Piercing w Gdyni - VeAn Poland
m. Gdynia
Świętojańska 99
Data otwarcia: 1 czerwca 2022
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gdynia Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Oksana Kambulova

Ocena: 5 (31)
avatar
Gdynia Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Alexander Ozerchuk

Ocena: 5 (30)
avatar
Gdynia

Danata Shchahlova

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdynia

Volha Bohush

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdynia

Arina Kazarovets

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Gdyni

Dekorowanie ciała różnymi przekłuciami jest bardzo popularne od wielu lat.


Zarówno mężczyźni, jak i kobiety wolą w ten sposób zmienić swój wygląd, a wiek klientów może być bardzo różny. Usługa ta jest szczególnie popularna wśród młodych ludzi, ponieważ w młodości zawsze się chcę eksperymentować ze swoim wyglądem, próbować czegoś nowego i niezwykłego. Branża piercingu jest tym, dzięki czemu możesz osiągnąć to pragnienie.

Piercing w Gdynie to od dawna znana usługa, która cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców tego miasta. Korzystając z tej usługi, można podkreślić swój styl, dodać ogień do obrazu i pokazać swoją wyjątkowość. Wybierając salon do przekłuwania, koniecznie odwiedź salon tatuażu VeAn i nie będziesz chciał szukać innego miejsca. Przyjazny, wykwalifikowany personel, sterylne szafki z najnowszym wyposażeniem, markowe instrumenty, materiały i preparaty, a także - atrakcyjne ceny za usługi przekłuwania. Wszystko to jest realne w naszym salonie.

Pircing w Gdynie

Wysokiej jakości usługi piercingu

Nasz salon zapewnia wysokiej jakości usługi piercingu, nasi mistrzowie pracują we wszystkich technikach przekłuwania i mogą z łatwością wykonać każdy rodzaj tej usługi, o dowolnej złożoności:

  • Wszelkiego rodzaju przekłuwanie uszu;
  • Przekłuwanie nosa - wszelkiego rodzaju;
  • Przekłuwanie brwi;
  • Przekłuwane policzek, kości policzkowych;
  • Przekłucia warg o dowolnej złożoności;
  • Przekłuwanie języka;
  • Przekłucia na ciele: pępek, plecy, obojczyk, gorset;
  • Piercing sutka;
  • Intymne przekłuwanie.Po dokładnym opanowaniu wszystkich technik przekłuwania nasi mistrzowie mogą wykonać każdy rodzaj piercingu. Procedura przekłucia przeprowadzana jest w oddzielnym pokoju naszego salonu, który spełnia wszystkie normy sanitarne i zasady bezpieczeństwa. To miejsce ma specjalne fotele kosmetyczne, które można łatwo ustawić w dowolnej pozycji. Z ich pomocą praca piercera w trudno dostępnych miejscach staje się znacznie łatwiejsza, bez dyskomfortu dla klienta.

Wielu naszych mistrzów ma wykształcenie medyczne, każdy mistrz rozpoczyna swoją pracę z odpowiedzialnością i zgodnie ze wszystkimi niezbędnymi zasadami higieny i dezynfekcji. Szkolenie naszych specjalistów odbyło się nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą, z najlepszymi specjalistami w dziedzinie piercingu. Ponadto, jesteśmy na bieżąco, wiemy wszystko o nowych trendach w modzie, doskonalimy nowe produkty i zachwycamy naszych klientów nowymi, wysokiej jakości pracami.

Pircing w Gdynie
Pircing w Gdynie

Bezpłatne konsultacje

Każdy gość naszego salonu ma prawo do bezpłatnej, szczegółowej konsultacji od mistrza.


Podczas konsultacji klient zapoznaje się z różnymi rodzajami piercingu, zobaczy portfolio prac i zapoznaje się z cennikiem usług specjalisty. Mistrz ze swojej strony dowiaduje się, którą opcję przekłuwania chce wykonać klient, opisuje nadchodzącą procedurę, wprowadza ograniczenia dotyczące procedury i zalecenia dotyczące dalszej opieki nad przekłutym miejscem.

Ból podczas procedury piercingu

Procedura piercingu jest sama w sobie wyczuwalna, tylko że odczucia są różne dla każdego rodzaju przekłuwania.


Na przykład, jeśli porównać przekłucie płatków usznych lub skrzydła nosa z przekłuciem sutków, to wiadomo że druga opcja będzie znacznie bardziej bolesna. Wiele zależy również od organizmu klienta, ponieważ każda osoba ma inny próg bólu i każdy z nich odczuwa tą samą procedurę na różnie.

Znamy wszystkie niuanse każdego rodzaju piercingu, a w razie potrzeby stosujemy preparaty znieczulające. Używamy wyjątkowo skutecznych, wysokiej jakości środków przeciwbólowych, które maksymalnie eliminują dyskomfort.

Dokładamy wszelkich starań, aby przekłuwanie w Gdynie w naszym salonie było jak najbardziej komfortowe, a co najważniejsze bezpieczne.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.