Piercing w Bielsku-Białej - VeAn Poland
m. Bielsko-Biała
Wałowa 27
Дата открытия: 17 września 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Bielsko-Biała

Dmytro Romaniuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Vladyslava Markina

Ocena: 4,2 (32)
avatar
Bielsko-Biała

Anastasiia Avramenko

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała

Anastasiia Kalashnyk

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała

Roman Lapin

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała

Oleksandra Riabchuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała

Mariia Savchuk

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Bielsku-Białej

Dziś piercing jest dobrze znaną i bardzo popularną usługą.Szczególnie duże zapotrzebowanie cieszy się wśród młodego pokolenia, chociaż klienci są w różnych kategoriach wiekowych. Dziedzina przekłuwania jest uniwersalna, z jej usług korzystają zarówno męska, jak i żeńska połowa społeczeństwa.

Zakres piercingu oferuje ogromny wybór przekłuć dowolnej części ciała, zarówno do noszenia na stałe, jak i do tymczasowego przekłuwania. Druga opcja to piercing, który jest wykonywany specjalnie na sesję zdjęciową lub wieczór tematyczny i tak dalej. Ten typ obejmuje play piercing i piercing gorsetowy.

Modyfikacja ciała za pomocą różnych kolczyków to spektakularny sposób wyrażania siebie i pokazywania indywidualności. Ponadto dobrze dobrany rodzaj piercingu jest w stanie nie tylko uzupełnić obraz, ale także go uwieńczyć.

Chcesz zrobić piercing? Salon tatuażu „VeAn” z przyjemnością pomoże urzeczywistnić twoje pragnienie.

Piercing w Bielsku-Białej

Piercing dla różnych gustów

Piercing w Bielsku-Białej w salonie „VeAn” to wszelkiego rodzaju piercing, o dowolnej złożoności, na dowolnej części ciała.Szybko, bezboleśnie i bezpiecznie. Wysokiej jakości piercing, w najlepszych warunkach bezpieczeństwa, od wykwalifikowanych specjalistów z godnym doświadczeniem. Pospiesz się, aby umówić się na sesję.

Nasz salon tatuażu oferuje najszerszy wybór modyfikacji ciała:

  • Wszystkie rodzaje przekłuwania uszu;
  • Wszystkie style przekłuwania warg;
  • Piercing brwi;
  • Wszystkie rodzaje przekłuwania nosa;
  • Piercing policzków;
  • Microdermal;
  • Gorset;
  • Przebicie pępka;
  • Piercing sutków;
  • Piercing intymny.Mistrzem piercingu naszego salonu jest doświadczony, wykwalifikowany specjalista. Mistrz regularnie uczęszcza na festiwale i seminaria, na których nie tylko podnosi swój poziom kwalifikacji, ale także opanowuje najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie, co dodatkowo cieszy jego klientów.

Piercing w Bielsku-Białej
Piercing w Bielsku-Białej
Piercing w Bielsku-Białej

Czy piercing boli?

Piercing jest pożądaną usługą, ale wielu boi się go wykonać z powodu bólu.Trudno powiedzieć, jak bolesne jest wykonanie piercingu, ponieważ każdy rodzaj piercingu jest odczuwany inaczej. Ponadto każda osoba to indywidualny przypadek, z unikalnym progiem bólu. Weźmy na przykład klasyczny piercing płatka nosa, ta strefa jest dość bolesna, ale każdy klient odczuwa ból inaczej. Wielu nie odczuwa ostrego bólu, dla innych nakłucie jest bolesne, ale znośne. I jest kategoria ludzi, którzy nie mogą znieść bólu. Jeśli należysz do trzeciej grupy, nie panikuj z góry. Nasz salon zadbał o to, aby każdy klient czuł się komfortowo, dlatego w naszym arsenale dostępne są skuteczne środki łagodzące ból.

Piercing w Bielsku-Białej

Warunki sterylności

Sesja przekłuwania powinna być przeprowadzona w absolutnej sterylności, aby zdrowie klienta nie było zagrożone.Nasz salon specjalizuje się nie tylko w wysokiej jakości, ale również w bezpiecznym wykonaniu zabiegu piercingu.

Gabinet na sesję spełnia wszystkie normy sanitarne i zasady bezpieczeństwa. Regularnie wszystkie powierzchnie w gabinecie są przetwarzane przy pomocy dezynfektora, sprzęt i narzędzie robocze są sterylizowane. Mistrz wykonuje nakłucie w sterylnych rękawiczkach, przestrzegając wszystkich norm higieny oraz w masce ochronnej.

Narzędzie przeznaczone do jednorazowego użytku, mistrz otwiera i sterylizuje na oczach klienta. Raz użyty instrument jednorazowego użytku nie może być ponownie użyty.

Kolczyki są w sterylnych warunkach. Przed włożeniem biżuterii do nakłucia jest ona dokładnie dezynfekowana.

O zdrowie klientów trzeba dbać, bo od tego zależy reputacja salonu. Rozumiemy to, dlatego stworzyliśmy najlepsze warunki do zabiegu przekłuwania.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.