fbpx


Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Gdynia, Świętojańska 97

t. +48 731 152 593

od 11-00 do 20-00
Tattoo-Studio "VeAn"

MIASTO Gdynia, Świętojańska 97

t. +48 731 152 593

od 11-00 do 20-00


  

PIRCING W GDYNIE

Dekorowanie ciała różnymi przekłuciami jest bardzo popularne od wielu lat. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety wolą w ten sposób zmienić swój wygląd, a wiek klientów może być bardzo różny. Usługa ta jest szczególnie popularna wśród młodych ludzi, ponieważ w młodości zawsze się chcę eksperymentować ze swoim wyglądem, próbować czegoś nowego i niezwykłego. Branża piercingu jest tym, dzięki czemu możesz osiągnąć to pragnienie.

Piercing w Gdynie to od dawna znana usługa, która cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców tego miasta. Korzystając z tej usługi, można podkreślić swój styl, dodać ogień do obrazu i pokazać swoją wyjątkowość. Wybierając salon do przekłuwania, koniecznie odwiedź salon tatuażu VeAn i nie będziesz chciał szukać innego miejsca. Przyjazny, wykwalifikowany personel, sterylne szafki z najnowszym wyposażeniem, markowe instrumenty, materiały i preparaty, a także - atrakcyjne ceny za usługi przekłuwania. Wszystko to jest realne w naszym salonie.

WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI PIERCINGU

Nasz salon zapewnia wysokiej jakości usługi piercingu, nasi mistrzowie pracują we wszystkich technikach przekłuwania i mogą z łatwością wykonać każdy rodzaj tej usługi, o dowolnej złożoności:

  • wszelkiego rodzaju przekłuwanie uszu;
  • przekłuwanie nosa - wszelkiego rodzaju;
  • przekłuwanie brwi;
  • przekłuwane policzek, kości policzkowych;
  • Przekłucia warg o dowolnej złożoności;
  • przekłuwanie języka;
  • przekłucia na ciele: pępek, plecy, obojczyk, gorset;
  • piercing sutka;
  • intymne przekłuwanie.

Po dokładnym opanowaniu wszystkich technik przekłuwania nasi mistrzowie mogą wykonać każdy rodzaj piercingu. Procedura przekłucia przeprowadzana jest w oddzielnym pokoju naszego salonu, który spełnia wszystkie normy sanitarne i zasady bezpieczeństwa. To miejsce ma specjalne fotele kosmetyczne, które można łatwo ustawić w dowolnej pozycji. Z ich pomocą praca piercera w trudno dostępnych miejscach staje się znacznie łatwiejsza, bez dyskomfortu dla klienta.

Wielu naszych mistrzów ma wykształcenie medyczne, każdy mistrz rozpoczyna swoją pracę z odpowiedzialnością i zgodnie ze wszystkimi niezbędnymi zasadami higieny i dezynfekcji. Szkolenie naszych specjalistów odbyło się nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą, z najlepszymi specjalistami w dziedzinie piercingu. Ponadto, jesteśmy na bieżąco, wiemy wszystko o nowych trendach w modzie, doskonalimy nowe produkty i zachwycamy naszych klientów nowymi, wysokiej jakości pracami.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Każdy gość naszego salonu ma prawo do bezpłatnej, szczegółowej konsultacji od mistrza. Podczas konsultacji klient zapoznaje się z różnymi rodzajami piercingu, zobaczy portfolio prac i zapoznaje się z cennikiem usług specjalisty. Mistrz ze swojej strony dowiaduje się, którą opcję przekłuwania chce wykonać klient, opisuje nadchodzącą procedurę, wprowadza ograniczenia dotyczące procedury i zalecenia dotyczące dalszej opieki nad przekłutym miejscem.

BÓL PODCZAS PROCEDURY PIERCINGU

Procedura piercingu jest sama w sobie wyczuwalna, tylko że odczucia są różne dla każdego rodzaju przekłuwania. Na przykład, jeśli porównać przekłucie płatków usznych lub skrzydła nosa z przekłuciem sutków, to wiadomo że druga opcja będzie znacznie bardziej bolesna. Wiele zależy również od organizmu klienta, ponieważ każda osoba ma inny próg bólu i każdy z nich odczuwa tą samą procedurę na różnie.

Znamy wszystkie niuanse każdego rodzaju piercingu, a w razie potrzeby stosujemy preparaty znieczulające. Używamy wyjątkowo skutecznych, wysokiej jakości środków przeciwbólowych, które maksymalnie eliminują dyskomfort.

Dokładamy wszelkich starań, aby przekłuwanie w Gdynie w naszym salonie było jak najbardziej komfortowe, a co najważniejsze bezpieczne.

6
2
3
4
5
7
8
1

JUŻ JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? ZOSTAW SWOJĄ OPINIE

Коммерческие

JAKOŚĆ PRACY STYLISTY: 100% - 61 votes
Świetnie
SERWIS I OBSŁUGA: 95.07% - 60 votes
Świetnie
LOKALIZACJA STUDIUM: 83.88% - 48 votes
Świetnie
ZGODNOŚĆ CENOWA: 88.94% - 51 votes
Świetnie

93%

общий рейтинг

Gdynia Tattoo Salon 1
Gdynia Tattoo Salon 2
Gdynia Tattoo Salon 6
Gdynia Tattoo Salon 4
Gdynia Tattoo Salon 5
Gdynia Tattoo Salon 3

Nasze usługi

Gdynia Tattoo Salon 1
Gdynia Tattoo Salon 2
Gdynia Tattoo Salon 3
Gdynia Tattoo Salon 4
Gdynia Tattoo Salon 5
Gdynia Tattoo Salon 6

Nasze usługi

Nasze styliści

Oksana

Oksana

tatuaż | makijaż permanentny
Elena

Elena

mistrz piercingu
Dariya

Dariya

mistrz piercingu
Mark

Mark

mistrz tatuażu

Nasze styliści

Oksana

Oksana

tatuaż | makijaż permanentny
Elena

Elena

mistrz piercingu
Dariya

Dariya

mistrz piercingu
Mark

Mark

mistrz tatuażu

Korzystne rozdziały

›PODZIEL SIĘ OPINIĄ I OTRZYMAJ PREZENT

Zostaw opinie