Tatuaże dla pary - VeAn Poland
Tatuaże dla pary
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę

Tatuaże dla par na ślub

Dzisiejsi młodzi ludzie bardzo różnią się od swoich rówieśników sprzed 20-30 lat.


Patrzą inaczej na wiele rzeczy, w tym na tradycje i ceremonie. Podobnie nowożeńcy uderzająco różnią się od poprzednich pokoleń małżonków. Współcześni młodzi ludzie i dziewczęta nie są dziś gorsi, nie lepsi, są po prostu inni. Odważniej, jaśniej, pewnie mówią o swoich uczuciach. Charakteryzują się pragnieniem wyrażania siebie. Dzisiejsi chłopcy i dziewczęta bardzo często pokazują swoje cechy charakteru za pomocą tatuaży. Jest to jeden z najpopularniejszych trendów współczesnych czasów. Nic więc dziwnego, że para nowożeńców przychodzi do salonu z prośbą o wykonanie sparowanych rysunków na ciele.

Tatuaże dla pary

Co to jest
tatuaż ślubny dla par?

Sparowane lub powtarzane wizerunki na ciele są dla wielu zakochanych par okazją do zachowania wspomnień o wspólnym odpoczynku, dniu lub rocznicy ślubu.


Taki krok może być potwierdzeniem powagi intencji na wspólną przyszłość, ponieważ bez poważnych uczuć nikt nie odważy się zrobić tatuażu, który pozostanie na całe życie. Kiedy dwoje ludzi się kocha, zbliżają się emocjonalnie i duchowo. Tatuaż dla par jest tym narzędziem, symbolem, który jeszcze bardziej łączy kochającą się parę.

Tatuaże dla pary
Tatuaże dla pary

Jakie są tatuaże ślubne?

Rola tatuażu ślubnego czy sparowanego może być symboliczna lub funkcjonalna.


W tym ostatnim przypadku tatuaże wykonywane są na palcach serdecznych i zastępują tradycyjne obrączki.

Symboliczne wizerunki ciała mają na celu stworzenie niewidzialnej duchowej więzi między ich właścicielami. W tym celu:


  • Jednakowe tatuaże są nakładane na te same części ciała u mężczyzny i kobiety (na kostkach, na nadgarstkach);
  • Jeden rysunek jest podzielony na dwie części, z których każdą nakłada jedna osoba z pary: połówki jednego serca, słowa jednej frazy „razem — na zawsze”, ręce trzymające jedną nić;
  • Rysunki uzupełniają się nawzajem, takie jak łuk i strzała, zamek i klucz, gitara i nuty, płyta i gramofon.
Rysunki na ciele mężczyzny i kobiety mogą być wykonane w tym samym kolorze lub innym. Najważniejsze jest to, żeby sparowany rysunek miał sens.

Tatuaże dla pary
Tatuaże dla pary
Tatuaże dla pary

Ważne: mistrzowie nie zalecają tatuowania imion lub dat ukochanych, ponieważ życie jest nieprzewidywalne i często przynosi niespodzianki.


Być może w przyszłości para przeżyje separację, a tatuaż pozostanie nieprzyjemnym wspomnieniem małżeństwa. Przy wyborze szkicu lepiej jest wybrać neutralne rysunki, które razem niosą głęboki symboliczny ładunek i osobno mogą być postrzegane jako schludny, neutralny rysunek.

Wybór tatuażu dla pary może być trudniejszym procesem niż wybór indywidualnego szkicu, ponieważ bierze się pod uwagę opinię nie jednego klienta, ale dwóch jednocześnie. Mistrz musi przemyśleć wszystkie szczegóły, aby mieć pewność, że opinia każdego partnera została wzięta pod uwagę. Dotyczy to również stylu, rozmiaru, umieszczenia tatuażu.

Tatuaże dla pary
Tatuaże dla pary

Na co zwrócić uwagę?

Jeśli ty i twoja bratnia dusza zdecydowaliście się na ten krok, powinniście odpowiedzialnie rozważyć wybór:


Mistrzowie — aby sparowane lub powtarzane tatuaże okazały się piękne i schludne, należy skontaktować się z doświadczonym tatuatorem w sprawie usługi. Zapoznaj się z portfolio specjalisty, aby ocenić jego umiejętności. Pamiętaj, że naprawienie wizerunku na skórze jest o wiele trudniejsze niż zrobienie jego od zera. Zwłaszcza jeśli chodzi o podwójną pracę.

Rysunek – tatuaż z czasem może się nieznacznie zmienić (wyraźne kontury zanikają lub są rozmyte), dlatego warto wybrać rysunki, których percepcja wzrokowa wpłynie na ten proces w niewielkim stopniu. Upewnij się, że wzór naprawdę ci się podoba, ponieważ tatuaż pozostanie na ciele na zawsze.


Jeśli zdecydowałeś się na ten krok, musisz być przygotowany na nieznaczny ból. Jeśli masz niski próg bólu, możesz użyć miejscowego środka przeciwbólowego. Cóż, obecność ukochanej osoby, która będzie kroczyć tą ścieżką z tobą, doda ci odwagi, by poradzić sobie z bólem. Dzięki temu otrzymasz piękne przypomnienie tak ważnego wydarzenia w Twoim życiu, jakim jest ślub.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.