicze sposoby zastosowania tego znaku zodiaku:

 • Portret lub darmowe zdjęcie sławnej osoby, która Cię inspiruje, urodzona pod znakiem Wodnika. Należą do nich na przykład: Michael Jordan, Mozart, Tom Hiddleston, Oprah Winfrey, Jennifer Aniston i inni.
 • Fale podnoszące wiatr. Pomimo tego, że Wodnik zwykle budzi inne skojarzenia, tak naprawdę jest to znak powietrzny. Jednak jest on naprawdę ściśle powiązany z żywiołem wody, który można przedstawić na szkicu.
 • Cytat znanego muzyka, pisarza lub filozofa urodzonego pod znakiem Wodnika.
 • Tatuaż planety Ziemia. Wielu Wodników kieruje się pomysłami zmiany świata na lepsze. Podpowiedź do tych pomysłów i dodatkowe o nich przypomnienie może stanowić rysunek naszej planety.
 • Uran i Saturn można również dodać do kompozycji lub wykorzystać jako główny szkic, ponieważ bezpośrednio wpływają na Wodnika. Te ciała niebieskie napełniają je swoją energią. Uran jest symbolem wolności i rewolucji. Wpływa na obszary rozwoju życiowego i samorealizacji człowieka. Saturn reprezentuje strukturę i dyscyplinę, dlatego Wodniki są zwykle mniej impulsywne niż inne znaki powietrzne.Tatuaże ze znakiem zodiaku Wodnik otwierają szerokie możliwości twórczego i osobistego wyrażania siebie. Od minimalistycznych obrazów konstelacji po złożone futurystyczne kompozycje obmywane strumieniami wody, każdy pomysł niesie ze sobą unikalne spojrzenie na charakter i wartości ludzi urodzonych pod tym znakiem zodiaku.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.