Piercing w Elblągu - VeAn Poland
m. Elbląg
Grobla Świętego Jerzego 18e,
środa - niedziela 12:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Elbląg

Tamara Levandowski

Ocena: 5 (20)
avatar
Elbląg

Daria Wilk

Ocena: 5 (20)
avatar
Elbląg

Krystian Sołtan

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Elblągu

Na całym świecie usługi piercingu są bardzo poszukiwane.Bez względu na wiek i płeć ludzie wykonują nakłucia na ciele, aby je ozdobić. Sztuka piercingu powstała dawno temu. W czasach starożytnych każde przebicie miało swoje szczególne znaczenie, które różniło się w różnych kulturach. Mógł wskazywać na status, pozycję w społeczeństwie, przynależność do określonej grupy ludzi. W dzisiejszych czasach piercing ma zupełnie inne znaczenie. Stereotypy zniknęły w tle lub po prostu zostały zapomniane. Każdy może zrobić sobie piercing dowolnej części ciała.

Za pomocą takiej modyfikacji ludzie mogą podkreślić swój styl, swoją indywidualność, odmienność od innych. Nic dziwnego, że usługa jest szczególnie popularna wśród młodego pokolenia, które nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem. Mogą przekłuwać uszy, brwi, pępek, policzki i tak dalej. Niektórzy wyrażają siebie w ten sposób, inni robią to, aby ozdobić swoje ciało.

Piercing w Elblągu można wykonać w salonie VeAn, sieci, która zdobyła zaufanie wielu osób i słynie z profesjonalizmu i kompetencji swoich specjalistów. Piercerzy mają kwalifikacje do wykonywania nakłuć dowolnego rodzaju i złożoności.

Piercing w Elblągu

Usługi piercingu w Elblągu

Zwracając się o usługę piercingu do salonu tatuażu VeAn w Elblągu, masz gwarancję uzyskania wysokiej jakości wyniku i bezpiecznych warunków zabiegu.Wszystkie prace wykonywane są w sterylnych warunkach. W salonie wykonywane są wszelkiego rodzaju przebicia. Specjaliści przechodzą wstępne szkolenie medyczne, dzięki czemu procedura jest przeprowadzana szybko, bezpiecznie i sprawnie.

Mistrzowie mogą wykonać następujące przebicia:

 • Piercing uszu,
 • Nosa,
 • Brwi,
 • Policzków,
 • Ust,
 • Języka,
 • Pępka,
 • Obojczyka,
 • Sutków,
 • Gorset,
 • Piercing miejsc intymnych.W niektórych częściach ciała taka procedura może być bolesna. W takich przypadkach mistrz zasugeruje zastosowanie znieczulenia. Wtedy sesja nie spowoduje dużego dyskomfortu. W arsenale specjalistów znajdują się tylko wysokiej jakości i certyfikowane leki. Ich stosowanie jest możliwe tylko wtedy, gdy klient nie jest uczulony na poszczególne składniki ich składu.

Piercing w Elblągu
Piercing w Elblągu
Piercing w Elblągu

Warunki w gabinecie zabiegowym

Pierwsza wizyta w salonie to szczegółowa konsultacja dotycząca pożądanej usługi.Po wybraniu procedury możesz zapoznać się z mistrzem i zobaczyć jego poprzednie prace. Opowie o niuansach w wykonywaniu nakłuć, odpowie na pytania, podpowie, jak to zrobić najlepiej. Zapozna Cię również z listą przeciwwskazań, ograniczeń, dowie się o obecności alergii.

Klienci mają możliwość obejrzenia gabinetu, aby upewnić się, że warunki do zabiegu są odpowiednie. Piercing w Elblągu w salonie tatuażu VeAn odbywa się w sterylnych warunkach. W gabinecie można przebywać tylko w pokrowcach na buty. Pomieszczenie jest regularnie czyszczone, sprzęt jest sterylizowany, narzędzia są przetwarzane przez dezynfektory. Mistrz pracuje z klientem w rękawiczkach i regularnie je zmienia.

Biorąc pod uwagę dużą liczbę opcji nakłuć i części ciała, na których są one wykonywane, gabinet wyposażony jest w specjalne fotele, które można przekształcić. Przyczynia się to do maksymalnej wygody klienta i upraszcza pracę mistrza.

Piercing w Elblągu wykonywany jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Jakość naszych usług jest naszą dumą. Jeśli chcesz wykonać przekłucie, salon VeAn jest do tego najlepszym miejscem.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.