Piercing w Częstochowie - VeAn Poland
m. Częstochowa
Aleja tadeusza kościuszki 14
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Częstochowa

Oleksandr Matsiuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Częstochowa

Maryna Matsiuk

Ocena: 5 (24)
avatar
Częstochowa

Anastasiia Boburchak

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Częstochowie

Usługa przekłuwania jest niezwykle popularna na całym świecie.


Osoby o różnym statusie społecznym i w różnym wieku ozdabiają swoje ciała nakłuciami. Obszar ten ma długą historię. W starożytności ten sposób ozdabiania ciała miał szczególne znaczenie. Co więcej, każde nakłucie oznaczało coś odrębnego, wskazywało na przynależność do określonej grupy osób lub stanowisko w społeczeństwie. Teraz już odeszliśmy od takich stereotypów i każdy może dowolnie nakłuć dowolną część ciała. 

Za pomocą kolczyków ludzie ozdabiają swoje ciała, wyrażają swój indywidualny styl. Nic dziwnego, że ta usługa jest szczególnie popularna wśród młodego pokolenia. Noszą kolczyki w uszach, brwiach, policzkach, pępku i tak dalej. Dla jednych jest to sposób na wyrażenie siebie, dla innych okazja do udekorowania ciała. 

Piercing w Częstochowie można zrobić w salonie tatuażu VeAn. Tutaj mistrzowie wykonują nakłucia dowolnego rodzaju i złożoności: od przekłuwania uszu po kolczyki intymne. Jeśli szukasz piercingu, to VeAn jest najlepszym miejscem do zrobienia tego.

Piercing w Częstochowie

Rodzaje pirów w salonie tatuażowym VeAn

Piercing w Częstochowie w salonie tatuażu VeAn to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa.


Wszyscy mistrzowie posiadają odpowiednie kwalifikacje i wykonują wszystkie prace wyłącznie w sterylnych warunkach. W naszym salonie możesz wykonać nakłucia dowolnego typu i stopnia skomplikowania. Specjaliści posiadają odpowiednią wiedzę medyczną, dzięki czemu wszystkie prace wykonywane są możliwie bezpiecznie, szybko i bezboleśnie. 

Salon tatuażu VeAn oferuje wykonanie nakłuć typu:

  • Najczęstsze to kolczyki w uszach; 
  • Kolczyk w nosie; 
  • Nakłucie brwi; 
  • Przebicie policzków; 
  • Przekłuwanie ust; 
  • Kolczyk w języku; 
  • Przekłucie pępka, obojczyka; 
  • Przebijanie miejsc intymnych.Przebicie poszczególnych części ciała może być dość bolesne, dlatego mistrz zasugeruje użycie znieczulenia. Dzięki znieczuleniu miejsca nakłucia zabieg będzie szybki i prawie bezbolesny. Wszystkie leki oferowane przez mistrza są wysokiej jakości i certyfikowane.

Piercing w Częstochowie
Piercing w Częstochowie

Warunki procedury

Przy pierwszej wizycie w salonie każdy z naszych klientów otrzymuje szczegółową bezpłatną konsultację dotyczącą wybranej usługi.


W tym samym czasie możesz spotkać się i porozmawiać z samym mistrzem. Poinformuje Cię o wszystkich szczegółach procedury, wysłucha życzeń klienta i, jeśli to konieczne, udzieli porady dotyczącej zmiany nakłucia. Specjalista na pewno poinformuje o przeciwwskazaniach, ograniczeniach, dowie się o obecności alergii na niektóre leki.

Klienci mają również możliwość obejrzenia swoich biur. Ważnym warunkiem jest to, aby wejście było możliwe tylko w pokrowcach na buty w celu zachowania sterylności pomieszczenia. Biura są regularnie czyszczone, cały sprzęt sterylizowany, instrumenty poddawane są dezynfekcji, po czym trafiają do autoklawu. Mistrz pracuje tylko w jednorazowych rękawiczkach, które zmienia po każdym kliencie.

Dla wygody rzemieślników i komfortu klientów biura wyposażone są w specjalne fotele i kanapy, które można przekształcić. Jest to bardzo wygodne, biorąc pod uwagę dużą liczbę miejsc nakłuć. Dlatego mistrzowi wygodnie jest pracować w trudno dostępnych miejscach, a klient poczuje się komfortowo.

Piercing w Częstochowie w salonie tatuażu VeAn wykonują wyłącznie doświadczeni rzemieślnicy. Szczycimy się jakością świadczonych usług, nie zapominając jednocześnie o tym, jak ważne jest przestrzeganie wszelkich norm sanitarno-higienicznych. Zdrowie i satysfakcja klienta to nasz priorytet!

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.