Piercing w Gdańsku - VeAn Poland
m. Gdańsk
Rajska 1/5A
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gdańsk Główny Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Eugenia Kuzmenko

  • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Główny Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Ekaterina Szohan

  • Tattoo
Ocena: 5 (28)
avatar
Gdańsk Główny Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anna Slipenko

  • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Główny Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Mykyta Morozov

  • Tattoo
  • Konsultacja
  • Cover up
  • Korekcja tatuażu
  • Art Session
  • Wszystkie rodzaje tatuaży
Ocena: 4,9 (38)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Gdańsku

Piercing w VeAn Gdańsk to najlepszy wybór w twoim życiu.W dzisiejszych czasach bardzo ciężko spotkać osobę która nigdy nie zastanawiałą się o zrobieniu piercingu. Większość się zdecydowała i posiada już piękny piercing a część jeszcze się zastanawia.

Jesteś tą osobą która jeszcze się zastanawia? Albo martwisz się o tym czy będzie ci pasowało? Albo jesteś tą osobą która nie wie komu można zaufać? Idealnie trafiłeś! Chętnie ci pomożemy.

Piercing to sposób na pokazanie swojej indywidualności. Każda osoba posiadająca piercing jest unikatowa. Przekłucia w dzisiejszych czasach można wykonać w każdym miejscu. Można wykonywać w taki sposób, żeby piercing był widoczny dla wszystkich a można wykonać w takich miejscach, gdzie nikt się nie dowie o nim. Wszystko zależy od ciebie, bo decyzja jest zawsze po twojej stronie. A nasi piercerzy odpowiedzą ci na pytania i podpowiedzą w którym miejscu lepiej wykonać przekłucie ze względu na bezpieczeństwo i lepszą\wygodną dla Ciebie pielęgnacje.

Piercing w Gdańsku

VeAn tworzy piękno właśnie dla ciebie!

Często ludzie błąkają po internecie szukając odpowiedniej osoby dla wykonania piercingu.

Trafiając do VeAn Gdańsk zostają zadowoleni i wracają do nas jeszcze mnóstwo razy. Dlatego możesz się nie wahać a już umawiać się na konsultacje. Nasi piercerzy posiadają certyfikaty oraz książeczki sanepidowskie.

Mamy wspaniały zespół dlatego pomimo ładnego piercingu wyjdziesz on nas w dobrym humorze. Także nasi piercerzy co roku biorą udział w festiwalach z kursu zawodowego dla podwyższenia swojej kwalifikacji. Wtedy mają możliwość nauczyć się albo udoskonalić nowe techniki by móc wykonywać swoje pracy jeszcze lepiej.

Piercing w Gdańsku
Piercing w Gdańsku

Dlaczego właśnie w VeAn
musisz wykonać piercing?

Piercing w VeAn to najlepsze miejsce gdzie możesz zrealizować swoje marzenie.

Po pierwsze to nie boli, po drugie jest sterylnie a po trzecie zawsze miła atmosfera. Nasi piercerzy zawsze opowiadają o dokładnej pielęgnacji i prowadzą cię przez całą drogę do wygojenia. Do nas możesz się zwrócić z każdym zapytaniem.

Po wykonaniu piercingu zostaniesz dokładnie poinformowany jak z nim funkcjonować w życiu codziennym. Co lepiej zrobić dla lepszego i szybszego wygojenia. Jak o niego dbać i na co masz zakaz po wykonaniu przekłucia.

Piercing w Gdańsku

Sterylność jest ważna?

Sterylność to jedna z najważniejszych rzeczy podczas piercingu.

Wszystkie materiały eksploatacyjne które wykorzystujemy w naszej pracy są najlepszej jakości oraz posiadają europejskie certyfikaty. Dla każdego klienta osobno przygotowujemy stanowisko. Przy kliencie zawsze otwieramy wszystkie igły, uchwyty które będą wykorzystywane podczas sesji. Materiały eksploatacyjne po każdym kliencie wyrzucamy. Sprzęt taki jak uchwyty i tapery sterylizujemy w 5 etapów. Stanowisko dezynfekujemy po i przed wizytą każdego klienta.

Piercing w Gdańsku
Piercing w Gdańsku
Czy warto?

Jeżeli masz dużo pytań i bardzo się martwisz bo to twój pierwszy piercing to zawsze możesz umówić się do nas na konsultacje.

Nasi piercerzy ci doradzą, odpowiedzą na twoje zapytania i pokażą jak należy pielęgnować świeże przekłucie.

Skontaktuj się z nami