Piercing w Jeleniej Górze - VeAn Poland
m. Jelenia Góra
Piłsudskiego 28
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Jeleniej Górze

Nowoczesna moda dyktuje zasady i kreuje trendy – każdy to wie.Każdy z nas chce podkreślić swoją osobliwość, w taki czy inny sposób. Ktoś ubiera się oryginalnie, niektórzy farbują włosy, inni nakładają tatuaże na skórę. Istnieje jednak inny sposób, który zawsze był popularny i pozostaje aktualny do dziś. Piercing w Jeleniej Górze pomoże Ci podkreślić własną indywidualność, będziesz wyglądać uroczo. Każdego dnia tysiące osób chce podkreślić swoją kreatywność. Cóż, masz wyjątkową szansę na skorzystanie z bezpiecznej i wysokiej jakości usługi, którą uprzejmie oferujemy.

Nawet nasze prababki wykonywały ten zabieg, choć ograniczał się on do banalnych kolczyków w uszach. Teraz możesz zrobić piercing na dowolnej części ciała. Jeśli nie możesz się zdecydować, nasz doświadczony konsultant pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. Nasz salon wykonuje bezbolesne nakłucia następujących części ciała:

  • Uszy;
  • Nos;
  • Usta;
  • Brwi;
  • Pępek;
  • Piercing intymny.

Piercing w Jeleniej Górze

Trochę o nas i naszych specjalistach

Świadczymy usługi w tej dziedzinie od bardzo dawna.


Naszym atutem jest to, że mamy za sobą ogromne doświadczenie. Pozwala nam to nie tylko lepiej wykonywać nasze obowiązki, ale także lepiej rozumieć preferencje klientów. Nasi wysoko wykwalifikowani mistrzowie nieustannie przechodzą zaawansowane szkolenia podnoszenia kwalifikacji, co pozwala im doskonalić się i zapewniać wysokiej jakości usługi. Regularnie bierzemy również udział w regionalnych i międzynarodowych zawodach, potwierdzając nasz poziom najwyższych umiejętności. 

Bierzemy również szczególną odpowiedzialność za Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Wszystkie używane przez nas urządzenia są stale poddawane sterylizacji i odpowiedniej obróbce na najwyższym poziomie. Odbywa się to w ścisłej zgodności z wymogami medycznymi i ogólnymi przepisami bezpieczeństwa. Używany jest tylko ten sprzęt, który przeszedł odpowiednie badania kliniczne i jest bezpieczny w użyciu. Bezpieczeństwo jest naszym głównym priorytetem.

Często jesteśmy proszeni o skorzystanie z usługi zgodnie z zaleceniami. Gwarantujemy pozytywny wynik i bezboleśnie przeprowadzoną operację. To odróżnia nas od innych konkurentów, którzy oferują swoje usługi.

Piercing w Jeleniej Górze
Piercing w Jeleniej Górze

Główne cechy

Trzeba podkreślić, że piercing w Jeleniej Górze to dość odpowiedzialne zadanie, które wymaga nie tylko poważnego podejścia i doświadczenia, ale także znajomości anatomii ludzkiego ciała.

Nasi mistrzowie mają nie tylko ogromne doświadczenie w naszym kraju i za granicą, ale także ukończyli odpowiednie szkolenia i kursy anatomii ludzkiego ciała. Dzięki temu możliwe jest:

  • Bezpiecznie przeprowadzić procedurę nakłuwania różnych części ciała;
  • Zapewnić jak najszybsze gojenie;
  • Nakłuć tak bezboleśnie, jak to możliwe.Ponadto nasi specjaliści wiedzą, jak komunikować się z klientami. Faktem jest, że wiele osób jest bardzo zdenerwowanych przed rozpoczęciem procedury. Zadaniem naszych mistrzów jest ich uspokojenie i wyjaśnienie, że nie ma w tym nic złego. Przed rozpoczęciem procedury przeprowadzane są pełne instrukcje i konsultacje, które opisują nadchodzący front pracy. 

Nie można lekceważyć nakłuwania poszczególnych części ciała i powierzyć tę sprawę byle komu. Czy wiedziałeś, że przekłuwanie uszu, pomimo swojej prostoty i banalności, jest bardzo niebezpiecznym zajęciem, które wymaga specjalnych umiejętności? Faktem jest, że ta strefa ukrywa w sobie ważne węzły, które są odpowiedzialne za normalne funkcjonowanie poszczególnych narządów ludzkich. Uszkodzenie jednego z tych węzłów może spowodować poważne pogorszenie stanu zdrowia.

Dlatego warto powierzyć tę sprawę profesjonalistom takim jak my. Chcesz piercing bez przykrych konsekwencji i problemów — skontaktuj się z nami. Oceń naszą profesjonalną pracę i zapewnij nienaganną obsługę. Twoja pozytywna opinia o nas i twoja satysfakcja z wyniku są dla nas najlepszą reklamą.

Piercing w Jeleniej Górze
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.