Piercing w Bydgoszczy - VeAn Poland
m. Bydgoszcz
Długa 63
Data otwarcia: 9 września 2022
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Bydgoszcz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Denys Danicovych

  • Opracowanie szkiców
  • Tattoo
Ocena: 3,6 (27)
avatar
Bydgoszcz

Andrij Litwin

Ocena: 5 (24)
avatar
Bydgoszcz

Mariana Khymych

Ocena: 5 (24)
avatar
Bydgoszcz

Bohdan Bak

Ocena: 5 (24)
avatar
Bydgoszcz

Ivan Babak

Ocena: 5 (20)
avatar
Bydgoszcz

Roman Pazniakou

Ocena: 4,9 (32)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Bydgoszczy

Piercing różnych części ciała, czyli przekłuwanie, od czasów starożytnych było uważane za powszechny sposób ozdabiania ciała.


Jak dokładnie powstało pojęcie „piercingu”, nie jest znane, ale sięga ono czasów powstania tatuaży i nakładania blizn. Przekłuwanie najróżniejszych części ciała było uważane nie tylko za ozdobę, w niektórych plemionach wskazywało, do jakiego plemienia należy dana osoba. Przekłuwanie nosa pochodzi z Indii, gdzie to przekłucie stało się bardzo powszechne. W krajach europejskich żeglarze przekłuwali uszy, wierzyli, że ta procedura poprawi ich wzrok. Od czasu pojawienia się kultur takich jak hippie i punk, popularność przekłuwania ciała wzrosła. Najbardziej popularny piercing jest wśród młodych ludzi, przekłuwane są różne części ciała, a średnice przekłuć mają różne rozmiary.

Sfera piercingu jest bardzo popularna w Bydgoszczy, w tym mieście można spotkać wiele osób z różnymi modyfikacjami ciała i to nie tylko wśród nastolatków, ale także wśród dorosłych mężczyzn i kobiet.

Piercing w Bydgoszczy dzieli się na kilka rodzajów: 

  • Kolczyk w uchu; 
  • Usta; 
  • Brwi; 
  • Pępek; 
  • Język; 
  • Piercing intymny i inne okolice.Przekłucie ciała to swego rodzaju dekoracja i sposób na pokazanie światu swojej wyjątkowości. Dla niektórych piercing służy jako dekoracja, dla niektórych ma określone znaczenie, podczas gdy większość próbuje się w ten sposób wyróżnić. Zdarzają się przypadki, że po przekłuciu dowolnej części ciała osoba nie może zatrzymać się i przekłuwa absolutnie wszystko. Taki przypadek został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa, mając ogromną liczbę przekłuć na ciele, osoba w ten sposób zmieniła się i zaczęła skutecznie wyróżniać się z całej masy ludzi.

Piercing można wykonać w absolutnie każdym salonie; są też mistrzowie-amatorzy, którzy zajmują się tą usługą w domu. Ale ważne jest, aby zrozumieć, że konieczne jest skontaktowanie się z naprawdę doświadczonym mistrzem i upewnienie się, że wszystko dzieje się zgodnie ze standardami higieny. Jeśli chcesz przekłuć jakąkolwiek część swojego ciała, odwiedź salon tatuażu „VeAn” w Bydgoszczy i bądź pewien prawdziwych profesjonalistów w swojej dziedzinie.

Piercing w Bydgoszczy
Piercing w Bydgoszczy

Zalety piercingu w Bydgoszczy w salonie "VeAn"

Będziesz zainteresowany, dlaczego warto skontaktować się z „VeAn”, ponieważ piercing w Bydgoszczy można wykonać w każdym innym salonie.


Oczywiście, że można, ale jeśli chcesz dobrze wykonanej usługi, nasz salon jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Nasz salon zatrudnia wykwalifikowany personel, który zna i kocha swoją pracę. Wielu pracowników posiada wykształcenie medyczne i odpowiedzialnie wykonuje swoją pracę. W naszym salonie mistrzowie wykonują piercing o najróżniejszej złożoności.

Narzędzia i materiały (igły, rękawiczki itp.) są jednorazowego użytku i je wstępnie są dezynfekowane. Wielokrotnie używane urządzenia są również czyszczone i dezynfekowane, dzięki czemu nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo i zdrowie. Po zabiegu mistrz udzieli ci zaleceń dotyczących późniejszej opieki.

Bolesność zabiegu zależy od miejsca i złożoności przekłucia, a także od progu bólu danej osoby. Nasi specjaliści stosują specjalne, wysokiej jakości leki przeciwbólowe. Z ich pomocą zabieg jest mniej czuły, a oprócz znieczulenia usuwa się również stan zapalny z przekłutego obszaru ciała.

Zastanawiasz się nad udekorowaniem swojego ciała kolczykami? Odwiedź salon tatuażu „VeAn” w Bydgoszczy, a nasi mistrzowie spełnią Twoje marzenie.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.